Tajemnicze dudnienie wywołało panikę na Florydzie

Kategorie: 

Źródło: mynews13.com

W Stanach Zjednoczonych znowu doszło do przypadków tajemniczego dudnienia, które niektórzy porównują do gromu wywoływanego przez ponaddźwiękowy samolot, jednak armia nie potwierdza związku z tymi incydentami. Tym razem odgłosy słyszano na Florydzie, a konkretnie w hrabstwie Osceola. Rozpisują się na ten temat lokalne media, które zostały zarzucone emailami od zaniepokojonych mieszkańców.

 

Ludzie mówią, że słyszą te ryki co noc i to w zbliżonym czasie. Większość domaga się informacji o źródłach tego dźwięku. Lokalne biuro szeryfa odebrało bardzo wiele telefonów ze zgłoszeniem eksplozji. Niektórzy twierdzili, że to przypominało zrzucenie bomby. Inni twierdzą, że w wyniku tych zdarzeń powstaje fala uderzeniowa, która powoduje drżenie szyb w oknach.

 

Trudno się dziwić, że tak tajemnicza sprawa stałą się tematem codziennych rozmów sąsiadów, którzy dopytują się czy inni też to słyszeli. Ludzie twierdzą, że odgłos przypominał startujący z Przylądka Canaveral wahadłowiec, ale przecież maszyny te zostały wycofane z eksploatacji.

 

Podobne historie opowiadają również mieszkańcy innych części Stanów Zjednoczonych. Wcześniej tłumaczono to jako efekt aktywności sejsmicznej, która jest na tyle małą, iż nie wyczuwają jej ludzi i na tyle spora, że powstają ponaddźwiękowe fale, które podróżują wertykalnie i wydostając się z głębi ziemi objawiają się takimi fenomenami akustycznymi.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika emir

Za pomocą maszyn wiertniczych

Za pomocą maszyn wiertniczych z napedem atomowym (opatentowane w USA pod nr 3.693.731) w Stanach Zjednoczonych (i na calym swiecie) drążone są tunele, łączące ze sobà podziemne miasta. Tarcza wiertnicza wytwarza tak wysokà temperatur, że skata topi się i, zastygajàc po chwili, tworzy gładkie ściany.

Portret użytkownika apblo

NWO działa HAARPem i jeszcze

NWO działa HAARPem i jeszcze cholera wie czym innym!!!!!
Rozwalą pół świata wybuchającymi wulkanami, tsunami, tornadami, chemtrails a potem powiedzą,"o jejku, jakie straszne katastrofy naturalne, musimy wprowadzić większą kontrolę by przeciwdziałać podobnym zdarzeniom".

Portret użytkownika Vajtmara

Dudnienie, dziwne dzwięki,

Dudnienie, dziwne dzwięki, łojejejejeje co się dzieje?
Wygląda na Ragnarok.
Mitologia Nordycka:
  'HAJMDAL (bóg-strażnik przejścia ze świata śmiertelników, Midgardu, do świata bogów, Asgardu), widząc zbliżających się wrogów, zagra po raz ostatni na rogu Gjallarhorn, tak głośno, że słychać go będzie we wszystkich dziewięciu światach. Pod ciężarem przechodzących po nim gigantów i potworów zawali się również sam Bifrost.'
Więc  nie przyszło nikomu do głowy, że może Hajmdal gra na trąbie i ostrzega inne światy a drzewo życia Yggdrasil przenosi te ðźwięki jak tuba? 
Zgadnijcie na którym płatku, liściu  (trójkącie) leży nasz świat...
 
http://www.iv.pl/images/32687166899092086451.jpg

Portret użytkownika Mr Spock

Pisałem już o tym kilka razy.

