Szwecji brakuje pieniędzy na imigrantów. Rząd zapowiada podniesienie wieku emerytalnego

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Tony Webster/CC BY 2.0

Zislamizowana Szwecja ma coraz większe problemy z pomaganiem tzw. uchodźcom z Afryki i Bliskiego Wschodu. Konkretniej chodzi o to, że zaczyna brakować pieniędzy na utrzymanie systemu socjalnego, z którego korzysta przecież wielu imigrantów. Dlatego rząd zamierza dobrać się do podatników i ogłasza, że albo będzie trzeba podnieść podatki, albo wiek emerytalny.

 

Minister Finansów Szwecji Magdalena Andersson wskazuje, że ludzie, którzy zaczęli pracować dopiero w wieku 30 lat powinni mieć możliwość pracowania dłużej niż do 65. roku życia. W ten sposób próbuje się mydlić oczy podatnikom, którzy będą musieli pracować dłużej, aby utrzymać hordy niepracujących i żyjących na socjalu imigrantów.


Najnowszy rapot Związku Szwedzkich Gmin i Regionów (SKL) wyraźnie pokazuje, że państwu zaczyna brakować pieniędzy na system opieki socjalnej. Obliczenia pozwoliły wykryć deficyt między bieżącymi przychodami a wydatkami na pomoc społeczną, który wynosi aż 47 miliardów koron szwedzkich, czyli niemal 20 miliardów złotych. Dlatego rząd Szwecji chce, aby społeczeństwo pracowało dłużej i zarazem płaciło więcej podatków.

Deficyt ten wynika z drastycznego wzrostu populacji. Szwecja należy teraz do grona państw europejskich, które rosną w najszybszym tempie. Nikt nie ukrywa, że ten wzrost spowodowany jest głównie przez zmasowaną imigrację - przykładowo populacja miasta Malmö rośnie wyłącznie dzięki obcokrajowcom. Z kolei statystyki przeprowadzone przez Szwedzką Agencję Zatrudnienia pokazują, że wśród mieszkańców o zagranicznym pochodzeniu bezrobocie wynosi prawie 22%, czego po prostu nie da się porównać do rodowitych Szwedów, wśród których brak zatrudnienia jest na poziomie niemal 4%.

 

Prognozy SKL są szokujące - okazuje się, że w 2020 roku kraj będzie potrzebował na system socjalny aż 250 miliardów koron szwedzkich więcej niż w 2015 roku, czyli w ciągu 5 lat wydatki wzrosną z około 600 miliardów do olbrzymiej kwoty 850 miliardów koron szwedzkich! Może się okazać, że samo podwyższenie wieku emerytalnego będzie niewystarczające. Tylko jeśli prawdziwi Szwedzi zostaną zastąpieni imigrantami, to kto będzie pracował na państwo?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Onyx

Należy więc wyciągność

Należy więc wyciągność wnioski patrząc na to szambo i nie dopuścić aby w Polsce do władzy doszło lewactwo czyli Nowoczesa, PO, PSL i SLD. Pamiętajmy o tym podczas wyborów do parlamentu. PO chciało na rozkaz Merkel sprowadzić do Polski tabuny muzoli Mieli w dupie społeczeństwo i Polskę. Pamiętam jak jeden z nich podczas wywiadu w RMF powiedział że: Polska jest w zasadzie gotowa przyjąć każdą ilość. Pamiętajcie o tym.

Jedynie PiS i Kukiz '15 stanowi obietnicę względnej stabilizacji.

Portret użytkownika dąb-rozwadowski

Niestety muszę się zgodzić,

Niestety muszę się zgodzić, za PIS imigranci też wjeżdżają ale w porównaniu z tym co mają inne kraje to raczej można mówić o przeciekaniu. Według władz wśród imigrantów w Szwecji jest 22% bezrobotnych ale oni liczą wszystkich imigrantów razem, gdyby wzięli pod uwagę tylko nowych imigrantów z okreslonych rejonów świata te procenty byłyby kila razy wyższe. Na (nie)szczeście liczą inaczej sami siebie oszukując.

człowiek ma niby wolną wolę, ale niech tylko dupa zechce srać a w związku z tym lepiej być tak mądrym że aż głupim czy tak głupim że aż mądrym ?

Portret użytkownika Rothgar

Mail od kumpla ze Szwecji. Z

Mail od kumpla ze Szwecji. Z wczoraj (wklejony w oryginale):

"Do never EVER let muslims into your great country of Poland! Its a fucking disaster.

Everyone know, but not the stupid socialdemocrates...

 

Latest news (not in std media ofcourse, they do not report anything negative about muslims=rasist) so in alternative media its more to read. In malmö 4 fucking muslims rape a 17 years old blond girl and then put petrol on her and light her up.

 

In sthlm was 5 muslims free after raped and badly beat a women almost to death. Sperm on her and more but the court free them!!

 

If you say something bad about muslims for ex in facebook the police come and you go to court. Latest ex a swedish 73 year okd women wrote "negro" now punished by court..

 

At radio just now they said over 300 killings by gangs this year in sthlm goteborg and malmo. Only gun related. Much much more with knives etc etc.

 

I think it will be war for real in sweden, all other countries see this but swedish media is covering all up and keep swedish people in the dark corner.

 

Its fucked."

 

Portret użytkownika buners

Zanim Szwedzi nie zdejmą z

Zanim Szwedzi nie zdejmą z oczu lewicowego gówna nic nie da się zrobić. Sami muszą chcieć - wywalić władze na zbity pysk i pogonić brodatych... "Szfedzi...maja juz rece w nocniku i wchodza teraz nogami w to Bagno" cała europa ma ręce w ncniku - unia gejropejska zaczyna tak machać łapami że gówno już chlapie gdzie popadnie.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Przy takich kierunkach wiatru

Przy takich kierunkach wiatru jakie są to jeśli Muhammed Ciągfajew zamachnie się na jaką elektrownie atomową w Szweckim Kalifacie to może nas dosięgnąć skażenie. Dlatego nie ma co się śmiać ze Szwecji tylko jechać po nich za ciosem. Należy reaktywować jak najszybciej Lisowczyków i złupić Szwecję w odwecie za potop szwedzki. Miejscowa ludność, która jak widać jest pod całkowitą okupacją diabelską, witała by Lisowczyków jak bohaterów i wyzwolicieli z nowoczesnego terroru.

Portret użytkownika euklides

Cały system niedługo padnie.

Cały system niedługo padnie. Żaden rząd nie ma kasy, a kraść nie można w nieskończoność. Czeka nas upadek cywilizacji i to na własne życzenie odurzonego socjalizmem, pozbawionego moralnych wartości społeczeństwa.

Portret użytkownika Dr Piotr

Wszystko w przyrodzie

Wszystko w przyrodzie świetnie się balansuje i tu też tak będzie, jak z nalotem szarańczy. Najpierw nalot, rozmnażanie i wyżeranie wszystkiego co jest w kraju, a potem kolaps i zdychanie, bo nie będzie komu wyżywić tych daromzjadów i zaczną uciekać do sąsiednich krajów i gdzie tylko się da, bo w Szwecji będzie głodno, ciemno i zimno. Szkoda tylko, że pozostawią zgliszcza i zniszczony kraj za sobą. Ale im szybciej, tym lepiej bo będzie to wzorcowy eksperyment do obserwacji i wyciągania wniosków...możęmy tylko podziękować Szwecji za bycie durnym królikiem doświadczalnym,

Strony

Skomentuj