Szwecji grozi upadek - władze chcą podwyższyć podatki aby pomagać imigrantom

Kategorie: 

Źródło: Internet
Kiedyś Szwecja była uznawana za jeden z najbezpieczniejszych i najbogatszych państw świata. Niestety dziś sytuacja jest zupełnie odwrotna i wszystko wskazuje na to, że kraj jest już dosłownie na granicy upadku. Poważny kryzys został spowodowany oczywiście przez tamtejsze nieodpowiedzialne władze, które przyjmują imigrantów bez jakiegokolwiek umiaru.

 

Początkowo dużo mówiło się o pomocy humanitarnej, jakiej trzeba zapewnić uchodźcom - skoro uciekają przed wojną, to przecież ktoś musi im pomóc. Nikt jednak nie zwracał uwagi na konsekwencje przyjmowania imigrantów. Mamy postępującą islamizację Europy, mamy do czynienia z kuriozalnym sposobem myślenia władz które nie dbają o własnych obywateli ale za to chętnie chcą pomagać przyjezdnym i robią to kosztem tych pierwszych.

 

Mamy również początki wojny cywilizacyjnej na naszym kontynencie, która prowadzona jest między kulturą chrześcijańską a muzułmańską. Niestety Unia Europejska poparła islamizację Europy. Cywilizacja białego człowieka zaczyna powoli upadać, ponieważ wskaźnik płodności jest na rekordowo niskim poziomie. W Hiszpanii współczynnik dzietności wynosi tylko 1,27, w Portugalii 1,21, w Polsce niewiele więcej bo 1,3. Lecz średnia dla całej UE wynosi tylko 1,55.

 

Sprowadzając do Europy imigrantów władze mają najwyraźniej nadzieję na odwrócenie tej sytuacji - kto będzie pracował i płacił podatki, gdy nie będzie ludzi? Tymczasem muzułmańskie rodziny niemal zawsze są wielodzietne i wkrótce możemy usłyszeć z mediów, że UE powoli rozwiązuje problem katastrofy demograficznej, ale jakim będzie to kosztem!

 

Z drugiej jednak strony, masowa imigracja jest poważnym problemem dla samego funkcjonowania państwa. Szwecja jest drugim w Europie krajem, który bardzo chętnie pomaga uchodźcom i robi to kosztem rodowitych Szwedów. Ostrzeżenia wystosowane przez ONZ, że Szwecja stanie się za kilkanaście lat krajem trzeciego świata, zostały najwyraźniej zignorowane. Teraz przyjdzie zapłacić za tą nieodpodziedzialną politykę.

 

Władze tego kraju zaczynają coś wspominać o nadchodzącym upadku Szwecji. Mówią to z pewnym zakłopotaniem ale wciąż panuje tam przekonanie, że imigrantom jednak trzeba pomagać. O trudnej sytuacji powiedział podczas konferencji prasowej sam premier Stefan Lövfen.
"Tak, więc przede wszystkim, jesteśmy w centrum tego, co poważnie rozważam, gdy mówię, gdy wyrażam...yyy...wielkie podziękowanie dla wszystkich osób wykonujących tak wspaniałą pracę, ponieważ jest to wysiłek humanitarny, jak właśnie powiedział Pan Minister Sprawiedliwości i Migracji. To, co faktycznie robimy, to ratujemy niejedno życie, gdy ludzie, którzy uciekają przed bombami, przed...przed zabiciem, przed uciskiem, ich życie legło w gruzach. My...my im pomagamy, a to jest...to jest wielki wysiłek humanitarny. I oczywiście teraz, gdy widzimy, ile osób potrzebuje tej pomocy, które szukają schronienia, to jest jeden z największych wysiłków humanitarnych. A że stoimy u progu kryzysu, dlatego częściowo ja...my...przedstawiamy dziś Państwu nasze przygotowania do sytuacji, kiedy być może będziemy zmuszeni lokować ludzi w namiotach, gdyż stosujemy się do przepisów o humanitarnym traktowaniu uchodźców, prawa do azylu, ale widzimy też, że nie możemy zakopać głowy w piasek i zignorować faktu, że w coraz krótszym czasie do kraju przybywa coraz więcej uchodźców, a my musimy zapewnić im dach nad głową. Wtedy...inne rzeczy mogą stać się niezbędne."

