Szwedzka polityk twierdzi, że CIA rozpyla toksyny nad Szwecją

Kategorie: 

Przykład chmur pokrywających niebo wzorem szachownicy

Chemikalia, wirusy i metale ciężkie mogą być rozpylane nad całą Szwecją. Odpowiada za to podobno CIA współpracujące na tej płaszczyźnie ze szwedzkim rządem. Informacje te pochodzą od liderki tamtejszej partii zielonych (Vingåker), pani Pernilli Hagberg.

Gdy o smugach chemicznych, zwanych też chemtrails, wspomina ktoś spoza tak zwanego mainstreamu to łatwo jest kogoś takiego wyszydzić i wyśmiać. Widzieliśmy taką postawę wielokrotnie również tutaj na ZnZ. Każda wiadomość przybliżająca nas do zdemaskowania programów manipulacji pogodą spotyka się zwykle z radykalnymi, czasami nawet wulgarnymi odpowiedziami od osób uważających się za specjalistów i znawców w zakresie meteorologii.

 

„Specjaliści” ci twierdzą, że coś takiego jak chemtrails nie istnieje a pokrywanie nieba siatką długo utrzymujących się smug po samolotach jest zjawiskiem normalnym i nieszkodliwym. Tym bardziej trzeba docenić, że szwedzka polityk mimo ryzyka infamii zaczęła publicznie mówić o problemie z aerozolami na naszym niebie.

 

Pani Hagberg przekonuje, że konieczne są specjalne inspekcje w celu ustalenia, czy inżynierowie przygotowujący samoloty do lotów rzeczywiście uzupełniają chemikaliami jakieś pojemniki znajdujące się na pokładzie. Środowisko polityczne Szwecji na wszelki wypadek nie komentuje tych rewelacji a sam fakt, że może być w to zamieszany rząd raczej oddala niż przybliża poznanie prawdy.

 

Przypomina to trochę sytuację z tajnymi więzieniami CIA w Polsce. Do dzisiaj władze naszego kraju zaprzeczają ich istnienia, mimo, że są na to niezbite dowody i nawet Amerykanie się do tego przyznali. Z chemtrails może być podobnie, czyli nawet, gdy sprawa będzie oczywista rządy w różnych krajach będą szły w zaparte.

 

Pani Hagberg twierdzi, że smugi uważane za normalne zjawisko towarzyszące przelotom samolotów różnią się składem od tych, jakie widzieliśmy na naszych niebach w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Jeśli ktoś nie pamięta tak zamierzchłych czasów musi wiedzieć, że wtedy nie istniało aż taki powszechne zjawisko trwałych smug, które zaczęły być obserwowane w tej formie i na ta skalę dopiero w połowie lat dziewięćdziesiątych.

 

Szefowa szwedzkiej partii zielonych w wywiadzie, jakiego udzieliła szwedzkiej gazecie aftonbladet.se stwierdziła, że smugi to jeden z największych fenomenów, jakie istnieją teraz w Szwecji. Strumienie te zawierają według niej wiele chemikaliów, wirusów i metali ciężkich, takich jak aluminium, które wpływają na warunki pogodowe oraz zdrowie społeczeństwa.

 

Co więcej stwierdza ona, że z jej informacji wynika, ze jest to globalny program modyfikacji pogody, który jest prowadzony w porozumieniu z rządami niektórych krajów, w tym Szwecji. Pani polityk asekuracyjnie ​​mówi, że opinie te wypowiada jako osoba prywatna, a nie, jako przedstawiciel Partii Zielonych, ale obiecuje, że postara się zatrzymać "chemtrails" nad Szwecją, gdy uzyska wpływ na politykę kraju.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Dla wszystkich autentycznie

Dla wszystkich autentycznie sceptycznie nastawionych do programu chemitrails i globalnej depopulacji osób polecam zapoznać się z programem doradcy naukowego prezydenta Obamy -  Holdrena.Wystarczy wpisać "Holdren" i analizować poglądy tego człowieka mającego ogromny wpływ w USA, najpotężniejszej siły militarnej i gospodarczej świata.Czy zadie wtedy sobie pytanie:" dlaczego właśnie on, nikt inny....został wybrany?"... Dlaczego jego poglądy awansowały do tego" zaszczytu" I czy jego poglądy mają coś wspólnego z polityką ?Odpowiedź się nasuwa sama i chociaż wielu z Was zaprzeczy : "przecież to absurdalne!" nie zmieni to faktu, że takie wyparcie zagrożenia jest typowym przykładem chowania głowy w piasek... Dywagacje na temat chemitrails i innych pułapek świadomości nabiorą wtedy zupełnie innego wymiaru... I wtedy wypowiedzi wszelich spotterów, juszek i Fil ... również...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

