Szwecja zaczyna popierać dobrowolną rezygnację z niepodległości na rzecz Stanów Zjednoczonych Europy!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Unia Europejska planuje likwidację państw narodowych i przekształcenie się w komunistyczne superpaństwo. Twór ten ma posiadać rząd, który zastąpiłby władze poszczególnych krajów członkowskich. Szwedzcy politycy chcą pokazać jak bardzo ich kraj jest postępowy i postanowili poprzeć całkiem dobrowolną rezygnację z niepodległości.

 

Utrata niezależności państwowej przywołuje raczej negatywne skojarzenia. Liczne regiony takie jak Katalonia czy Kurdystan dążą do oderwania się od macierzy i ustanowienia własnego państwa, co jednak wiąże się z różnymi zagrożeniami. Natomiast Polska ciężko walczyła, aby po 123 latach odzyskać niepodległość i ponownie zaistnieć na mapach świata. Tymczasem w Szwecji pojawiają się dziwaczne pomysły, aby dobrowolnie oddać kraj w obce ręce.

 

Partia polityczna Liberałowie wyszła z radykalną propozycją porzucenia niepodległości i suwerenności oraz poddania się pod bezpośrednie dyktando Brukseli. Byłby to wyraźny krok ku przekształceniu Unii Europejskiej w państwo federalne na wzór Niemiec lub Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo jaka będzie reakcja władz. Pomysł jest wychwalany przez wielu polityków, choć wywołał także krytykę i zdziwienie.

Unia Europejska chce przeobrazić się w zwykłą organizację wielonarodową w pełnoprawne państwo z własnymi siłami zbrojnymi. Bruksela chce tego dokonać w miarę szybko, aby nie dopuścić do wyjścia z UE krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Jest to istotne dla przyszłości tego komunistycznego tworu, ponieważ antyunijne sentymenty są coraz silniejsze w całej Europie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Unią zarządzają

Unią zarządzają kryptofaszyści na czele z Merkel, próbujący narzucić krajom członkowskim swój totalitaryzm. Takie timermansy czy junkery albo tuski powinny być... hmm, nie powinno ich być!

Portret użytkownika Rodak

ZSRR to była  forpoczta 

ZSRR to była  forpoczta  komunistycznej UE i na wzór ten Niemcy próbuja zorganizować  ustrój, który był zamierzony od XVIII wieku  przez Iluminatów w Europie . Stąd  wywodza sie I i II wojna światowa dla zorganizowania  komunistycznej UE, pod kierownictwem Niemiec , a  w dalszej  perspektywie  Imperium  Niemiecko-Rosyjskiego  lub Rosyjsko-Niemieckiego.

Zgadzam  sie  z tymi  , którzy mówią, że trzeba szanowac swoją kulturę, swoja ojczyznę, a po prostu szanowac trzeba swój dom i rodzinę, a nie marzyć, co wmawiaja nam ideologie lewackie, że ich wartości to sa uniwestalne wartości, a inne  sie nie liczą. Takie podejście do tematu to chore podejście.

Portret użytkownika Taki

CO mnie obchodzi Szwecja .

CO mnie obchodzi Szwecja ..Ludzie patrzcie co robia wlasnie dzisiaj nasi...sory NIE nasi poslowie...i to wszystkichPARTII....Glosuja za nastepnymi szczepieniami...bez wyjatku ...H..je.

Zachowuja sie jakby Wszyscy ...CPALI cala NOC !!!!!

I co jest bardzo podejrzane ..W sprawie /Nachodzcow /PiS jest przeciw CALEJ Europie a jak chodzi o GMO,albo Szczepionki to zakrywaja sie ...ze...ONI musza bo Bruksela tak chce ?????

Moja teoria jest taka ze chca POLAKOW wykonczyc i zajac nasze TERENY....KTO to wiadomo.Pejsate mordy .

Polacy musza sie szczepic ,jejsc zywnosc GMO  a zobaczcie co oni jedza ,i nie ma mowy o szczepieniu tych ..PARCHOW .

I jezeli w nastepnych wyborach ONI (ci pejsaci )dojda jeszcze raz do wladzy TO wykoncza nasze dzieci i bedziemy zyli w ...Jak to mowil (NIE NASZ PREZYDENT) POLIN.

DISIAJ glosuja te H...je .ciekawe co nowego wymysla ?????

Strony

Skomentuj