Tajemnicza eksplozja przeraziła tysiące ludzi w Helsinkach

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Późno w sobotnią noc w wielu częściach Helsinek , słyszano głośny dźwięk przypominający eksplozję. Jej źródło pozostaje tajemnicą.

Wybuch wywołał dyskusję w mediach społecznościowych. Mieszkańcy dystryktów Oulunkylä, Kumpula, Käpila, Arabia, Kulosaari, Metsala, Meilahti i Kulosaari twierdzili, że słyszeli dźwięk około 23:45 w sobotę.

 

Bardzo zróżnicowane były też założenia dotyczące źródła dźwięku. Niektórzy spekulowali, że mógł to być meteor uderzający w atmosferę, trzęsienie ziemi, a nawet uderzenie naddźwiękowe wywołane przez myśliwiec sił powietrznych. Jednak te możliwości zostały praktycznie wykluczone.

 

Policja w Helsinkach zaczęła otrzymywać wiadomości od mieszkańców obszaru Oulunkylä krótko przed północą. Ludzie opisali ten hałas jako „głuchy, wybuchowy dźwięk” i „głośny huk”. Jednostka policji została wysłana do Oulunkylä, ale policja nie mogła znaleźć przyczyny, aby wyjaśnić dźwięk.

 

Grupa ze Stowarzyszenia Astronomicznego Ursa rozważała również możliwość, że hałas pochodził z uderzenia meteorytu. Jednak według rzeczniczki Ursy, Anne Liljeström, na podstawie zdjęć zarejestrowanych przez sieć kamer grupy, jak dotąd nic nie wskazuje na to, by dźwięk pochodził z meteoru.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Robaczkowa

Podobno 2 października w

Podobno 2 października w Warszawie wielki protest ogólnopolski przeciwko dyskryminacji ludzi niezaszczepionych. Już teraz warto sobie zaplanować ten weekend. Przynajmniej tak informowali ludzi na proteście w Warszawie w tym tygodniu ludzie z Konfederacji. Żeby nie było u nas nigdy tak jak: w USA, we Włoszech, we Francji i w Australii. Trzeba walczyć aby u nas możliwość pracy nie wiązała się z koniecznością zaszczepienia się. Szukajcie jeszcze potwierdzenia w necie.

Pomyliłam się! To jest nie za tydzień jak początkowo pisałam ale za dwa tygodnie. Przepraszam! 

Portret użytkownika ivone

te dźwięki to spięcia

te dźwięki to spięcia elektormagnetyczne, w wyniku zderzenia fali EM emitowanej z jankeskich HAARP z polem elektromagnetycznym ziemi lub polem EM jonsfery, w ktorej w tym momencie powstają "dziury". Słyszane były nie tylko takie dźwiękki ale nawet dźwięki  nazwane we Włoszech  "trąby jeryhońskie"- jest na youtubie adkwatny filmik z tego z ub.roku. 

Portret użytkownika syriues

A to nie koniec dziwnych

A to nie koniec dziwnych zjawisk. To dopiero kolejna odsłona następnie pojawia się rzeczy o których czlowiek tylko czytał. A tuz za tym wszystkim co czlowiek zbuduje chcąc byc Bogiem będzie szła śmierć i dokonają się żniwa. Kosic bedzie równo wszystko i czy to chwast czy to pszenica.

Nie ma dla miliarderów nic lepszego  i nie będzie. Szczezna i zamienia się w pył i zdmuchnie to wszystko słowo, które było od zawsze.a te słowo nie pochodzi od miliarderów. Dilerów nerek czy innych aktorów systemowych. 

Pójdą na dno i systemowych nie bedzie juz nam zagrażał. By rozwijac sie duchowo,a nie korwa emocjonalnie jak jskies pierdolone cyborgi.

Portret użytkownika moon fake

Racja - duch- świadomość (im

Racja - duch- świadomość (im większa tym lepiej) a nie jebane materialistyczno seksualistyczne ego. Cała energia kreacji ściągana jest przez tą tępą cywilizację w dół do rynsztoka. System jest skierowany do tępych rozochoconych bab a za nimi idą ich meny. Baby logiki za dużo z resztą nie mają bo uwaga skierowana jest u nich do wewnątrz do ego. Dlatego to faceci powinni zajmować się odkrywaniem świata choć bab nie stać na wsparcie tych logicznych poukładanych facetów bo w związku ma się byle co dziać i nikt ie wie co. Więc bawidamki są w cenie, tym gorzej dla cywilizacji. Dlatego warto być dziś samemu. Przynajmniej facetowi. Im dalej od babskiego jazgotu tym lepsze (genialniejsze) pojawiają się myśli. Lem w grobie by się przewrócił choć i on był frajerem pokładając nadzieje w oficjalnej nauce. Dość tępy jak na inteligenta, ale przynajmniej rozwijał u ludzi wyobraznię, logikę i przynajmniej fundamenty niezależnego myślenia. Ps: Big Bang to najgłupsza teoria ever w nauce. Jeśli chesz poznawać wszechświat a być wolny od błedów nauki , wystartuj od razu od teorii Wszechświata Elektrycznego. To elektryczność jest pierwszą siłą. Nawet cewka zapłonowa jest elektryczna i pozwala jezdzić dziś silnikiem post parowym.

Portret użytkownika Quark

W takim razie wyjaśnij co

W takim razie wyjaśnij co utrzymuje Ciebie , mnie i wszystko co po ziemi chodzi na jej powierzchni - pole elektryczne ? Jeśli pole elektryczne miało by nas przyciągać to jak to wyjaśnić , skoro stykając się z ziemią mamy ten sam ładunek co ona a te same ładunki się przecież odpychają hmm ? To dlatego gaz pozostaje gazem bo każda jego cząsteczka ma ten sam ładunek elektryczny , który je od siebie odpycha . 

Strony

Skomentuj