Szwecja - raj islamistów

Kategorie: 

Źródło: Internet
Dziś naprawdę trudno nazwać Szwecję krajem chrześcijańskim. Przypomina ona raczej republikę islamską. Jest to kraj opanowany (jeszcze nie przejęty) przez muzułmanów a terroryści, którzy wojują na Bliskim Wschodzie, mogą go traktować niczym azyl, gdzie otrzymają darmową opiekę lekarską i pomoc od rządu a policja zwyczajnie przestała tam istnieć.

 

Szwecja kieruje się ku upadkowi. Islamiści mogą palić szwedzkie flagi, grozić zamachami terrorystycznymi i zniszczeniem całego kraju ale rząd nic z tym nie robi. Zwolennicy Państwa Islamskiego twierdzą, że wygrali wojnę ze Szwecją bez żadnej walki a Allah dał im "bezpieczne schronienie w kraju niewiernych", gdzie mogą odpocząć od walk, ale wkrótce państwo to zostanie zniszczone.

 

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że policja tak naprawdę nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa - brakuje odpowiedniej broni i niezbędnego sprzętu aby ochronić Szwedów przed terrorystami. Agencja ds. Migracji nakazała ostatnio deportację 21 tysięcy imigrantów, ale okazało się że wielu z nich po prostu zniknęło i prawdopodobnie nadal przebywają na terenie kraju. Nie trzeba raczej wyjaśniać co to oznacza.

Islamiści z ISIS bardzo chętnie wykorzystują kryzys migracyjny i przebrani za uchodźców wybierają się do Europy. Szwecja, jak wspomniano wcześniej, jest ich bezpiecznym schronieniem. Szef policji integracyjnej Ulf Boström powiedział niedawno, że kilkuset Szwedów opuściło kraj aby walczyć po stronie tzw. Państwa Islamskiego w Syrii i Iraku. Do terrorystów przyłączają się głównie młode osoby przynależące do gangów które są przekonane, że nie mają zapewnionej żadnej przyszłości.

 

Problem jest w tym, że zwolennicy ISIS którzy powracają po jakimś czasie do Szwecji nie są zatrzymywani przez policję. Ulf Boström wyjaśnił, że rząd doskonale wie kto współpracuje z terrorystami ale mimo to zapewnia im opiekę medyczną i innego rodzaju wsparcie.

 

W mediach od dawna pojawiają się informacje, że władze Szwecji chcą pomagać "Szwedom" którzy zostali zradykalizowani. W ramach tej pomocy terroryści mieliby otrzymywać pomoc psychologiczną, darmową opiekę lekarską, wsparcie finansowe, mieszkanie oraz pomoc w znalezieniu pracy. Wielu ludzi dostrzega jak wielką bezmyślnością kierują się tamtejsze władze. Idąc tą logiką, jeśli przeciętny człowiek ma problemy finansowe czy po prostu nie może znaleźć sobie dobrego mieszkania, wystarczy że wybierze się na Bliski Wschód, pozabija kilka osób i powróci do kraju a Szwecja jeszcze się nim zaopiekuje.

 

Czy mamy tu do czynienia z syndromem sztokholmskim? ONZ przewiduje, że za kilkanaście lat Szwecja stanie się krajem trzeciego świata, ale szacunki te nie są zbyt dokładne. Szwecja już teraz zaczyna upadać a islamiści dosłownie w każdej chwili mogą ją przekształcić w drugi Irak. Szokuje że to wszystko odbywa się teraz, na naszym kontynencie.

 

 

Źródła:

http://swedenreport.org/2015/05/14/rewarding-jihadists/

http://aranews.net/2015/11/swedish-city-of-gothenburg-largest-incubator-of-isis-terrorists-in-europe/

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szwedzka-policja-przyznaje-ze-nie-jest-w-stanie-ochronic-kraju-terrorystami

http://speisa.com/modules/articles/index.php/item.1411/isis-fighters-laugh-at-the-swedes-promise-to-bring-the-war-to-sweden.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika 321

Nie obawiajcie sie tylko

Nie obawiajcie sie tylko czytajcie historię Smile Oni od dawien dawna chcieli przejąć europę, ale granica ich imperium kończy się na zachodniej granicy polski BO ONIE WIEDZĄ ŻE DOASTANĄ BATY OD SŁOWIAN!!!!!