Widzimy zatem w czym tkwi problem - imigrantów przybywa coraz więcej i potrzeba coraz większych środków finansowych aby im wszystkim pomóc. Przyjezdni nie mają gdzie się podziać i najwyraźniej będą zmuszeni żyć w namiotach lub po prostu opuszczą kraj gdyż zbliża się zima. Sytuacja jest obecnie tak trudna, że Szwecja musi pożyczać coraz więcej pieniędzy na tzw. pomoc humanitarną i planuje nawet podwyższyć podatki. Rodowici Szwedzi będą zatem płacić jeszcze większe sumy na ich utrzymanie.

 

Nikt już nie ma wątpliwości, że Szwecja przestała być bogata i bezpieczna. Jeszcze niedawno krytykowanie polityki imigracyjnej było zakazane i określane jako rasizm, a dziś otwarcie mówi się, że nadchodzi już po prostu koniec. Dyrektor Służby Imigracyjnej generał Anders Danielsson powiedział wprost, że "w ramach systemu, który znamy, zbliżamy się do końca drogi."

 

 

Źródła:

http://pl.gatestoneinstitute.org/6716/szwecja-upadku

http://www.theguardian.com/world/2015/aug/23/baby-crisis-europe-brink-depopulation-disaster

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika clermand

Jeżeli ktoś lubi być dymany

Jeżeli ktoś lubi być dymany to nie rozumiem dlaczego się nad nim litować. Szwedzi są tak zaślepieni dobrobytem, który u nich panuje, że spokojnie tolerują kogoś kto tak na prawdę nie toleruje ich. Przecież to nielogiczne. Niech spadają na drzewo. Albo na łosia.

Portret użytkownika inzynier magister

Ale ta kampania, i to, jak

Ale ta kampania, i to, jak długo zalegał, w pewnym stopniu wciąż jeszcze zalega, w naszym życiu publicznym naniesiony nią szlam nienawiści i pogardy jednych Polaków wobec drugich jest dowodem, że w pewnych okolicznościach można dokonać zamachu stanu - na przykład w małym kraju, z którego większy i potężniejszy chce wyssać miliardy dolarów albo przejąć kolonialny nadzór nad jego zasobami naturalnymi - bez wojska, nalotów i zbrojnego pogwałcenia granic. Wystarczy wykupić najbardziej wpływowe media i w odpowiednim momencie wzbudzić masową histerię.
Kiedy islamiści dojdą do wniosku, że aby rzucić znienawidzony Zachód na kolana, trzeba oprócz aktów terroru przejąć narzędzia do sterowania zachodnim strachem, nienawiścią i porywami serca? Może już dawno do tego wniosku doszli. Może propaganda zwalczająca zaciekle "islamofobię" w chwili, gdy na podbój Europy ruszają wędrujące ludy, niosące jej nowy, mahometański porządek, nie jest tak do końca przypadkiem i tylko czystą głupotą?
Tak jak na pewno nie było przypadkiem rozpowszechnienie w mediach zdjęcie chłopięcego trupka na tureckiej plaży - przecież można by takich zdjęć zrobić sporo i wcześniej, i potem - akurat w momencie, kiedy Jordania i Turcja, w porozumieniu z mafiami przewożącymi nielegalnie migrantów i sponsorami z bogatych arabskich krajów Zatoki Perskiej, chcących odwrócić ten eksodus od siebie, zaczęły rozładowywać obozy uchodźców, i kiedy pierwsza wielka fala migrantów dotarła na Bałkany.
http://fakty.interia.pl/felietony/news-miekki-brzuch-republiki,nId,1909039

