Szwedzki rząd zachęca obywateli do zbudowania "nowego kraju" z muzułmanami

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Szwecja popełnia samobójstwo w imię tolerancji. Co z tego, że policja nie radzi sobie z coraz większą liczbą przestępstw i gwałtów; co z tego, że przybysze tworzą kolejne zamknięte strefy do których służby nie mają dostępu. Szwedzki rząd stawia na "idealne", wielokulturowe społeczeństwo, choć eksperyment ten prędzej czy później i tak zakończy się totalną katastrofą.

 

Organizacja charytatywna Individuell Manniskohjalp, we współpracy z rządem, stworzyła kampanię społeczną o nazwie "Nowy Kraj". Materiał propagujący wielokulturowość emitowany jest w szwedzkiej telewizji. Przymusowa integracja Szwedów z tzw. uchodźcami powinna przerażać, lecz twórcy kampanii przedstawiają ją jako unikalną szansę na ubogacenie kulturowe mieszkańców i całego państwa.

 

Z filmu można dowiedzieć się, że Szwecja już nigdy nie będzie taka sama. "Nowi Szwedzi", czyli muzułmańscy uchodźcy, stworzą swoją własną przestrzeń do życia, przyniosą ze sobą swoją kulturę, język i zwyczaje. Integracji muszą poddać się nie tylko migranci, ale także rodowici Szwedzi - polecono im aby uszanowali kulturę nachodźców i ich wierzenia.

 

Władze chcą w ten sposób zmusić obywateli do wspólnego życia z "nowymi Szwedami" i zaznaczają, że nie ma już odwrotu. Nie pomagają nawet ostrzeżenia ONZ, według których Szwecja zmierza ku katastrofie i wkrótce stanie się państwem trzeciego świata - wylęgarnią islamskiego terroryzmu. Widać ewidentnie, że komuś po prostu zależy na wywołaniu wojny na naszym kontynencie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Anyari

Jeśli Szwecja ma jakieś

Jeśli Szwecja ma jakieś organizacje Narodowościowe, Skrajnie Prawcowe itp, to chyba niestety ostatni moment, by wystąpić, (niestety zbrojnie) w obronie własnego kraju. Może zginą, ale nie oddadzą własnego kraju za darmo. Powstań ludu wikingów!

Portret użytkownika Xystos

od 40stu lat zyje w szwecji

od 40stu lat zyje w szwecji ktorej jestem obywatel
szwecja obecna I ta z lat 70-80tych to dwie rozne planety,ciesze sie ze jestem stary I niemam wnukow.

Slowianscy Chrzescijanie juz dzis powinni emigrowac do
Rosji,do jedynego dzis Chrzescijanskiego kraju.

Portret użytkownika Akamai

To właściwie ich problem.

To właściwie ich problem.

Skandynawia i Benelux, w takiej formie jak przed laty, to już przeszłość. A jakie ważniejsze kraje jeszcze pozostaly ? Niemcy, Francja i Wielka Brytania. Jeśli tam nie wprowadzą jakiś nadzwyczajnych środków zaradczych i nie zablokują napływu uchodźców, to też po nich.

A u nas ? Pejsy załatwiły nam, że nie będzie u nas beżowych. Nawet Junkers to potwierdził. 

Mamy Ukraińców, ale to nie problem. Chcą się uczyć. Chcą pracować. I na pewno nie chcą wojny. A przecież to też Słowianie. Niektórzy z nich czują się nawet Polakami. Bo byli nimi ich przodkowie.

I nie należy mylić narodu ukraińskiego z banderowskim pomiotem. 

Paradoksalnie, wszystkie te działania przeciwko ludzkości, mogą się nam przysłużyć. Trzeba je tylko umiejętnie wykorzystać. A przede wszystkim nie dać się sprowokować i wzajemnie na siebie napuszczać. Jeśli nagłaśnia się jakiś pochód z Przemyśla, że niby Ukraińcy chcą odzyskać należące do Polski ziemie, to po co się to robi ? W myśl zasady dziel i rządź chcą nas wzajemnie do siebie zniechęcić.

Stosują te same zasady od czasów starożytnego Egiptu. Nie trudno je rozszyfrować jeśli się już je zna. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika sceptyyk

KARMA DZIAŁA!   Zostaną

KARMA DZIAŁA!   Zostaną unicestwieni przez zwyrodnialców, za to, że chcieli nas uniceswić w XVII w. W trakcie tzw "potopu" byli większymi zwyrodnialcami od Czechów w roku1038 i Tatarów w wiekach póżniejszych...  KARMA DZIAŁA i niech się dokona, a póżniej przyjdzie do starozakonnych...

