Tajemnicza masowa śmierć ptaków w Holandii może mieć związek z testami sieci 5G

Kategorie: 

Źródło: tg

Kraje rozwinięte powoli zaczynają wprowadzać standard komunikacji 5G, który pojawił się dopiero niedawno. Niektóre państwa otworzyły dostęp do technologii dla wszystkich, a niektóre tylko testują sieć, na przykład Holandia.

 

Podczas ostatnich eksperymentów z siecią 5G, które odbyły się w Hadze, gdy tylko uruchomiono stacje bazowe, ptaki, głównie szpaki, nagle zaczęły spadać na ziemię. W sumie na terenie miasta zginęło setki szpaków. Początkowo ludzie myśleli, że ptaki zostały opanowane przez epidemię, ale badania wykazały, że jednak nie były chore.

Przyczyna masowego zgonu ptaków w Hadze nie jest znana. Nieofcjalnie mówi się jednak o możliwym niebezpiecznym wpływie sieci 5G - gdy tylko testy dobiegły końca, sytuacja powróciła do normy, a ptaki przestały spadać na ziemię. Władze twierdzą jednak, że śmierć ptaków nie jest wystarczającym dowodem na szkodliwość sieci 5G.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika rocafella

5G nie zabija bezpośrednio

5G nie zabija bezpośrednio tylko prawdopodobnie zaburza pracę serca.

Jeżeli by zabijało to oprócz ptaków wyginęły by inne małe zwierzęta na terenie objętym testami.

Ptak ma wysoką częstotliwość pracy serca w locie bo macha skrzydłami i prawdopodobnie to zaburzyło im rytm bicia serca.

Każdy ptak ma inną częstotliwość zależną od masy ciała i częstotliwości machania skrzydłami. Koliber ma 1200 uderzen na minutę a nietoperz 700 uderzeń na minutę.

To że ptaki spadły w locie a nie zdechły gdy nie latały to już dużo zdradza. Prawdopodobnie szpaki miały częstotliwość około 500 uderzeń i się pokryło z 5G.

Człowiek ma częstotliwość średnią 50-100 uderzeń czyli szkodliwe mogą być fale 500Mhz-1Ghz czyli w zakresie częstotliwości nadawania TV naziemnej i starej telefonii komórkowej 950 Mhz.

To nawet prawdopodobne ,bo ludzie są zaczadzeni telewizją propagandową i żyć bez niej nie mogą.

Nawet jest podział na Polskę A i Polskę B, a wiadomo że na zachodzie fale DVB-T niemieckiej i czeskiej TV się przenikają z Polskimi, co innego na wschodzie kraju gdzie ludzie są pod wpływem częstotliwości białoruskich i ukraińskich Smile

Strony

Skomentuj