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek :)

"Wybory w Szwajcarii wygrała

"Wybory w Szwajcarii wygrała antyislamska prawica zdobywając 50% miejsc w parlamencie. Media rządowe w Polsce unikają tematu jak ognia
Prawicowe partie antyimigranckie zwyciężyły niedzielne wybory parlamentarne w Szwajcarii. Szwajcarska Partia Ludowa (SVP) oraz Wolna Demokratyczna Partia Szwajcarii (FDP) zdobyły łącznie 100 mandatów w liczącej 200 miejsc Radzie Narodowej. Niestety, w polskojęzycznych mediach głównego nurtu próżno szukać wiadomości na ten temat. Przed zbliżającymi się wyborami do Sejmu zapanowało niemal całkowite embargo informacyjnej w tej kwestii.
(21/10/2015) "
(komentarz pod
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/putin-podburza-europe-przeciwko-usa/ey8f18)

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

pewnie znów dostanie mi sie

pewnie znów dostanie mi sie na tym portalu za ten tekst ale tu opsiałem kto naprawde rządzi ziemią i co robia aby nas skłocic i jak sami powielamy ten sysytem ,
http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2015/10/jaka-rasa-rzadzi-ziemia-rzady-4-istot.html
jednak na moim blogu w przekazach od istot duchowych (teraz dostąpnych juz na yuotubie wszystko było dokładnie powiedziane w 2014 roku o upadku państw ,korporacji ,zreszta pierwszy mój wpis na zmiany na ziemi i inne medium mówil o czasach gdzie uapdnie wszystko co znacie ,wszytkie podziały teraz zostało nam przygotowac sie na upadek tak aby nie dac sie wmanewrowac w konflikty itd ,wiem że 2016 rokiem bedzie rokiem wielu abusrdów i upadlku wielu tzw "prawd " a raczej kłasmtw które zostały nam narzucone ale będzie powiedziane tez jak ocalić swoją rodzinę i siebie ,ten rpzekaz dopiero przedemną ,dopiero na grudzień kiedy ludzi obudzonych będzie o wiele więcej a przeowiednie na 2016 u wszystkich jasnowidzów będa takie same .dla tych którzy nie wierzą ale chca się dowiedziec co zostało postanowione zapraszam tutaj 
https://www.youtube.com/channel/UC4szvfhpar1k7GfHXXT8uzQ 
mam nadzije że admin mi wybaczy ale mamy czas gdzie takie protale jak ten i inne powinny ostrzegac ludzi ,pokazywac prawde i wzajemnie się wspierac przy nadchodzącym resecie systemu i anomaliach pogodowych ,nie da sie ukryc zmian i upadku struktur jakie znamy ale mozna ostrzec ludzi i powiedziec im jak maja przezyc i to staram sie przekaza od 2 lat

Portret użytkownika MARGO

jasnowidzacy napisał:

jasnowidzacy wrote:
Zaprawdę powiadam wam. To kara za Potop Szwedzki. Był w Polsce Potop Szwedzki i ograbili Polske, teraz Szwedzi mają Potop Islamski. Niemcy ograbili Polskę, teraz ich ograbią islamiści.

____________________

Nigdy nic nie zadziewa się przez przypadek...
 
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika danielov

CHYBA JUZ NIKOGO ZDROWO

CHYBA JUZ NIKOGO ZDROWO MYSLĄCEGO NIE ZDZIWI JAK POWIEM , ŻE JEST ZAPLANOWANE DZIAŁANIE -GLOBALNY PLAN MAJĄCY NA CELU ROZSIANIE JEDNEGO WIELKIEGO CHAOSU W CYWILIZOWANEJ EUROPIE. TO JEST TYLKO KWESTIA JEDNEGO BĄDZ KILKU LAT I NASTANIE PIEKŁO. 

Strony

Skomentuj