Szwecja to sanktuarium dla islamskich terrorystów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Skrajnie socjalistyczna Szwecja to raj dla imigrantów i terrorystów, ale też piekło dla zwykłych mieszkańców. Rząd ewidentnie chroni przestępców, pochodzących z Afryki i Bliskiego Wschodu – wielu z nich chodzi wolno po ulicach i nie grozi im deportacja.

 

W zeszłym miesiącu, szwedzki sąd apelacyjny unieważnił orzeczenie o deportacji jednego z trzech skazańców, którzy w grudniu 2017 roku brali udział w podpaleniu synagogi w Göteborgu. Uznano, że deportacja byłaby naruszeniem jego „podstawowych praw człowieka”.

 

22-letni mężczyzna z Gazy przybył do Szwecji nielegalnie. Jego wniosek o azyl został odrzucony przez Agencję ds. Migracji i otrzymał nakaz opuszczenia kraju, lecz z nieznanych powodów, państwo nie zajęło się jego wydaleniem. Następnie nielegalny imigrant przyłączył się do grupy liczącej do 15 osób, która uczestniczyła w podpaleniu wspomnianej synagogi. Policja zatrzymała tylko trzech sprawców.

 

Sąd nawet nie potraktował tego podpalenia jako usiłowania zabójstwa. Wcześniej, mężczyzna został oskarżony jedynie o stosowanie gróźb i próbę wyrządzenia poważnych szkód materialnych. Ostatecznie sąd apelacyjny uznał, że deportacja do Gazy byłaby dla niego niebezpieczna, ponieważ byłby tam narażony na prześladowania ze strony Izraela, dlatego imigrant-przestępca będzie mógł pozostać w Szwecji, gdzie spędzi dwa lata w więzieniu i wyjdzie na wolność. Innymi słowy – efektem podpalenia synagogi była, w pewnym sensie, akceptacja jego wniosku o azyl, który wcześniej został odrzucony.

 

To oznacza, że muzułmanie, którzy nielegalnie przybyli do Szwecji, popełniając przestępstwa przeciwko Żydom będą mogli liczyć na azyl. Jest to zresztą kolejny przykład, który jednoznacznie pokazuje, że szwedzkie „prawo” nagradza przestępców, potencjalnych morderców i islamskich terrorystów.

Z raportu szwedzkiej policji, który został ujawniony na początku 2017 roku wynika, że aż 75% skazańców, którym wymierzono karę więzienia i których zgłoszono do deportacji za poważne przestępstwa, ostatecznie otrzymało azyl w Szwecji. Według bardziej aktualnych statystyk Krajowej Rady ds. Zapobiegania Przestępczości, władze zrezygnowały z deportacji w przypadku aż 90% skazanych cudzoziemców. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, rząd nie może wydalić z kraju imigrantów, którym mogą grozić tortury lub kara śmierci. Szwecja może zrezygnować z deportacji nawet wtedy, gdy kraje pochodzenia odmawiają ich przyjęcia.

 

Problem ten dotyczy także islamskich terrorystów. W 2017 roku, dżihadysta z Syrii został uniewinniony w sprawie ataku bombami zapalającymi na szyickich muzułmanów w Malmö. Gdy okazało się, że terrorysta posiadał kontakty z tzw. Państwem Islamskim, służby wywiadowcze uznały, że stanowi on poważne zagrożenie i nie może pozostać w kraju. Ostatecznie okazało się, że nie można go deportować do Syrii, gdzie groziłyby mu prześladowania, więc wyszedł na wolność i znów może swobodnie chodzić ulicami Malmö. Szwecja obawia się o „prawa człowieka” morderców z zagranicy, ale kompletnie ignoruje prawa człowieka i kwestie bezpieczeństwa uczciwych obywateli.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Ogo Pogo

Z tym sanktuarium to przesada

Z tym sanktuarium to przesada.Raczej "meta", melina dla islamskich rzeźników.Kontrola umysłów?Przecież ta szfedzka elyta to bezmózgi.Współczesna talmudyczna demon kracja promuje wszelkiej maści idiotów.Przypatrzcie u nas na tych bezmózgich politycznych cieci.Petru,misiło,grabiec,lubnauer,zandberg,kowalski,romaszewska,szechter,urbach,wielowiejska,lis,grabiec,szetyna,duda........