Pisałem już o tym kilka razy. Takie grzmoty zaczynają się pojawiać coraz częściej na całym świecie. Najprawdopodobniej przyczyna została wyjaśniona poprzez wieloletnią pracę (czanelingi) Laury Knight-Jadczyk, która dowiedziała się, że takie dźwięki są zderzeniem się światów równoległych. Ich liczba wzrasta, ponieważ wraz ze zbliżaniem się końca Wielkiego Cyklu, następuje łączenie się światów równoległych. Koniec cyklu oznacza faktyczny koniec Kalendarza Majów, który został przez nich źle obliczony. Z informacji otrzymanych przez Laurę Knoght-Jadczyk wynika, że ten koniec przypuszczalnie nastąpi pod koniec roku 2014. A tu jest źródło tej informacji:
http://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,12737.0.html
Koniec Wielkiego Cyklu oznacza odsianie ziarna od plew (oc czym mówił Jezus) i początek Ery Wodnika. To odsianie polega na tym, że część dusz, które przeszły wszystkie lekcje na Ziemi, zostanie przeniesiona do wyższej rzeczywistości, gdzie życie jest dużo łatwiejsze.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

To racja, te odgłosy to próby

To racja, te odgłosy to próby wyrównania się sztucznej wyizolowanej czasoprzestrzeni Układu Słonecznego z tą naturalną kosmiczną. Ta w której żyjemy, czyli ten tak zwany Midgard, albo 3 gęstość to sztuczny więzienny twór blokujący nam moce i zdolności. Granicą tego jest heliosfera i jest to podstawowy mur obronny uniemożliwiający atak kosmitów na Układ Słoneczny i wyzwolenie uwięzionych w nim zakładników.
Kiedy już te przestrzenie się wyrównają utworzy się między nimi portal i będzie jedna wielka potężna inwazja. Uwięzione dusze zostaną wyzwolone, a syjoniści, debile oraz lemingi będą mieli marny los, a ci co uprzykrzali życie więźniom będą mieli najgorsze tortury Wink
Czeka nas połączony scenariusz ze wszystkich filmów i gier wojennych, katastroficznych, sf i fantasy, wojna przy której wszystkie do tej pory razem wzięte to tylko próba mikrofonu Wink

Ave Satan New russian

Portret użytkownika jacek p

WTF???  tak jakas Laura

WTF???  tak jakas Laura rozkminila temat z jakis czanellingow (sic!) a Majowie sie pierdykneli w obliczeniach heheheh  Czy Ty kumasz co piszesz ?????
 
jakas patologiczna Mariola ps Laura odkryla  medytacje bo miala syf  w swoim zyciu ,i nagle dostaje info z nieba ze niby wszystko wie heheheh i zgasila Majow , byli cieniasy na to wychodzi heh ,co za jazda!!  skad wy sie bierzecie?????

Portret użytkownika Impuls

Jaka kolejna data ? Jak nie

Jaka kolejna data ? Jak nie 2014 to 2015. Jak nie 2015 to 2016. Ludzie dajcie sobie spokój z tymi końcami świata. To jest już nudne. Potem się okaże że majowie cały czas robią pomyłki i za 30 lat będziemy słyszeć "Majowie przepowiedzieli w 2045 roku koniec świata".

Podpisano, Pieseł Wawerski

 

Portret użytkownika zapiski_Lancknechta

Bardzo możliwe że to za

Bardzo możliwe że to za pomocą maszyn wiertniczych z napędem atomowym opatentowanym w USA pod numerem 3.693.731. Na terenie USA jak i na całym swiecie drążone są tunele, łączące ze sobą podziemne miasta dla elit masonskich i bogatych celebrytów, w razie wojny światowej, atomowej. Tarcza tej maszyny opracowanej przez US AIR Force wytwarza tak wysoką temperaturę, że skała topi się i zastygając za chwilę tworzy gładkie ściany. Może dlatego te trz ęsienia ziemi na całym swiecie na terenie Chile, nawet w palestynie odnaleziono jakies tunele.

Strony

Skomentuj