Portret użytkownika Lolekmuciol

Człowiek ma swoje prawa.

Człowiek ma swoje prawa. Między innymi ma Boskie Prawo do odczuwania emocji. Jedną z nich jest odczucie, poczucie , że kogoś się nie lubi, nie toleruje tak samo jak alergik nie toleruje pyłków kwiatowych. Natura jest tak stworzona. Ja jako człowiek mam prawo kogoś nielubić !  Więc powiem, że nie lubię Islamistów, Mozaistów i innych. Uważam, że moja religia jest religią najbardziej uniwersalną na świecie, gdyż mówi o miłości. Najważniejszym jej przesłaniem jest miłość. Mogę miłowac nieprzyjaciół swoich na pewnym poziomie, ale religia ta potrzebuje tez i swoich rycerzy, którzy ją będą bronić. Nie może Islam bezkarnie wyrzynać Chrześcijan i niszczyć ich światynie. Jeżeli kiedukolwiek powstanie ruch przeciwny, to z pewnością po za kościołem który jest sprzedajny. Moja wiara w Jezusa Cheystusa z Nazaretu nie ma nic wspólnego z działaniami obecnego kościoła. Jeżeli będe bronił swojego kraju przed Islamem, to tylkmo dlatego, że kocham ojczyznę, a nie kościół i jego przejedzonych biskupów.

Portret użytkownika Słowianin

Mieszkam i pracuje w Szwecji

Mieszkam i pracuje w Szwecji ,rodowici Szwedzi to zwykle cioty , nie mają wogule honoru ich kobiety wolą ciapatych normalnym widokiem jest blondynka z czarnuchem ,boją sie odezwać , boją sie krzywo spojżeć na ciapatego , wolą iść do Systemu i stać w kolejce po alkohol tylko do tego się nadają. Tutaj zobaczyłem jak działają ciapate , przybywają tu i wszystkiego rządają ,wszystko się im należy ,wszystko muszą dostać a zniewieściałe szfeduchy im to dają bez szemrania.Już po nich , to koniec Szwecji z zewnątrz jeszcze jakoś to wygląda ale od środka zgnilizna ,słabizna i ocean muzułmanów. Muslimy boją sie tylko Polaków i Ruskich

Portret użytkownika 44.

boją sie tylko Polaków i

boją sie tylko Polaków i Ruskich
Słowianie jesteśmy, nie jakieś parchatozlewaczałe bezmózgowe łajzy.
Gdyby te chazarskie śmiecie nie mąciły w całej Europie, na Bliskim Wschodzie dla zysku i władzy, to nie byłoby problemu. Te gnidy społeczne, lichwiarze, niszczenie społeczeństw, znęcanie się nad nimi mają w genach.
Także zauważcie wreszcie Słowianie, gdzie leży problem naszego upadku.

Portret użytkownika berek

Witam. Osoba z mojej rodziny

Witam. Osoba z mojej rodziny wróciła właśnie ze Sztokholmu i potwierdza w/w spostrzeżenia. Po wysłuchaniu jej opowieści moje pierwsze skojarzenie poszło w kierunku filmu "Wehikuł czasu". Morlokowie i Elojowie (Morlocks & Eloi). W dzień na ulicach Szwedzi i Szwedki ładni jak motylki, świąteczna atmosfera, blond dzieciaczki, gra muzyczka, trele duperele. Znikają w większości wraz z nastaniem zmroku i zewsząd wyłażą na ulice burki i hidżaby, sporo "nadmuchanych" bab z najeźdźcami w brzuchach. W nocy, taksówkarze sami ciemnoskórzy, nawet obsługa McDonalds sami kolorowi. Kolorowi policjanci, nocna zmiana, chyba po to żeby nie drażnić "rasistowską", białą gębą.
Biała kobieta w taki sobotni wieczór w Sztokholmie na pewno nie będzie czuła się swobodnie. Szwecja zdycha na własne życzenie dzięki  eksperymentom lewackich rządów, multikulti i posranej poprawności. Bogaci, zgnuśniali, leniwi i ogłupieni przez debilne media, system edukacji itp. Szwedzi idą na rzeź jak barany.

