Tajemnicza modyfikacja przy monumencie Georgia Guidestones

Kategorie: 

wikipedia

Do tajemniczego monumentu Georgia Guidestones znajdującego się w hrabstwie Elbert, w amerykańskim stanie Georgia dostawiono pewien element, na którym widnieją dwie liczby: "20" i "14".

 

Georgia Guidestones jest to monument wybudowany w 1980 roku przez osobę posługującą się pseudonimem R.C. Christian. Na posągu napisano w 8 językach: angielskim, hiszpańskim, suahili, hindi, hebrajskim, arabskim, chińskim i rosyjskim 10 wskazówek dla przyszłych pokoleń. Jedna ze wskazówek budzi wśród zwolenników teori spiskowych szczególny niepokój. Jest to wskazówka numer jeden: "Utrzymuj ludzkość poniżej 500000000 w wiecznej równowadze z naturą."

 

Jak się okazuje niedawno do pomnika dostawiono pewien blok skalny na, którym wyryto dwie liczby "20" i "14". Większość osób zainteresowanych tematem zinterpretowała je jako rok 2014. Co ciekawe miejsce, w którym wstawiono ten blok skalny było wcześniej puste, czyli można przypuszczać, że zostało specjalnie uszykowane na moment dostawienia do pomnika tej skalnej formacji.

 

Zważywszy na charakter wiadomości wykutej w kamieniu, dodanie bloku 2014 wzbudziło niepokój, iż coś złowrogiego ma się wydarzyć w tym roku by wypełnić niemożliwe do realizacji wskazówki obniżenia populacji świata poniżej 500 milionów. 

 

Na podstawie:

http://www.prisonplanet.pl/kultura/monument_z_georgii_i,p1062113802

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: staryzenek20
Portret użytkownika staryzenek20

Komentarze

Portret użytkownika Karol Krzysztof Komodore

i tak prawda jest tylko

i tak prawda jest tylko jedna. Na ziemię zstąpi Pan Bóg po czym nastąpi sąd ostateczny, nawet gdyby się im udało ludzi zaczpiować, to nikt nie rozkoduje umysłu Stwórcy. Jedni twierdzą, że nie warto się nawracać - to fakt, będzie miał mniej pracy. Ale wszyscy wiedzą, że warto czytać Pismo Święte

1 Objawienie Jezusa Chrystusa,
które dał Mu Bóg,
aby ukazać swym sługom, co musi stać się niebawem1,
a On wysławszy

Portret użytkownika LACH

powiadam Ci, że Jezus nie

powiadam Ci, że Jezus nie mawiał jezykiem hebrajskim, a aramejskim, językiem które wśród hebrajczyków było uznawane za nieczyste, miał krótkie włosy, a najlepsze ( w jednym listów papieży odnaleziono tekst sugerujący że Jezus miał niebieskie oczy - może się to wzięło z kultury białego lądu a może nie) zwracał się do ludzi słowami :ka siw (za prawdę) czyli z języka pradawnego przed tysiecy lat i oznaczało słowa mądrego, starego będącego od dawien dawna, poza tym pismo święte o którym Ty piszesz to czyjaś wersja zniewolenia ludzi pod przywódctwem uzurpatora władzy duchowej, zmieniona na potrzeby dożywotnej władzy nad duszami milionów ludzi. jesteśmy stworzeni na kształt i podobieństwo naszych Stwórców ale Wolną Wolę nam nadano i nie pochodzi ona od nich. Każdy z nas ma swojego Ojca nawet bogowie

1 Objawienie Jezusa Chrystusa,
które dał Mu Bóg,
aby ukazać swym sługom, co musi stać się niebawem1,
a On wysławszy

Portret użytkownika N1KT

Taki pomnik powinien być

Taki pomnik powinien być zrównany z ziemią - bo to wszystko nie prawda jest że jest przeludnienie - boją się o swoje dupy frajerzy którzy ciągną ropę i wytwarzają energię np. z atomu... Kiedyś te surowce się skończą na 100% i nie będą mieć szmalu z tego więc wolą zniszczyć ludzkość bo za szybko im eksploatują te surowce.
Na ziemi nie brakuje miejsca do zamieszkania itd. tak samo nie brakuje pazernych sqrwysynów którzy nie szanują przyrody i produkują buble np. elektronike z zaprogramowaną usterką czy inne produkty które mają się za chwilę zapsuć żebyś przyszedł po nowy ten sam bubel. Takich ludzi powinno się usunąć a nie zwykłych zjadaczy chleba którzy niczemu nie zawinili. Usunąć też ludzi którzy blokują nowinki techniczne jak samochody na słonce czy na wode itp. swietne wynalazki - ci ludzie sprzedaja ropę i to oni są odpowiedzialni za wiekszosc zanieczyszczeń ze spalin na świecie. To nie fabryki trują wszystko, tylko miliony samochodów na raz rozproszonych na całym globie równocześnie. A do tego wszystkiego Fukushima rozwali wszystko co żyje...
Czernobyl
Drop in population in Russia from before and after
1985    143,033,000
2013    142,590,534
Less then 500k decline in 28 years

Fukushima
Drop in population in Japan from before and after

2010    127,000,000
2013    125,900,000
More then a Million decline in 3 years.
Their either dying or leaving on boats.
We are expecting a greater decline in 2015 censes. Over 600,000 drop in 2013 alone.

In the Biblical Exodus, less then 500,000 left Egypt.
That makes Japan’s Exodus bigger then the Bibles.?
 

Strony

Skomentuj