wierzysz we wszystko co ci

wierzysz we wszystko co ci rządy dają na tacy do tego zacznij oglądac polsat i idż komentować na interie tam są ludzie ktorzy bardzo lubia takich jak ty - w mojej opini czujesz sie niedowartościowany, przegrany dlatego że inni maja lepiej i tutaj zgrywasz asa mającego nadzieje stać sie kimś ps jestem ciekaw co robisz, gdzie pracujesz, gdzie mieszkasz - nie musisz odpowiadac bo to twoja prywatność ale chciałbym poznac cie lepiej 

Portret użytkownika Ulmus

Niesamowite - to właśnie Ty

Niesamowite - to właśnie Ty wierzysz w zapewniania rządów, że chemtrails np. nie istnieje, a pewne fakty wskazują na możliwość istnienia zjawiska, więc kto tu jest naiwny? Odpowiedziałem Ci na wszystko, spotterowi również, podałem argumenty, zwróciłem uwagę na istniejące fakty, zapraszałem na forum - a z Waszej strony co? Nic! Cisza, zero argumentów z Waszej strony, potraficie jedynie chwalić się jak dzieci podstawową wiedzą na temat powstawania smug kondensacyjnych, a zjawisko jest o wiele bardziej skomplikowane. W żadnym ze swoich postów nie pisałem o smugach, podawałem inne fakty - rozumiem, że są one dla Was niewygodne, dlatego nie zajmujecie jakiegokolwiek stanowiska w związku z nimi, bo wtedy musielibyście przyznać, iż możliwość zatruwania nas z powietrza - istnieje.

Portret użytkownika spotter

To może Angelus i

To może Angelus i maciejgracjan, zaprezentujecie zdjęcia tych pryskaczy, ale w tak lepszej jakości, tak żeby było widać dokładnie skąd oprysk się wydobywa ?To jak to jest, jakie maszyny nas opryskują, samoloty NATO, CIA czy pasażerskie ? Konkrety dawać, zdjęcia tych maszyn w wysokiej rozdzielczości. Ja mam zdjęć pod dostatkiem.

Portret użytkownika wchodzeczasemnaforumicowidze

Ludzie, albo macie na jakiś

Ludzie, albo macie na jakiś temat konkretną wiedzę, albo będziecie się głupkowato kłócić zamiast logicznie pomyśleć. Nie sugerujcie się zdjęciami skoro nie wiecie czy są edytowane czy nie.Jest pare możliwości ktore należy brać pod uwagę:1. Rząd zatruwa ludzi, jest naszym wrogiem i działa przeciwko nam.2. Rząd widzi, że ludzie zaczynają interesować się smugami i nakręca aferę  po to żeby wywołać w ludziach niepewność i strach, oraz odwrócić uwagę od innych problemów.3. Rząd swoimi działaniami ratuje nas od nie znanego zagrożenia, tuszując dowody po to, żeby nie siać paniki.4. Jakiś bezmyślny maniak tworz niechcący zamieszanie.5. Ktoś sobie robi z was żarty, wywołując panikę bo jest "zły". Upierając się tylko przy jednej możliwości, nie wyśmiewajcie ani nie obrażajcie reszty, tylko postarajcie się wytłumaczyć wasz tok myślenia. Jeśli nie jesteście tego w stanie zrobić, to znaczy, że sami nie macie pojęcia o co wam chodzi i się ośmieszacie przed waszymi "ofiarami", ewentualnie gorszycie ludzi myślących.Przemyślcie to uważnie.                   

Be yourself, no matter what they say

Portret użytkownika Juszka1980OGL

No ten twój najlepszy film

No ten twój najlepszy film jest niesamowity 4 samoloty leca i co z tego widac że nigdzie nie jeżdzisz tylko przed kompem siedzisz. Niekiedy w korytarzu zachodnim do lotniska heatrow ustawia sie tak nawet 8 czy 9 samolotów wielka mi nowość, oprócz tego obejrzałem jeszcze 4 twoje filmy i nie ma na nich żadnych dowodów tylko same domysły

Strony

Skomentuj