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika Mojeimię44

Słowo na nie dziele Na

Słowo na nie dziele
Na początek chcę powiedzieć
Nie poddam się. Będę tworzył dalej partie i przedstawiał wam kolejne rzeczy związane z archekracją. Mamy sporo czasu więc nie mówię że założę ją jutro czy pojutrze ale małymi kroczkami to zrobię. Mam już dosyć tego strasznego świata- nieprawomocnego, nierównego, niezrównoważnego. Mówię to co czuję więc nie kłamiem.
Jedynym ratunkiem dla Polski jest przejście z demokracji na archekracje. Pamiętajcie! W Polsce Lechickiej kiedy byliśmy wielkim imperium na który mówiono wielka sarnacja, szambela, hiperborea nie było króla a zawsze było 12 wojewodów rządzących mocarstwem. Ciężko to wam wytłumaczyć bo wy nie jesteście świadomi tego że historia Polski nie zaczyna się w X wieku a tysiąclecia wstecz. 
cyt. "Komuś bardzo zależy na tym, aby historię naszego kraju rozpoczynać w X wieku, jakby na terenach od Łaby po Syberię i od Bałtyku po Morze Śródziemne, były tylko lasy i puste pola. Nie pomagają w tym nawet takie monumentalne odkrycia, jak kopalnie krzemienia w Krzemionkach Opatowskich, czy dymarki do starożytnego wytopu żelaza na terenach Gór Świętokrzyskich i w Siedmiogrodzie (Panonia). A może jednak ktoś te tereny zamieszkiwał także w okresie Paleolitu i Neolitu? Kto był gospodarzem w krainie mlekiem i miodem słynącej? Tu pozostali wtedy Słowianie i Sarmaci, którzy nie przygotowani do wojen ulegli naporowi ludów semickich (Scytowie, Asurowie, Aszkenazyjczycy), którzy opanowali także Rzym przejmując ster władzy i z południa wdzierali się także na tereny polskie."
Jeżeli coś było dobre dla naszego Lechickiegi mocarstwa to trzeba do tego wrócić a nie likwidować z kart historii jakby nigdy nie istniało. Świadomość Polaków jest w tej chwili tak upośledzona że historia o mocarstwie Lechickim urosła do roli mitów, legend i baśni a przecież to historyczne fakty z których do dziś korzysta cały świat. Nie wierzcie mediom to one właśnie robią nam papkę z mózgu i to dzięki nim nie mamy świadomości tego że Wielka Lechia to nie pola, bagna i lasy oraz kilka plemion po 200- 300 mieszkańców. To kilkset milionowy kraj który wojny prowadził technologią i słowem. 
Słowianie wzieli się od nazwy "słowo" a niestety dzisiejsi zagraniczni uczeni wmawiają nam że nazwa słowian wzięła się od nazwy łacińskiej sclavus czyli niewolnik. To nieprawda. Kronikarze średniowieczni wyraźnie podają, że nazwa ta wzięła się z tego że nie walczyliśmy bronią a słowem i mądrością. W tym była Lechitów siła. Wielka Sarmacja miała bardzo rozwiniętą technologię, kulturę, religię i astronomię. Było to mocarstwo bardzo pobożne i Bogobojne. Z tego okresu pochodzą imiona Bogusław, Bogumił, Bożena, Bożydar itd, wszystkie staropolskie imiona oraz większość typowo polskich nazwisk z tego okresu oraz wiele z tytułów urzędników jak właśnie wojewoda. 
