Szwedzi "dla wspólnego dobra" powinni oddać swoje domy na rzecz imigrantów

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu
Problem imigracji i wielokulturowości jest wyraźnie nakreślony w niektórych krajach europejskich. Wygląda jednak na to, że usilną chęć pomagania imigrantom, jeśli można to tak w ogóle nazwać, możemy zaobserwować w Szwecji. W kraju tym przyjezdni mają najwyraźniej większe prawa i są pod większą opieką niż rodowici Szwedzi.

 

Multikulturalizm jest ideą, według której społeczeństwo danego kraju powinno cechować się występowaniem grup o różnym pochodzeniu, kulturze i wyznaniu. Szwecja z otwartymi rękami przyjmuje imigrantów z krajów trzeciego świata oraz uchodźców. Polityka wielokulturowości ma jednak negatywny wpływ na państwo a dowodzą temu raporty ONZ. Wynika z nich, że Szwecja już w ciągu 15 lat stanie się krajem trzeciego świata.

 

Ostrzeżenia te nie są najwyraźniej brane pod uwagę, a pojawiają się nawet kolejne pomysły, które zapewnią pomoc imigrantom. Odbędzie się to jednak kosztem rodowitych Szwedów. Pracownik społeczny Anders Wilhelmsson, który na co dzień zajmuje się pomaganiem imigrantom z krajów trzeciego świata, napisał list do władz w mieście Halmstad, w którym stwierdził wprost iż powinno się odbierać Szwedom ich domy i oddawać je imigrantom oraz uchodźcom.

 

Ta delikatnie mówiąc niemądra idea jest brana bardzo poważnie. Według Wilhelmssona, całe społeczeństwo powinno działać wspólnie aby uchodźcy otrzymali zakwaterowanie i realną szansę na integrację. Jego zdaniem "nie wystarcza to, że Szwedzi żyjący w wynajmowanych mieszkaniach są eksmitowani, aby mogli się tam wprowadzić imigranci".

 

Jakby tego jeszcze było mało, Wilhelmsson wskazuje na zapis w konstytucji, według którego odebranie czyjegoś mienia jest jak najbardziej możliwe, gdy przyczyni się to dla wspólnego dobra. Swoje zdanie tłumaczy również tym, że w mieście Halmstad trzeba zapewnić dom dla 450 nowych imigrantów i uchodźców oraz rodzinom, które są właśnie w drodze do Szwecji.

 

 

Źródło: http://www.friatider.se/kravet-beslagta-svenskars-hus-och-ge-dem-till-invandrare

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Bolszewik

Ten typek o którym mowa w

Ten typek o którym mowa w artykule jest po prostu psychicznie chory i tyle ma wspólnego z socjalizmem co ja z kapitalizmem! Idiotów nigdzie nie brakuje i jest ich nawet zdecydowana większość.Gdyby było inaczej to i świat wyglądałby inaczej.

Portret użytkownika Doradca Premiera

Jak by nie patrzeć, trzeba

Jak by nie patrzeć, trzeba pogratulować Miłościwie Nam Panującemu Premierowi, że obecną polityką "prorodzinną i progosporczą" skutecznie zniechęca wszelką zewnętrzną emigrację żerującą na socjalu. Dodać do dokonania Wujka Adolfa i okazuje się, że jesteśmy jedynym krajem w Eu, wmiarę "czystym rasowo". Niestety rozdaje się ostatnio za dużo polskich paszportów pewnej nacji... ale z dwojga złego, jak na razie nie jest źle.. 

Portret użytkownika Stara Baba

A może powinniśmy

A może powinniśmy zorganizować jakąś grupę  i ruszyć na Szwecję. Ten głupi naród nie zorientuje się jak odzyskamy zrabowane podczas potopu szweckiego skarby. Ci złodzieje jak ukradli i wywieźli z Polski najwartościowsze nasze dzieła, dokumeny, tak je zrzucili na kupę w podziemiach i do dziś nawet nikt tego nie skatalogował, nie mówiąc o zwrocie zrabowanego mienia. A kradli wszystko, nawet kamienne schody wywozili.
Głupotą przewyższają Amerykanów i Belgów razem wziętych, położona w sąsiedztwie Norwegia nie uległa takiemu ogłupieniu jak oni.

