Szwedzkie miasto wie, jak rozwiązać problem imigranckich gangów. Przestępcy będą dostawać kawę i kanapki

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Christopher Neugebauer/CC BY-SA 2.0

Miasto Göteborg ma ogromne problemy z przestępczością. Agresywni imigranci czują się tam bezkarni, dokonują rozbojów i handlują narkotykami. Organizacje społeczne i organy ścigania zamierzają rozwiązać ten problem w typowy dla Szwecji sposób – chcą rozdawać przestępcom kawę i kanapki.

 

Szwecja to stan umysłu. Przypomnijmy, że gdy w zeszłym miesiącu, imigranci podpalili ponad 100 samochodów w południowej części kraju, policja zamiast łapać sprawców i wsadzać ich do więzienia postanowiła... porozmawiać z ich rodzicami. Co więcej, policja zaleciła mieszkańcom, aby w środku nocy wychodzili na ulice i pilnowali swoich samochodów.

 

To absurdalne zachowanie służb wskazuje, że przestępcy mogą robić co tylko zechcą i nie muszą obawiać się jakichkolwiek konsekwencji. Można byłoby nawet zakwestionować istnienie szwedzkiej policji, skoro ta nie chce lub boi się dokonywać aresztowania i mówi wprost, że mieszkańcy sami powinni pilnować swojej własności.

Wkrótce w Göteborgu ruszy nowa akcja, wspierana przez organizacje społeczne i agencje policyjne, która zasługuje na ośmieszenie. Dokładnie tak jak w przypadku masowych podpaleń, służby nie mają zamiaru zatrzymywać imigrantów, zajmujących się kradzieżami i handlem narkotykami. Zamiast tego, będą im oferować kawę, kanapki i... rozmowę.

 

W pobliżu centrum handlowego w Göteborgu pojawi się specjalny autobus, w którym pracownicy socjali i służby będą rozmawiać przy kawie z przestępcami z nadzieją, że dobrowolnie przestaną kraść i handlować narkotykami. To nie jest żart – z pomocą kawy i kanapek zamierza się walczyć z kryminalistami.

 

Każdy kolejny tego typu program nie tylko ośmiesza szwedzkie służby i rząd. Imigranci widzą, że mają do czynienia z pseudopaństwem, które ignoruje lub nagradza przestępców, ale tylko wtedy, gdy dotyczy to przyjezdnych z państw Afryki i Bliskiego Wschodu. Nic więc dziwnego, że obcokrajowcy masowo zjeżdżają się do Szwecji, która już w około 20% składa się z imigrantów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika SirAra

Zdaje się, że Szwecja

Zdaje się, że Szwecja zachowuje się jak ofiara domowego gwałtu.
Bita i gwałcona robi oprawcom kanapki i nie przyznaje się nikomu do probelmu.

Proces leczenia trzeba zacząć od elit.
Muszą sobie przypomnieć co to znaczy honor i wolność (ta prawdziwa), żeby uniknąć rozlewu krwi na ulicach i rozwiązać problem zanim zwykli ludzie wezmą sprawy w swoje ręce.

Portret użytkownika mijo

Na Szwedach mści się

Na Szwedach mści się protestancka mentalność z lewicowym zapaleniem mózgu. Piorunująca mieszanka. Ruchy lewicowe silnie stłumiły tzw. myślenie zdroworozsądkowe. Przecież to co wyczynia lewactwo będące na pasku Żydów-Syjonistów, to kręcenie sznura na własną szyję. Pytanie, dlaczego ten lewicowy eksperyment socjany udał się na gruncie protestanckim (zachodniemu czy skandynawskiemu protestantyzmowi bliżej jest do ateizmu i religijnego indyferentyzmu, niż do katolicyzmu) w półn. i zach. Europie, a w krajach z silną przewagą katolików już coś nie bardzo im to wychodzi?

