Szwedzki dziennikarz twierdzi, że trzeba zwiększyć imigrację, aby zapobiegać pożarom lasów

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Szwecja to rzeczywiście stan umysłu. W tym kraju nie ma takiego problemu, którego nie można byłoby rozwiązać z pomocą imigrantów. Szwedzki dziennikarz Andreas Magnusson uważa, że dzięki jeszcze większej ilości imigrantów będzie można zapobiec przyszłym pożarom lasów.

 

Magnusson, nauczyciel w liceum oraz felietonista magazynu „Paragraf” przekonuje w swoim artykule, że Szwecja jest krajem o dużej powierzchni, ale posiada zbyt mało mieszkańców. Dlatego należy skupić się na zwiększeniu imigracji, aby „nowi Szwedzi” mogli osiedlić się na terenach, które obecnie są niezamieszkałe.

 

Dziennikarz twierdzi, że jeśli imigranci zaczną osiedlać się w lasach, powstanie w nich więcej dróg i zarazem będzie można wcześniej wykrywać pożary. Po sprowadzeniu nowych ludzi, Szwecja będzie musiała jeszcze ich zintegrować, aż ostatecznie rozległe pożary staną się rzadkością.

Pomysł Andreasa Magnussona jest jednak z góry skazany na porażkę, bowiem imigranci najczęściej osiedlają się w dużych miastach, nie mówiąc już o tym, że na ogół nie są chętni do pracy i wolą żyć na zasiłkach, zaś sama kwestia integracji pozostawia wiele do życzenia. Co innego, gdyby to imigranci mieli zajmować się gaszeniem tych pożarów.

 

Jak sami widzimy, już nawet w temacie pożarów lasów pada słowo imigracja. Po prostu w żaden sposób nie uda się ukryć, że rodowitych Szwedów jest coraz mniej, dlatego zastępuje się ich imigrantami. Zwykle są to jednak ludzie z państw trzeciego świata. Jeśli w przyszłości Szwedzi staną się mniejszością w ich własnym państwie, to Szwecja zwyczajnie przestanie być Szwecją.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika zezol

jestem za, Szwecja coraz

jestem za, Szwecja coraz bardziej przypomina kraje z których pochodza uchodzcy nawet klimat sprzyja  nowo przybyłym (upały) także widzę szerokie pole do aklimatyzacji i integracji nowo przybyłych uchodzców uciekajacych przed wojną

Portret użytkownika kolo21

W Bydgoszczy ukrainiec za

Jeżeli chodzi o potop Szwedzki, to może u wcześni Polacy, byli tacy jak dzisiaj, wiecznie pijani. Bo kto by miał bronić kraju, na ćpani na dopalaczach, czy na pruci żubrami? Tylko patusy u nas zostały i kaleki z kilkoma odnóżami. Bo kaska na dziecko jest zdecydowanie większa.

kolo21

Portret użytkownika ttteis77

"niezamieszkałe", "drogi w

"niezamieszkałe", "drogi w lasach"?....ludzie niszą ten świat...  . chcą niszyć go bardziej?........     .  Zamiast budować do obiawu, budujcie do przyczyny. Wodociąg z czujnikiem, pompy wodne....(Zraszacz to się zwie)"tam gdzie jest moźliwe wystąpenie poźaru". wyjaciecie miliardy...."a jednak pomysły są cenniejsze"

Strony

Skomentuj