Szwecja zaprasza imigrantów ze strefy no-go w szeregi policji

Kategorie: 

Źródło: Dmitri Fedortchenko/CC BY 2.0

Szwecja wyszła z kolejną przedziwną inicjatywą, która tylko potwierdza, że to nie kraj, lecz stan umysłu. Policja chce zatrudnić nowych funkcjonariuszy, ale nie byle jakich – rekruci koniecznie muszą mieć egzotyczne pochodzenie. Dlatego nowych pracowników zaczęto szukać w... niebezpiecznej dzielnicy Sztokholmu, która słynie z wysokiej przestępczości.

 

Niclas Andersson, szef policji w Rinkeby stwierdził, że w jej szeregach potrzebna jest różnorodność. Zaczęto więc skupiać się na poszukiwaniu nowych rekrutów wśród populacji imigranckiej. Policja nie ma nic przeciwko temu, że Rinkeby to „trudna dzielnica”. W grudniu 2017 roku, Prokurator Generalna Lise Tamm stwierdziła, że Rinkeby jest jak „strefa wojny”.

Okazuje się jednak, że dla szwedzkiej policji ważniejsza jest różnorodność, niż ryzyko zatrudnienia potencjalnych morderców, handlarzy narkotykami czy nawet terrorystów. Pomysł szukania nowych rekrutów wśród imigrantów z zamkniętej strefy, do której nawet policja boi się wkroczyć, jest oczywiście absurdalny.

 

Szwecja chce zwiększyć liczbę funkcjonariuszy o dodatkowe 10 tysięcy do 2024 roku. Czy to oznacza, że tamtejsze służby policyjne również zostaną opanowane przez imigrantów? Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia ze Szwecją, powinniśmy spodziewać się dosłownie wszystkiego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Dlojzy

Anglicy śmieją się z

Anglicy śmieją się z francuzów, francuzi z włochów, włosi z niemiec, niemcy z Polski, Polska ze szwecji, szwecja z holandii itd i jakoś nikt nie zauważa, że to się dzieje w każdym kraju. Dziwimy się szwedom? - zerknijmy na polską policję, co się tam dzieje i kto jest zatrudniany. Wygląda na to, że w Polsce co 10 to ukrainiec, a w służbach sprawa wygląda jeszcze niekorzystniej.
Wszystkie instytucje we wszystkich krajach są systematycznie rozmontowywane: urzędy, sądy, służby. Jest to robione bardzo inteligentnie i systematycznie: każdy kraj i każda grupa społeczna dostaje pod nos swojego wroga. Jeżeli jakiś kraj nie ma specjalnych wrogów - to mu się ich dostarcza. Korzysta się ze wszystkiego: od najprymitywniejszych instynktów i antypatii do propagandy, prawa, ideologii, przekupstwa, zależności.
I najlepsze, że ludzie sami dla siebie przygotowują rzeźnię, z własnej woli. Normalnie mam ochotę "architektom" bić brawo na stojąco gdyby nie to, że stoję dokładnie na środku "pola rzezi" pomiędzy jedną grupą zindoktrynowanych, agresywnych idiotów, a drugą grupą zindoktrynowanych, agresywnych idiotów.

Ogólnie mówiąc: globalne szambo jest już prawie gotowe, dokładnie wymieszane i zaminowane. Teraz tylko wystarczy podpalić lont.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Ta szfecja ciągle zaskakuje.

Ta szfecja ciągle zaskakuje. Wydawało by się że nic głupszego już nie można wymyślić po tych ciasteczkach i kawce dla bandytów, a tu taki news... Powinni od razu na samym początku uchodźców uczyć na pilotów bombowców. Gorzej, ten kraj zasrany beżowymi ma elektrownie atomowe, jak coś tam się ''popsuje'' to skażenie radioaktywne zatrzyma się dopiero na Karpatach. Ale jaja.

Portret użytkownika еuklidеs

Przygotowania do ludobójstwa

Przygotowania do ludobójstwa wchodzą w kolejny etap. Właśnie wyłaniane są kadry rzeźników. Pamiętajcie, że prawdziwymi ofiarami mamy być my - świadomi. Motłoch, który jest sam sobie winien zginie oczywiście jako pierwszy, idąc na rzeź równie ochoczo jak ochoczo wybiera swoich oprawców.

Aha, w Polsce dzieje się to samo - patrz projekt ustawy, który mowi by do służb mundurowych dopuścić obcokrajowców. Jednocześnie Polaków wszelkimi sposobami zniechęca się do służb. Oby tak dalej popisowy motłochu!

Portret użytkownika nn

ZARZĄDZENIE NR 47/2016

ZARZĄDZENIE NR 47/2016 KOMENDANTA-REKTORA WYŻSZEJ SZKOŁY POLICJI W SZCZYTNIE z dnia 6 czerwca 2016 r. w sprawie wprowadzenia zasad podejmowania i odbywania studiów przez cudzoziemców w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie

3. Na studia stacjonarne i niestacjonarne drugiego stopnia w WSPol z pominięciem zasad rekrutacji obowiązujących obywateli polskich mogą być przyjmowani również cudzoziemcy:..2) o których mowa w art. 191a ust. 7a ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, czyli cudzoziemcy którzy uzyskali status uchodźcy

4. Cudzoziemcy mogą być przyjmowani na studia prowadzone w języku polskim w WSPol, jeżeli oprócz warunków określonych w ust. 3, spełniają następujące warunki: 1) ukończą roczny kurs przygotowawczy do podjęcia nauki w języku polskim...5. Okres trwania rocznego kursu przygotowawczego zalicza się do okresu kształcenia, na jaki został przyjęty cudzoziemiec. W okresie tym cudzoziemcowi przysługują uprawnienia osoby odbywającej studia w WSPol.

..

Portret użytkownika euklides

Przykre... Tylko anarchizm

Przykre... Tylko anarchizm może nas wyzwolić z tych kajdan. Gdyby tylko ludzie zdołali to zrozumieć to zbudowalibyśmy wspaniały kraj, który zmierzałby w kierunku ładu, szacunku i harmonii. Państwo zmierza w kierunku dokładnie przeciwnym - w kierunku upadku, niewolnictwa i destrukcji.

Portret użytkownika nil

Któż nie lubi bawić się w

Któż nie lubi bawić się w przewidywanie przyszłości, a życie bywa często bardziej drastyczne niż najśmielsze wizje.

Imigranci krok po kroku przejmą w Szwecji władzę wykonawczą, sądowniczą, ustawodawczą i wpływy z podatków. Uczciwy człowiek jest niebezpieczny, więc zamkną uczciwych Szwedów w obozach pracy albo zmuszą do emigracji.

Portret użytkownika nil

Któż nie lubi bawić się w

Któż nie lubi bawić się w przewidywanie przyszłości, a życie bywa często bardziej drastyczne niż najśmielsze wizje.

Imigranci krok po kroku przejmą w Szwecji władzę wykonawczą, sądowniczą, ustawodawczą i wpływy z podatków. Uczciwy człowiek jest niebezpieczny, więc zamkną uczciwych Szwedów w obozach pracy albo zmuszą do emigracji.

Portret użytkownika rocafella

To nie jest taki głupi pomysł

To nie jest taki głupi pomysł. Jeżeli do tej strefy policja nie ma wejścia to musi nająć szpiona który będzie miał tam wejście.

Może nie zlikwidują tam przestępczości ale przynajmniej oswoją hołotę z policją i ogólną higieną na ulicy.

Jeszcze o stanie umysłu - czy Polska to nie jest stan umysłu? A czczenie notorycznych wpier**li?

Strony

Skomentuj