Archekracja ma na celu przywrócenie okresu kiedy to krajem rządziło 12 wojewodów (rada starców) tzw. architekci z tym, że przystosowuje tą władzę do obecnych czasów opartych o technologię. Dlatego łączy 12 osobową radę starców  z prezydentem jako reprezentantem a nie rządzącym oraz z ministrami wybieranymi na podstawie kompetencji i zdolności (egzamin komisyjny) a nie w wyborach. O tym już pisałem. 
Nie ma funkcji premiera i nie istnieje wogóle coś takiego jak sejm. Ministerstwa podlegają całkowicie pod Architektów a każdy z ministrów nosi nazwę mgr.inż. architektury kraju. Może to wam się wydać śmieszne ale takie tytuły istnieją w kilku krajach na świecie i nikt z tego sensacji nie robi. 
Ustrój archekracji wprowadzić nas może w erę wodnika na zasadach solidarnych i zrównoważonych. Zbliżamy się do przejścia z konstelacji ryb w konstelacje wodnika. A co powiedział Jezus?
Kiedy wejdziecie do miasta, ujrzycie CZŁOWIEKA NIOSĄCEGO DZBAN Z WODĄ. Idźcie za nim do Domu, do którego wejdzie". 
Ten fragment jest jednym z najlepiej odkrywających wszystkie astrologiczne konotacje. Człowiek niosący dzban z wodą to Wodnik. Zawsze przedstawiany jako człowiek niosący wodę. Reprezentuje Erę nastającą po Erze Ryb i kiedy Słońce opuszcza Erę Ryb Jezus, wejdzie do Domu Wodnika. Jako że Wodnik następuje po Rybach w ruchu precesyjnym. Jezus mówi, więc, że po Erze Ryb nastąpi Era Wodnika (2150 r.) 
Słyszeliśmy już o czasach ostatecznych i końcu świata. W oderwaniu od obrazków z Księgi Objawienia, główne źródło tej idei pochodzi z Ks. Mateusza 28:20, gdzie Jezus mówi: "Będę z wami nawet do końca świata". W wersji Biblii "Króla Jamesa", "Świat" jest złym tłumaczeniem, wśród wielu innych. Właściwym słowem powinno być, `Aeon', co znaczy "Era". "Będę z wami nawet do końca Ery', co jest prawdą, bo Jezus syn człowieczy ale i  Solarne uosobienie Ery Ryb powróci, gdy Słońce wejdzie w Erę Wodnika.
Dlatego znakiem chrześcijaństwa jest ryba a w erze wodnika wodnik, który dzieli wodą i reprezentuje dział do wody rozpoczynający się czyśćcem który zbliża się coraz szybciej i szybciej.
Nasza planeta jest właśnie w trakcie przejścia z jednej ery w drugą dlatego następuje to co następuje. Unormowanie naszego kraju może być zakończon już w 2044r jeśli systematycznie będziemy się do tego przejścia przystosowywać chociażby przez zmianę ustroju politycznego. Stare i tak zginie a powstanie na tym nowe. Nowa era która rozpocznie się w Polsce a potem rozleje jak woda na cały świat nazywać się będzie Archeage. Wszyscy będą szczęśliwi że żyją w erze archerów bo okres ten będzie dla nas naprawdę obfity w dobrobyt i to właśnie dzięki archekracji.
 https://www.youtube.com/watch?v=dG5zl6pPddA
Wszystko ma znaczenie. Trzeba połączyć tylko to w jedną całość a wtedy okaże się, że faktycznie żyjemy na granicy przejścia z kraju do raju. :) 
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Lolekmuciol

Dusiek, zanim Islamista

Dusiek, zanim Islamista przyjdzie do Polski musi przepłynąć Morze Śródziemne i przez Grecję, Macedonię walić w górę na Ukrainę, albo bezpośredenio z Turcji przez morze na Ukrainę i na Polskę - wejście przez Przemyśl...teraz kiedy jest ich w Szwecji od zakichania, wsiądą w pontony i tak jak my kiedys uciekaliśmy kajakami do Szwecji, tak oni pontonami zaczną desant morski. Postawią nas przed faktem dokonanym. Unia będzie patrzyła nam na ręce i nic nie będzie można zrobić. Islam zaleje całe Pomorze...a wojsko i policja nie będzie mogło zrobic nic...dlatego jest to dla Polski ważne - Niemcy pełne Islamu za granica, Szwecja pełna islamu, Ukraina to tylko strzelić z palców i jest pełna Turków i ...mamy problem.

Portret użytkownika FOL

A dla czego mieli by ze

A dla czego mieli by ze Szwecji płynąc do Polski??? Pozatym przez Ukrainę i Polskę  to nadkłądali by drogi, lepiej przez poludniową Europę z Turcji do Niemiec. Owszem za 15 - 20 lat jak sie rozmnożą i zezrą wszytsko na zachodzie zrobią desant na  Polskę i Rosję i wtedy trzeba mieć silne systemy wojskowe do walki z nimi. Pzoa tym Skabndynawia to wielki kawał ziemi i całą Turcja z Syrią by się tam upchnęła

Portret użytkownika Zenek :)

"Mieszkałem tuż obok takiej

"Mieszkałem tuż obok takiej dzielnicy (Paryż/Montfermeil) i wiem co to znaczy. Policja tam nie wchodziła wieczorem bo się bali. Gdy jechał samochód to leciały kamienie i trudno kogoś złapać.

Mnie tam znali i nie atakowali. Czarni nie są bardziej źli od innych. Najgorsza jest grupa fanatyków religijnych Salafitów z którymi nie da się dogadać. Polaków raczej nie mają interesu atakować i ja oprowadzałem Polaków po tej dzielnicy z widokiem jak po wojnie.

Osobiście nie radzę samemu próbować w takiej dzielnicy bo tam nikt nie jest pewien co będzie za godzinę.

Czarni mi nawet powiedzieli „Uważaj bo ta Chazarka (biała żydówka) z urzędu miasta (Mairie) podpuszcza ludzi na Ciebie”. Ona tak sobie próbowała zaskarbić tych kolorowych by być w urzędzie miasta. Czarni i Arabowie woleli trzymać się ze mną niż z taką Panią z urzędu miasta.

Najważniejsze to potrafić żyć z innymi, w tym z gangami z tych dzielnic zamkniętych dla Policji. Osobiście Francji nie polecam, Francuzom proponuję by wracali do siebie.
"

(https://miziaforum.wordpress.com/2015/12/06/fr-chodzenie-do-kosciola-obraza-francuzow-muzulman-policyjny-nakaz-limitow-udzialu-w-mszach-katolickich/#c...)

Portret użytkownika elohim

Troche odbiegając od tematu.

Troche odbiegając od tematu. W Polsce od tak istnieje twór jakim są lorze masońskie. Nic się o tym nie mówi, unika tematu, same jej działania są tajne ale my Polacy pozwalamy takiemu tworowi istnieć. Dostrzegnijmy najpierw belke we własnym oku, później będziemy myśleć o niebezpieczeństwie ze strony UE/Islamistów. Ten nasz "podziemny rząd" zrobi wszystko by zniszczyć PiS czy Kukiza. On ma w rękach media za pomocą, których ogłupia naród, niszczy każdy zalążek opozycji, niszczy patriotyzm. To żydzi sa odpowiedzialni za niemal wszystkie konflikty zbrojne, rewolucje, idee, kryzysy ekonomiczne itd... To w ich zamyśle jest doprowadzenie do wojen w Europie, nienawiści. "Naród panów". Oskarżają nas na każdym kroku o holokaust itp. a my im jeszcze jakieś muzea budujemy, organizujemy jakieś uroczystości. Jeśli ktoś nie czytał to zachęcam do przeczytania protokołów mędrców syjonu. Wszystko się ze sobą zgadza, ale w "mediach" znajdziemy jedynie informacje że to głupi wymysł rosjan. Zróbmy coś z tym bo mnie krew zalewa, póki będziemy mieć tą ich agenture do żadnych "zmian" w Polsce nie dojdzie...

Strony

Skomentuj