Szwecja uznana za kraj najbardziej przyjazny dla migrantów. Ukraina wypadła lepiej od Polski

Kategorie: 

Źródło: Internet

Szwecja pozostaje najbardziej atrakcyjnym krajem dla migrantów na świecie. Nic w tym dziwnego, skoro obcokrajowcy, szczególnie ci z Afryki i Bliskiego Wschodu, są tam traktowani jak obywatele pierwszej kategorii...

 

Amerykański magazyn News & World Report opracował ranking, który na podstawie różnych czynników wskazał państwa najbardziej oraz najmniej przyjazne dla imigrantów. Poszczególnym krajom przydzielano lub odbierano punkty kierując się np. stabilnością ekonomiczną, równością dochodów, dostępnością kursów językowych oraz ilością pieniędzy przesłanych do państw, z których pochodzą. Swoją drogą to dziwne, że brano pod uwagę eksport majątku narodowego, a nie zwrócono uwagi na bezpieczeństwo i terroryzm.

 

Zatem zgodnie z rankingiem, Szwecja znalazła się na szczycie i wypadła jako kraj, w którym "warto być imigrantem". Tuż za nią jest się Kanada, Szwajcaria, Austria, Niemcy, Norwegia, USA, Holandia, Finlandia i Dania. Ciekawostką jest, że Polska, jedno z najbezpieczniejszych państw Europie, w którym praktycznie nie ma zagrożenia ze strony islamskiego terroryzmu, zajęła 43 miejsce a tuż przed nią jest Turcja. Nawet pogrążona wojną Ukraina wypadła lepiej.

Szwecja faktycznie jest przyjazna dla imigrantów. Rząd zdecydował się przyjmować nawet islamskich terrorystów, którym zaproponowano programy resocjalizacyjne, mieszkania i "darmowe" pieniądze, pochodzące w rzeczywistości od podatników. Na terenie kraju powstało kilkadziesiąt niebezpiecznych stref no-go a policja zataja informacje o przestępstwach, które najczęściej popełniają obywatele państw arabskich i islamskich. Szwecja to rzeczywiście raj dla imigrantów (i terrorystów).

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Normalny kraj powinien być

Normalny kraj powinien być przyjazny przede wszystkim swoim mieszkańcom czy obywatelom (nie lubię tego słowa). Takie durne rankingi stwarzane są dla wrogich sił, koni trojańskich, które rozsadzają państwa.
 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

News & World Report czy to

News & World Report czy to nie aby gazetka Sorosa ?

PS

To dopiero! Kaczka dziś znienacka zupełnie niespodziewanie PISdneła i przewróciła wiadro z POmyjami. Z wiadra POczwary wypełzają już kwiczą, syczą i chrumkają. Skargi już ślą do szwaben, aj waj co z nami będzie?! - krzyczą POczwary.

Portret użytkownika Groot

Ten ranking jest tak samo

Ten ranking jest tak samo prawdziwy jak lądowanie jankesów na Księżycu.
Upadlina wypadła lepiej jak Polska? A kto by tam chciał emigrować?
Stamtąd wszyscy normali spie.dalają jak szczury z tonącego statku.
Jeśli Polska jest nie przyjazna migrantom to ja się pytam co robi w Polsce kilkumilionowa V komuna banderowska?

Strony

Skomentuj