Szwedzka policja przyznaje, że nie jest w stanie ochronić kraju przed terrorystami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Zagrożenie zamachem terrorystycznym wzrosło w całej Europie. Nawet Szwecja, która od lat była otwarta na imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, zaczyna odczuwać skutki tej nieodpowiedzialnej polityki a władze przyznają wprost iż były "zaślepione".

 

W pięciostopniowej skali, stan zagrożenia atakami terrorystycznymi w Szwecji jest na czwartym poziomie. Co więcej, kraj ma bardzo poważne problemy z uchodźcami i postanowiono zaostrzyć politykę imigracyjną, choć to niestety nie rozwiązuje całego problemu. Agencja ds. Migracji nakazała deportację 21 tysięcy osób, lecz aż 14 tysięcy z nich po prostu rozpłynęło się w powietrzu. Wielu z nich prawdopodobnie przebywa w kraju nielegalnie ale policja zwyczajnie rozkłada ręce.

 

Pojawiają się także doniesienia, że w razie ewentualnego ataku terrorystów, policja nie będzie w stanie ochronić kraju przed zagrożeniem. Dostępne są jedynie pistolety służbowe i brakuje niezbędnego wyposażenia (kamizelek kuloodpornych, hełmów balistycznych). Może się okazać, że islamiści będą lepiej uzbrojeni i wyszkoleni od tamtejszej policji.

 

Zagrożenie to powoduje, że szwedzka prawica zyskuje na popularności. Partia Szwedzcy Demokraci jest przekonana, że osiągnie zwycięstwo podczas przyszłych wyborów, które mają odbyć się w 2018 roku. Sondaże wskazują, że to ugrupowanie zdobywa coraz większe poparcie ze względu na swoje stanowisko wobec kryzysu imigranckiego. Obecne władze z wielkim trudem przyznają, że przyjmowanie do siebie wszystkich uchodźców było błędem.

 

 

Źródła:

http://www.thelocal.se/20151128/sweden-democrats-triumphant-at-party-meet

http://www.thelocal.se/20151127/police-we-cant-protect-sweden-from-terrorists

http://www.thelocal.se/20151127/14000-illegal-immigrants-disappear-without-trace

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika nel35

Skoro obecne wladze

Skoro obecne wladze przyznały, że przyjmowanie do siebie wszystkich uchodźców było błędem, to czym prędzej powinny podać się do dymisji, bo z tymi wyborami  mogą nie zdążyć.

Portret użytkownika krzysiekkkkk

CHCIELIŚCIE UNI EUROPEJSKIEJ

CHCIELIŚCIE UNI EUROPEJSKIEJ TO MACIE ! ROZKRADZIONA POLSKA, ZNISZCZONE POLSKIE FIRMY, I PRZEPISY TYPU ŻE NIE MOŻNA WĘDZIĆ MIĘSA... NIE WSPOMNE O KAMPANI SZCZEPINKOWEJ SZCZEGÓLNIE MMR I HPV.. Przeprowadzają ludobujstwo na naszych oczach... i to w jako jednym z nielicznych krajów szczepią pod przymusem.. Zastanów się tępy rodzicu czy jak by coś było takie dobre skuteczne i wspaniałe to czy trzeba było zmuszać pod karą kilkunastu tysięcy złotych ???!!!! jak Ci daje ktoś coś dobrego to po co przymus??

Portret użytkownika bar

Wiem że do końca nie w

Wiem że do końca nie w temacie, ludzie zróbcie coś bo bedziemy pluć na szydło jak na koparke przytocze za rmf24
Unia Europejska zobowiązuje się do „podziału obciążeń” z Turcją w sprawie uchodźców - to zapis z projektu deklaracji ze szczytu w Brukseli, do którego dotarła nasza korespondentka, Katarzyna Szymańska-Borginon. Oznacza to, że w przyszłości Unia przyjmie część syryjskich uchodźców z tureckich obozów, a następnie rozdzieli ich między kraje członkowskie.Na razie Polska nie zaprotestowała przeciwko zapisom punktu szóstego deklaracji, w której sugeruje się konieczność przyjęcia części uchodźców z Turcji, podkreślając, że Turcja już przyjęła ponad dwa miliony Syryjczyków. Kraje takie jak Szwecja, Austria czy Belgia, którym przewodzą Niemcy mówią o konieczności przyjęcia co najmniej 300 tys. azylantów z Turcji. Według opracowanego przez Brukselę rozdzielnika na Polskę może wtedy przypaść ponad 14 tys. osób. Komisja Europejska w marcu ma przedstawić konkretną propozycję w tej sprawie
 
Ludzie co się dzieje
 

Portret użytkownika Gibki

Zamordowani holistyczni

Zamordowani holistyczni lekarze odkryli powodujący rakaenzym dodawany do wszystkich szczepionek   Zatem najwyraźniej holistyczni lekarze, którzy zostali zabici na Florydzie, odkryli w drodze własnych badań, że enzym białkowy nagalaza jest UMYŚLNIE dodawany do populacji poprzez uodparnianie. Nagalaza ZATRZYMUJE witaminę D przed wiązaniem do białka Gc.
 
To całkowicie ogołaca naturalną zdolność ludzkiego ciała do zabijania komórek rakowych. Nagalaza jest białkiem, które jest również tworzone przez wszystkie komórki rakowe. Enzym ten jest również w bardzo wysokich stężeniach u austystycznych dzieci. I oni UMIESZCZAJĄ ją w szczepionkach! Zapobiega to przed wykorzystywaniem przez organizm witaminy D niezbędnej do zwalczania raka i zapobiegania autyzmowi. Nagalaza wyłącza system odpornościowy. Jest również znana z powodowania cukrzycy typu 2. Więc w zasadzie… nie zabijali tych lekarzy, ponieważ odkryli oni lekarstwo na raka czy odnieśli sukces w leczeniuautyzmu… zabijają ich ponieważ ci lekarze prowadzili badania i mieli dowody na to, że szczepionki, które wstrzykują naszym drogim dzieciom POWODUJĄ obecny kryzys raka i autyzmu! I oczywiście jest to robione umyślnie i celowo! Lekarze, których zabili na Florydzie współpracowali i przygotowywali się do upublicznienia informacji...
za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zamordowani-holistyczni-lekarze-odkryli-powodujacy-raka-enzym-dodawany-do-wszystkich-szczepionek-2015-11

Skomentuj