Szwedzka policja bada kolejne zgłoszenia o molestowaniach seksualnych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Władze Szwecji muszą przeżywać ciężki szok gdyż okazało się, że specjalne opaski z napisem "Nie dotykaj mnie" nie mają tak potężnej mocy jak im się wcześniej wydawało. Nie pomagają nawet tak drastyczne kroki jak wyciągnięta w kierunku napastnika dłoń, co według fińskiego rządu miało przecież ochronić ofiarę przed atakiem. W Szwecji policja bada właśnie kolejne zgłoszenia o molestowaniach seksualnych młodych dziewczyn.

 

 

Łącznie ponad 20 zgłoszeń o napaści na tle seksualnym zgłaszano między czwartkiem a niedzielą w miastach Karlstad i Norrköping. Do kolejnych incydentów dochodziło mimo zwiększonej obecności policji. W sumie ponad 20 dziewczyn w wieku od 12 do 18 lat padło ofiarą nieletnich napastników. Służby prowadzą śledztwo w tej sprawie.

 

Policji udało się zatrzymać dwie osoby które zostały rozpoznane przez młode ofiary. Podano jedynie że ich wiek wynosi 16 i 17 lat a informacje o ich pochodzeniu najwyraźniej postanowiono zachować w tajemnicy z oczywistych przyczyn.

 

W piątek szwedzka policja ogłosiła, że młode dziewczyny będą otrzymywać specjalne opaski z napisem: "Kordon policji, nie obmacywać" z przekonanien iż takie rozwiązanie pozwoli im przeciwstawić się napastnikowi. Tak idiotyczny pomysł nie okazał się jednak skuteczny.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika gość476

Gdyby takiemu śmieciowi,

Gdyby takiemu śmieciowi, który nie potrafi utrzymać kutasa w gaciach groziło za gwałt 20 lat i przykładnie ukarano by takim wyrokiem jednego z drugim sprawa byłaby rozwiązana. Pier...lą się z nimi jak ze świętymi krowami! Wsadzać wszystkich po kolei jak leci do pierdla, a gwarantuję, że po pół roku będzie spokój. Do tego milionowe odszkodowania dla ofiar. Jak przyjdzie płacić ofiarom takie kwoty, to ci poprawnie polityczni debile od stosowania jakichś gównianych opasek na rękę w końcu przejrzą na oczy.

 

Portret użytkownika Ender77

Znam lepszy sposób. Trzeba ze

Znam lepszy sposób. Trzeba ze sobą nosić kieszonkową automatycznie nadmuchiwaną kozę. W chwili zagrożenia wrzucamy ją - uprzednio odbezpieczając, między adoratorów i w nogi. Może się nie połapią lub dojdą do wniosku że lepsza koza w garsci niż blondynka dwie przecznice dalej.

Portret użytkownika U_P_Adlina

No niemożliwe!!........Co za

No niemożliwe!!........Co za zawód??......A wszyscy myśleli, że te opaski pomogą!!...............Jasna cholera!!...........Ale zaraz.........wiem........po prostu trzeba dać na rękę dwie takie opaski, a może nawet trzy lub cztery!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Skomentuj