Szwedzki kucharz i działacz antyrasistowski pobity przez muzułmanów za jego rzekome podobieństwo do Donalda Trumpa

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA został negatywnie odebrany przede wszystkim przez muzułmańskich uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki. Wściekłość nachodźców można obserwować nie tylko w samych Stanach Zjednoczonych, gdzie publicznie nawoływano do zgwałcenia żony Trumpa, ale także w Europie. W wielokulturowej Szwecji pobity został niedawno znany kucharz - muzułmańscy napastnicy uznali, że jest on niezwykle podobny do nowego amerykańskiego prezydenta.

 

Anders Vendel jest nie tylko znanym w Szwecji kucharzem i gwiazdą programu telewizyjnego pt.: "Walka Kucharzy", ale także zagorzałym przeciwnikiem rasizmu. W sobotę w godzinach porannych, przebywał w jednej z restauracji typu fast food w Malmö. Niespodziewanie dwóch muzułmańskich napastników chwyciło go za ręce, podczas gdy trzeci zaczął go bić bez opamiętania. Po około 20 ciosach, Vendel upadł na ziemię, a agresorzy zaczęli kopać swoją ofiarę w głowę.

Mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami. Ma przede wszystkim złamany nos i kciuk, podbite oko oraz liczne siniaki. Informacja o napaści została potwierdzona przez policję w Malmö. Anders Vendel opisał szczegóły zdarzenia na swoim profilu na Facebooku, lecz niedługo potem wpis został usunięty.

 

Do mediów nie dotarła jednak informacja, czy sprawcy tego ataku zostali zatrzymani lub czy w ogóle będą poszukiwani. W przeszłości, głównie w Niemczech i Szwecji, wielokrotnie dochodziło do sytuacji, w których ofiary nie składały zeznań przeciwko agresywnym muzułmanom w obawie przed oskarżeniami o rasizm.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Tutankhamun

Wiec, wystarczy kazdego

Wiec, wystarczy kazdego zdrajce (czyli antyrasiste) pobic aby wiernie sluzyl bialej rasie, poniewaz watpie, aby po tym incydencie dalej bronil arabskiej inwazji na Europe.........(Chyba ze, mozgojad dobral sie juz do arianskiej czyli slowianskiej czesci przysadki)

Portret użytkownika inzynier magister

Jeżeli biały Amerykanin nie

Jeżeli biały Amerykanin nie może zostać prezydentem bo to oznacza rasizm to właśnie jest koniec cywilizacji i oficjalna nienawiść elit do białego człowieka ! Elityy chcą zniszczyć białą rasę, to jest okreslone w ich planach, ale najbardziej nienawidzą chrześcijaństwa, z wiadomych przyczyn ! Niednawiść do chrześcijaństwa osiąga właśnie szczyty, widać też często na forum troli lewackich nienawidzących chrześcijańskich forumowiczy ! Pewnie nasyłani są przez organizację sorosa od spraw mowy nienawiści, w szwecji już jest dyktatura lewacko masońska antychrześcijańska. Trzeba się modlić do Maryi Dziewicy i Jezusa Miłosiernego o ratunek w tych ciężkich czasach !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Arya

Nie pisz bzdur. Jestem

Nie pisz bzdur. Jestem Słowianinem i nie przepadam za chrześcijaństwem. Nie rozumiem dlaczego ktoś, kto nie jest Polakiem ma zostać królem Polski, mojej ukochanej Lechi. Czym ten kraj sobie na to zasłużył? Jeszcze nadejdzie dzień, w którym wierzenia naszych przodków będą dominować w tym kraju.

Obudźcie się Lachowie i zrzućcie jarzmo zdrajcy naszego narodu niejakiego Mieszka...

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Strony

Skomentuj