Portret użytkownika husarz

Szwecja to nie kraj , a twór

Szwecja to nie kraj , a twór\eksperyment narodowy podczas transformacji w Kalifat. Mój znajomy od 13 lat pracuje w szpitalu w Malmo (recepcjonista) , pojechał do raju , piekne regiony, kobiety i świetna pensja, wspaniałe prawo budowlane itd. Teraz sprzedaje dom i wyjeżdża ..na Wegry (jego żona jest węgierką) . Ponoć oprócz pobic, gwałtów i kradzieży olewa się takze przez władze ..wchodzenie do domów , czyli włamanie, naruszenie mienia i prywatnosci, cielesnosci itd wchodza imigranci (somalijczycy lub afgance szczególnie) biorą co chcą i wychodza, ponoć ludzie już czasem nawet nie reagują hah bo policja potrafi przyjechać po 3 h i to Ciebie biora na komisariat na przesłuchanie, a jak zostaniesz osadzony o rasizm to i Ci dziecko ze szkoły wypieprza i masz sąd rodzinny na głowie. Nie daj Boze dostaniesz wyrok paru tygodni w pierdlu gdzie 85% to muzułmanie..za islamofobię, wyobraź sobie. Szwecja przestała dbac o swoich krajan i wybrała ultra lewicową drogę, wynarodowienie i pełna polityka multi kulti łacznie z nauką seksu i podrywu dla najmłodszych (juz w podstawowkach) , wprowadzono je bo "kolega  z Afryki, też chce sie przytulic i pocałowac"  , to sa i tak delikatne sprawy które mozecie sobie sprawdzic na google. Sodoma i Gomora sie traciła na wstępie z dzisiejszą Szwecją.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Jakiś czas temu ktoś z tego

Jakiś czas temu ktoś z tego portalu pisał (przepraszam ale nie pamiętam kto) że Szwecja to eksperyment NWO i to co się teraz dzieje tylko te słowa potwierdza. Szwedzi z "wikingów" przerobili się na pedziów lubiących śniadych kochasi z dużymi... kosami, hahaha

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika husarz

dokładnie to był eksperyment

dokładnie to był eksperyment i on się udał , tak jak Holandia czy Belgia i teraz tam już nie ma szans na ratunek. Te kraje zostały zmienione przez lewicowców specjalnie pod silniejszą i agresywniejszą grupę ludzi, czyli muzułmanów, dlatego ich sie nie kara za występki i pozwala na więcej aby ich zachęcić, a krajan skłócić z nimi, to już są kraje islamskie z zniewieściałymi ludźmi  bez moralnych i narodowości.Przecież w Holandii jest grupa polityków, któraych jednym z postulatów jest legalna pedofilia !

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika Akamai

Szwecja już nie istnieje.

Szwecja już nie istnieje.

Każda kolejna propozycja, służalczego wobec „elit”, rządu szwedzkiego, to krok do całkowitej eksterminacji tego socjalistycznego blond narodu z wypranymi mózgami.

Może to jednak dobrze, że u nas tak późno pojawiły się hamburgery Dirol

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Kolovrat

Brawo szwedzi, róbcie tak

Brawo szwedzi, róbcie tak dalej a będziecie "czystą" rasą nordycko-semicką.. BRAWO! Po cholerę wam własna kultura i tradycja jak semicka jest lepsza... róbcie tak dalej, tylko potem NIE SZUKAJCIE CZYSTO BIAŁEGO LĄDU W SWOICH GRANICACH ODPOWIEDNIEGO, BY EMIGROWAĆ WY POJE**NI SAMOBÓJCY!

Portret użytkownika fix

No coz.jedno jest pewne juz

No coz.jedno jest pewne juz zaczynaja miec problem.mianowicie prawo podatkowe,jak to bedzie gdy taki jeden bedzie mial np. trzy zony.. jak tu ich traktowac. Oczywiscie jak jeden organizm, a ze beda prawo naginac, bo prawo do tych zwyczajow nie dostosowano to inna rzecz.zapisy firm czy majatku na wielka rodzine i nie ponoszenie konsekwencji za nieplacenie to bedzie poczatek.gdzies juz czytalem, ze pewni prawnicy zaczynaja o tym mowic,ale to przeciez nie istotne. Wspolczuje kobietom i dzieciom w zamknietych dzielnicach tego cudnego panstwa. 

Skomentuj