Szwedzi "dla wspólnego dobra" powinni oddać swoje domy na rzecz imigrantów

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu
Problem imigracji i wielokulturowości jest wyraźnie nakreślony w niektórych krajach europejskich. Wygląda jednak na to, że usilną chęć pomagania imigrantom, jeśli można to tak w ogóle nazwać, możemy zaobserwować w Szwecji. W kraju tym przyjezdni mają najwyraźniej większe prawa i są pod większą opieką niż rodowici Szwedzi.

 

Multikulturalizm jest ideą, według której społeczeństwo danego kraju powinno cechować się występowaniem grup o różnym pochodzeniu, kulturze i wyznaniu. Szwecja z otwartymi rękami przyjmuje imigrantów z krajów trzeciego świata oraz uchodźców. Polityka wielokulturowości ma jednak negatywny wpływ na państwo a dowodzą temu raporty ONZ. Wynika z nich, że Szwecja już w ciągu 15 lat stanie się krajem trzeciego świata.

 

Ostrzeżenia te nie są najwyraźniej brane pod uwagę, a pojawiają się nawet kolejne pomysły, które zapewnią pomoc imigrantom. Odbędzie się to jednak kosztem rodowitych Szwedów. Pracownik społeczny Anders Wilhelmsson, który na co dzień zajmuje się pomaganiem imigrantom z krajów trzeciego świata, napisał list do władz w mieście Halmstad, w którym stwierdził wprost iż powinno się odbierać Szwedom ich domy i oddawać je imigrantom oraz uchodźcom.

 

Ta delikatnie mówiąc niemądra idea jest brana bardzo poważnie. Według Wilhelmssona, całe społeczeństwo powinno działać wspólnie aby uchodźcy otrzymali zakwaterowanie i realną szansę na integrację. Jego zdaniem "nie wystarcza to, że Szwedzi żyjący w wynajmowanych mieszkaniach są eksmitowani, aby mogli się tam wprowadzić imigranci".

 

Jakby tego jeszcze było mało, Wilhelmsson wskazuje na zapis w konstytucji, według którego odebranie czyjegoś mienia jest jak najbardziej możliwe, gdy przyczyni się to dla wspólnego dobra. Swoje zdanie tłumaczy również tym, że w mieście Halmstad trzeba zapewnić dom dla 450 nowych imigrantów i uchodźców oraz rodzinom, które są właśnie w drodze do Szwecji.

 

 

Źródło: http://www.friatider.se/kravet-beslagta-svenskars-hus-och-ge-dem-till-invandrare

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Bolszewik

Ten typek o którym mowa w

Ten typek o którym mowa w artykule jest po prostu psychicznie chory i tyle ma wspólnego z socjalizmem co ja z kapitalizmem! Idiotów nigdzie nie brakuje i jest ich nawet zdecydowana większość.Gdyby było inaczej to i świat wyglądałby inaczej.

Portret użytkownika Doradca Premiera

Jak by nie patrzeć, trzeba

Jak by nie patrzeć, trzeba pogratulować Miłościwie Nam Panującemu Premierowi, że obecną polityką "prorodzinną i progosporczą" skutecznie zniechęca wszelką zewnętrzną emigrację żerującą na socjalu. Dodać do dokonania Wujka Adolfa i okazuje się, że jesteśmy jedynym krajem w Eu, wmiarę "czystym rasowo". Niestety rozdaje się ostatnio za dużo polskich paszportów pewnej nacji... ale z dwojga złego, jak na razie nie jest źle.. 

Portret użytkownika Stara Baba

A może powinniśmy

A może powinniśmy zorganizować jakąś grupę  i ruszyć na Szwecję. Ten głupi naród nie zorientuje się jak odzyskamy zrabowane podczas potopu szweckiego skarby. Ci złodzieje jak ukradli i wywieźli z Polski najwartościowsze nasze dzieła, dokumeny, tak je zrzucili na kupę w podziemiach i do dziś nawet nikt tego nie skatalogował, nie mówiąc o zwrocie zrabowanego mienia. A kradli wszystko, nawet kamienne schody wywozili.
Głupotą przewyższają Amerykanów i Belgów razem wziętych, położona w sąsiedztwie Norwegia nie uległa takiemu ogłupieniu jak oni.

Portret użytkownika nel35

Pan AW powinien dać dobry

Pan AW powinien dać dobry przykład i odstąpić swój dom imigrantom. Jak okrzepną, to sięgną po resztę. Większość napływowych nie zamierza się integrować z tubylcami, więc po pewnym czasie mogą pójść w ślady separatystów znad Donu i ustanowić autonomię.

Portret użytkownika Zenek

Takie hasła nazisci od tory

Takie hasła nazisci od tory głosili już w Rosji w czasie przymusowej kolektywizacji i przy okazji holokaustu Rosjan. W planach nazistowskich 4 rzeszy semickiej zwanej NWO jest by "goj nie miał dokładnie niczego własnego" - poza obowiązkowym gestapowskim numerem obowowym oczywiście (komputer zwany Bestia już je nadaje).
 
Każdy trick jaki powoduje zabieranie gojom ich majątku na rzecz nazistów jest "miły yahwe" i to co obserwujemy w Szwecji jest tylko zwodzeniem frajerów nordyckich poprzez branie ich na "litość do biednych murzynków".
 
Szwecja jakoś się niezbyt wsławiła podbojami kolonialnymi w Afryce czy na Bliskim Wschodzie i niech może pronazistowskie reżimy amerykańskie, niemieckie, angielskie czy francuskie w pierwszej kolejności oddadzą swoje "zamki" i "pałace" na rzecz "cierpiących murzynków" za których losem tak ajwajuje glebalistyczna prasa nazistowska.
 
 
 

Strony

Skomentuj