Szwecja zaczyna popierać dobrowolną rezygnację z niepodległości na rzecz Stanów Zjednoczonych Europy!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Unia Europejska planuje likwidację państw narodowych i przekształcenie się w komunistyczne superpaństwo. Twór ten ma posiadać rząd, który zastąpiłby władze poszczególnych krajów członkowskich. Szwedzcy politycy chcą pokazać jak bardzo ich kraj jest postępowy i postanowili poprzeć całkiem dobrowolną rezygnację z niepodległości.

 

Utrata niezależności państwowej przywołuje raczej negatywne skojarzenia. Liczne regiony takie jak Katalonia czy Kurdystan dążą do oderwania się od macierzy i ustanowienia własnego państwa, co jednak wiąże się z różnymi zagrożeniami. Natomiast Polska ciężko walczyła, aby po 123 latach odzyskać niepodległość i ponownie zaistnieć na mapach świata. Tymczasem w Szwecji pojawiają się dziwaczne pomysły, aby dobrowolnie oddać kraj w obce ręce.

 

Partia polityczna Liberałowie wyszła z radykalną propozycją porzucenia niepodległości i suwerenności oraz poddania się pod bezpośrednie dyktando Brukseli. Byłby to wyraźny krok ku przekształceniu Unii Europejskiej w państwo federalne na wzór Niemiec lub Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo jaka będzie reakcja władz. Pomysł jest wychwalany przez wielu polityków, choć wywołał także krytykę i zdziwienie.

Unia Europejska chce przeobrazić się w zwykłą organizację wielonarodową w pełnoprawne państwo z własnymi siłami zbrojnymi. Bruksela chce tego dokonać w miarę szybko, aby nie dopuścić do wyjścia z UE krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Jest to istotne dla przyszłości tego komunistycznego tworu, ponieważ antyunijne sentymenty są coraz silniejsze w całej Europie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Unią zarządzają

Unią zarządzają kryptofaszyści na czele z Merkel, próbujący narzucić krajom członkowskim swój totalitaryzm. Takie timermansy czy junkery albo tuski powinny być... hmm, nie powinno ich być!

Portret użytkownika Rodak

ZSRR to była  forpoczta 

ZSRR to była  forpoczta  komunistycznej UE i na wzór ten Niemcy próbuja zorganizować  ustrój, który był zamierzony od XVIII wieku  przez Iluminatów w Europie . Stąd  wywodza sie I i II wojna światowa dla zorganizowania  komunistycznej UE, pod kierownictwem Niemiec , a  w dalszej  perspektywie  Imperium  Niemiecko-Rosyjskiego  lub Rosyjsko-Niemieckiego.

Zgadzam  sie  z tymi  , którzy mówią, że trzeba szanowac swoją kulturę, swoja ojczyznę, a po prostu szanowac trzeba swój dom i rodzinę, a nie marzyć, co wmawiaja nam ideologie lewackie, że ich wartości to sa uniwestalne wartości, a inne  sie nie liczą. Takie podejście do tematu to chore podejście.

Portret użytkownika Taki

CO mnie obchodzi Szwecja .

CO mnie obchodzi Szwecja ..Ludzie patrzcie co robia wlasnie dzisiaj nasi...sory NIE nasi poslowie...i to wszystkichPARTII....Glosuja za nastepnymi szczepieniami...bez wyjatku ...H..je.

Zachowuja sie jakby Wszyscy ...CPALI cala NOC !!!!!

I co jest bardzo podejrzane ..W sprawie /Nachodzcow /PiS jest przeciw CALEJ Europie a jak chodzi o GMO,albo Szczepionki to zakrywaja sie ...ze...ONI musza bo Bruksela tak chce ?????

Moja teoria jest taka ze chca POLAKOW wykonczyc i zajac nasze TERENY....KTO to wiadomo.Pejsate mordy .

Polacy musza sie szczepic ,jejsc zywnosc GMO  a zobaczcie co oni jedza ,i nie ma mowy o szczepieniu tych ..PARCHOW .

I jezeli w nastepnych wyborach ONI (ci pejsaci )dojda jeszcze raz do wladzy TO wykoncza nasze dzieci i bedziemy zyli w ...Jak to mowil (NIE NASZ PREZYDENT) POLIN.

DISIAJ glosuja te H...je .ciekawe co nowego wymysla ?????

Portret użytkownika pacynka

Nie im dosypują tylko nam. A

Nie im dosypują tylko nam. A co do artykułu, to bardzo prosty mechanizm działający od grubo ponad 100 lat, opisany np. w "Protokołach Mędrców Syjonu" nie bez przyczyny okrzykniętych "fałszywką". Elity będące zawsze z tyłu sceny politycznej ustalają które kreatury wystawić na fasadę (obecnie na zjazdach klubu Bilderberg, co opisuje np. Daniel Estulin). Potem piorą mózgi masom w mediach, których są właścicielami i tym sposobem cały ten cyrk się kręci. Nie zapominają przy tym o zasadzie zauważonej przez Józefa Stalina, według której w demokracji najważniejsze jest by zapewnić wyborcom odpowiednią alternatywę tak, żeby nawet przy przegranej w wyborach, były one wygrane. Co do IV Rzeszy zwanej Unią Europejską nie ma tu żadnego zaskoczenia. Jej fundamentem ideologicznym jest bowiem manifest komunistyczny włoskiego marksisty Altiero Spinellego. Świetnie opowiada o tym Krzysztof Karoń. Celem ostatecznym ma być oczywiście Rząd Światowy, co w przełożeniu na język ludzki oznacza koniec ludzkości (opisany np w "Nowym Wspaniałym Świecie" Huxley'a lub w "Roku 1984" Orwell'a). Przyjemnej lektury...

Portret użytkownika lommo

Nie ma w tej tendencji

Nie ma w tej tendencji stworzenia superpaństwa nic dziwnego. Jest w UE grupa państw , tzw. stara Unia która ma mniej więcej wspólny rodowód gospodarczy i obecnie mniej więcej wspólny system gospodarczy oparty na dućych narodowych koncernach i eurosocjalizmie. Oczywiście wyrwał się z układu jednen kraj czyli GB gdyż mu się te układy ze starą Unią niespecjalnie opłacały z powodu chronicznego kilkudziesięciomilardowego deficytu handlowego z kontynentem. A po do drugie GB ma nadal bardzo silne powiązania gospodarcze z krajami brytyjskiej wspólnoty narodów i byłymi koloniami. A co do miejsca Polski i innych krajów nowej Unii w tym superpaństwie to trzeba wiedzieć że będzie to najwyżej miejsce na zasadzie podziałów w systemie pruskiej gospodarki folwarcznej . Czyli będą tacy na lepszych warunkach i tacy na dnie ,praktycznie niewolnicy. Zresztą politycy starej Unii wcale nie ukrywają że planują stworzenie Unii dwóch prędkości, w praktyce skończy się dokładnie jak w pruskim folwarku czyli 3 kategoriach.

Strony

Skomentuj