Portret użytkownika mirmił

Powstaje pytanie jaka to

Powstaje pytanie jaka to technologia została zastosowana do kontroli "umysłów" rządów europejskich krajów , że tak beztrosko postanowili oni zniszczyć dorobek kulturowy i cywilizacyjny swoich krajów pozbawiając własnych obywateli podstawowych praw a pozwalając śniadym bandytom robić co chcą ?? Bo to niemożliwe by kraje ,które jeszcze 20~30 lat temu tak silnie broniły swych granic przed "niepożądanym elementem" teraz z własnej woli same dążyły do degrengolady. Albo rządzący tam są w jakiś sposób kontrolowani albo już nie są ludźmi choć na takich wyglądają.

Portret użytkownika inzynier magister

Musimy się bronić przed

Musimy się bronić przed inwazją antychrystów filantropowych, którzy chcą nas wymordować ! "Wybryk francuskiego rapera, który wzywał do wieszania Białych i mordowania ich dzieci w żłobkach, wywołał szerszą dyskusję o zjawisku rasizmu skierowanego przeciw białym ludziom w Europie. Obłędny pomysł „metyzacji” starego kontynentu i wprowadzenia wśród narodów tzw. wielokulturowości przynosi skutki, które można było przecież przewidzieć. Do niedawna zjawisku „antybiałego” rasizmu zaprzeczano, zwłaszcza w kręgach lewicy. Uważano nawet, że jest to próba narzucenia dyskursu przez tzw. skrajną prawicę, by odciągnąć uwagę od jedynego i prawdziwego znaczenia rasizmu jako „supremacji Białego Człowieka”, łączonej z kolonializmem, wyzyskiem, niesprawiedliwościami społecznymi, itp. Grzech rasizmu miał wszak obciążać wyłącznie Białych. Jednak rzeczywistość wszystkie te neomarksistowskie banały szybko skorygowała.Niektórzy nadal twierdzą, że rasizm to pewna wada strukturalna systemu społecznego, oparta na dyskryminacji ze względu na kolor skóry, której dokonuje państwo, administracja i urzędy, a już spotykane na co dzień akty o podłożu rasistowskim skierowane przeciw Białym (agresja, zniewagi i obelgi, morderstwa, gwałty) to tylko zwykłe przestępstwa. Jednak trudno abstrahować od anty-białej, rasistowskiej motywacji takich ataków. Można więc już mówić o powstaniu tego zjawiska także w Europie. http://www.pch24.pl/rasizm-a-rebours-w-europie--o-przemocy-wobec-bialych-sie-nie-mowi,63185,i.html#ixzz5Sl33Jrjj

„Obowiązkiem chrześcijan jest walka z szatańskim planem Sorosa, który przywozi migrantów do Europy” – twierdzi węgierski poseł. Węgierski polityk uważa, że miliarder George Sorosa i jego zwolennicy, próbują rozcieńczyć ducha Europy „wymuszonym osadzaniem dziesiątków milionów migrantów”. Deputowany powiedział, że chrześcijańskim obowiązkiem jest walka z „szatańskim planem” Sorosa.

https://marucha.wordpress.com/2017/10/27/obowiazkiem-chrzescijan-jest-walka-z-szatanskim-planem-sorosa-ktory-celowo-sprowadza-migrantow-do-europy/

Zięba u Roli: Globalny spisek koncernów farmaceutycznych? Jak walczyć z grypą i pewien pozew? 01.10.2018

https://www.youtube.com/watch?v=2bk1477MK_o

Robert Bąkiewicz: "Sędzia Rzepliński chodzi na stołówkę do Ambasady Niemieckiej" 1 paź 2018

https://www.youtube.com/watch?v=bLLNj-1QOWo

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj