Szwedzi byli zdumieni nagłym pojawieniem się rosyjskiej łodzi podwodnej

Kategorie: 

Źródło: https://www.expressen.se/tv/nyheter/kvp/rasmus-i-nara-mote-med-ryska-ubaten/

Szwedzka gazeta Expressen opublikowała historię turystów, którzy twierdzą, że przypadkowo zderzyli się z rosyjską łodzią podwodną.

 

Według Rasmusa Karlsona, on i jego przyjaciele popłynęli w morze i udali się na wyspę Drag. Kiedy ich jacht przepłynął pod mostem Øresund (łączącym duńską stolicę Kopenhagę i szwedzkie Malmö), w pobliżu pojawiła się łódź podwodna.

 

Początkowo turyści myśleli, że przed nimi są Brytyjczycy, ponieważ flaga floty rosyjskiej była podobna do flagi Szkocji, tzn. tego samego koloru, ale umieszczona „do góry nogami”. Potem pasażerowie jachtu zdali jednak sobie szybko sprawę, że łódź podwodna płynie pod rosyjską banderą.

 

Szwedzi opowiadają, że byli pod wrażeniem rozmiarów łodzi podwodnej, która jednocześnie wydawała dźwięki przerażające cywilów.

„To było trochę dziwne, ale niesamowite i bardzo fajne” - powiedział Karlsson.

Turysta relacjonuje, że na mostku było czterech marynarzy, a jeden z nich nawet pomachał do nich.

 

Expresssen informuje, że szwedzkie wojsko potwierdziło obecność w tym rejonie rosyjskiego okrętu podwodnego. Według rzecznika szwedzkiej marynarki wojennej ruch okrętu podwodnego był kontrolowany. Rosyjskie Ministerstwo Obrony nie skomentowało jeszcze manewrów morskich u wybrzeży Szwecji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Że co ??? W Łonecie napisano

Że co ??? Lol W Łonecie napisano, że Rosja się kończy bo na Krymie wody brak.Niejaki Niczypór napisal że ...ale co ja tam będę zmyśłał ? ...https://www.onet.pl/biznes/biznesalert/nieczypor-wojna-o-wode-na-krymie-bylaby-bardzo-kosztowna-dla-rosji/tt73vm9,30bc1058.    Niczypór spokojnie Rosję wykończył za pomoca Krymu bez wody.Takich mamy EKSPERTÓW !!!!!!! Niema wody niema Rosji.Krym to oczywiście Ukry przejmują no nie ? Niczypór Ekspert z Łonetu O tym spokojnie jest przekonany.A teraz już bez głupot.KAŻDEGO DNIA TAKIE I INNE EKSPERTY PIORĄ WAM MÓZGI.Poczynając od żółtych łodzi powdowdnych a na ruskich kończąc. DETOX... Czyli od kręgu Gówno prognoz trzczymajcie się z daleka. Najważniejszy DETOX ! Nie twierdzę że nie ma Żółtych łodzi powdwodnych ale stanowczo obawiam się wszelkich ekspertów !!! 

Skomentuj