Portret użytkownika inzynier magister

Polacy muszą wybrać w

Polacy muszą wybrać w wyborach do sejmu Ruch Narodowy i ONR, do tego musimy więcej robić różańców do granić bo filantropi szatańscy chcą nas wymieszać z islamem a potem zrobić na ziemi istoty GMO które będą potworami ! Musimy modlić siędo Maryi Dziewicy i Jezusa Miłosiernego o pomoc ! „Obowiązkiem chrześcijan jest walka z szatańskim planem Sorosa, który przywozi migrantów do Europy” – twierdzi węgierski poseł. Węgierski polityk uważa, że miliarder George Sorosa i jego zwolennicy, próbują rozcieńczyć ducha Europy „wymuszonym osadzaniem dziesiątków milionów migrantów”. Deputowany powiedział, że chrześcijańskim obowiązkiem jest walka z „szatańskim planem” Sorosa."

https://marucha.wordpress.com/2017/10/27/obowiazkiem-chrzescijan-jest-walka-z-szatanskim-planem-sorosa-ktory-celowo-sprowadza-migrantow-do-europy/

András Aradszki, reprezentujący Chrześcijańsko-Demokratyczną Partię Ludową (Fidesz – KDNP), głosi, że „Soros i jego towarzysze chcą zniszczyć niepodległość i wartości państw narodowych”. Jego wypowiedź jest cytowana przez The Budapest Beacon. Zdaniem Aradszki, celem Sorosa „jest wyparcie chrześcijańskiego ducha Europy przymusowym osiedlaniem dziesiątków milionów migrantów”.„Ale walka z szatanem jest chrześcijańskim obowiązkiem. Tak, mówię o ataku szatana, który jest także aniołem zaprzeczenia, ponieważ zaprzecza temu, co zamierza zrobić – nawet jeśli jest to całkiem oczywiste. Rozpaczliwie próbują udowodnić, że nie ma kwoty [uchodźców], nie ma obowiązku rozstrzygania sporów, a plan Sorosa nie istnieje” – zauważa Aradszki.„Konsultacje krajowe są dla nas znakomitą okazją do przekazania naszej opinii na temat szatańskiego planu Sorosa”.W niedzielę Bakondi György, główny doradca ds. Bezpieczeństwa premiera, ostrzegał przed konsekwencjami „planu Sorosa”. Oznacza to, że może to mieć poważne konsekwencje dla suwerenności państw członkowskich, dla samych narodów, a także dla bezpieczeństwa obywateli europejskich. Soros stwierdził w 2015 r., że „UE musi rocznie przyjąć co najmniej milion osób ubiegających się o azyl w najbliższej przyszłości. I, aby to zrobić, musi dzielić się tym ciężarem sprawiedliwie. Odpowiednie finansowanie ma kluczowe znaczenie” – napisał miliarder. „UE powinna zapewnić każdej nowej osobie przez pierwsze dwa lata 15 tys. euro, aby pomagać w pokryciu kosztów mieszkaniowych, opieki zdrowotnej i edukacji, a także, aby przyjmowanie uchodźców było bardziej atrakcyjne dla państw członkowskich”. [sic! – admin] Premier Viktor Orban, który wielokrotnie obwiniał Sorosa o napędzanie kryzysu uchodźców w Europie, powiedział, że „Bruksela podlega wpływowi George Sorosa. Udowodniliśmy istnienie planu Sorosa, a sam zainteresowany przyznał, że taki istnieje. Ustawiliśmy to zagadnienie w centrum naszej polityki” – powiedział premier w wywiadzie dla radia publicznego w piątek.

http://argonauta.pl/schodzenie-i-wchodzenie-na-gory-ii-czesc-biblii-subtelnej/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek ;)

"Szwedzkie miasto wie, jak

"Szwedzkie miasto wie, jak rozwiązać problem imigranckich gangów. Przestępcy będą dostawać kawę i kanapki"

--z czasem w pakiecie będzie także Kapitan Szwedex i Niepokalana Dziewica Poliniowska wzór Grodzka.....

i dopiero wtedy Szwecja się zaludni "inżynierami" od kanalizacji ;p

Portret użytkownika &

Wyobrażacie sobie taką scenkę

Wyobrażacie sobie taką scenkę jak początkowo nerwowy dziki imigrant z pianą na ustach jakoś siada przy stole, podają mu ta kanapke i kawę niepewne kelnerki z lekkim uśmiechem, a za chwilę łotr łagodnieje, później inni chcą spróbować i tak Szwedzi są zadowoleni ze swoich kanapkowych efektów. Jeszcze jakaś utopijna muzyczka w tle i mamy propagande :d

Strony

Skomentuj