Portret użytkownika nel35

Pan AW powinien dać dobry

Pan AW powinien dać dobry przykład i odstąpić swój dom imigrantom. Jak okrzepną, to sięgną po resztę. Większość napływowych nie zamierza się integrować z tubylcami, więc po pewnym czasie mogą pójść w ślady separatystów znad Donu i ustanowić autonomię.

Portret użytkownika Zenek

Takie hasła nazisci od tory

Takie hasła nazisci od tory głosili już w Rosji w czasie przymusowej kolektywizacji i przy okazji holokaustu Rosjan. W planach nazistowskich 4 rzeszy semickiej zwanej NWO jest by "goj nie miał dokładnie niczego własnego" - poza obowiązkowym gestapowskim numerem obowowym oczywiście (komputer zwany Bestia już je nadaje).
 
Każdy trick jaki powoduje zabieranie gojom ich majątku na rzecz nazistów jest "miły yahwe" i to co obserwujemy w Szwecji jest tylko zwodzeniem frajerów nordyckich poprzez branie ich na "litość do biednych murzynków".
 
Szwecja jakoś się niezbyt wsławiła podbojami kolonialnymi w Afryce czy na Bliskim Wschodzie i niech może pronazistowskie reżimy amerykańskie, niemieckie, angielskie czy francuskie w pierwszej kolejności oddadzą swoje "zamki" i "pałace" na rzecz "cierpiących murzynków" za których losem tak ajwajuje glebalistyczna prasa nazistowska.
 
 
 

Portret użytkownika euklides

Najlepiej jak napisałem

Najlepiej jak napisałem kiedyś ty na forum, że każdy Polak powinien dostać na własność kawałek Polski. Jakiś socjalista mi wtedy skonsternowany odpisał "to takie rozdawnictwo będzie?". Kiedy wy ludzie oprzytomniejecie i zrozumiecie, że socjaluchy to fałszywi zwodziciele?

Portret użytkownika Roki

Wolnego rynku? w którym

Wolnego rynku? w którym satano pajacace bawią się nie swoimi milionami dolarów spekulując na giełdach jakby bawili się w kasynie! Myślący człowiek szybko zrozumie że np. takie ku...y z wall street mające informatorów i lobbystów w poważnej polityce grają mówiąc delikatnie nieuczciwie! Wolnego runku w którym skur....ski korporacyjny gigant, prowadzi nieuczciwą politykę i zaniża ceny towarów (dokładając do interesu kupe szmalcu) powodując jednak upadek i bankructwo konkurencji, oczywiście główie małej przedsiębiorczości. Wolnego rynku w którym NIC kr...a się praktycznie nie opłaca a giganci wykorzystują trzeci świat (niewolnictwo), aby zarżnąć resztę, bo kto wyprodukuje tak tanio jak np. Chiny.
Wolnego rynku, w którym toniemy w długach i z każdą minutą jest gorzej i musi być, bo tak to działa. I WY JESZCZE OŚMIELACIE SIĘ NAZYWAĆ TO CZYMŚ DOBRYM. Wolny rynek to powolna rzeź i totalnie zniszczenie małej prywatnej własności!!! To nie jest socjalizm, wolny rynek to totalitaryzm!

Portret użytkownika euklides

Permanentne zadłużenie to

Permanentne zadłużenie to zasuga bolszewickiego państwa i instytucji zwanej bankiem centralnym. To co mamy obecnie to socjalizm, a nie wolny rynek. A jak będziecie chcieli więcej socjalizmu to długi będą jeszcze większe, kroporacje będą się miały jeszcze lepiej, a ludzie będą mieć coraz mniej.

Strony

Skomentuj