Szwecja potwierdza, że obcy okręt wpłynął na ich terytorium

Kategorie: 

Źródło: Freedigitalphotos.net
W zeszłym miesiącu miała miejsce operacja poszukiwawcza w Archipelagu Sztokholmskim. Szwedzka armia poszukiwała okrętu podwodnego, który miał dokonać naruszenia granic terytorialnych. Dziś, władze potwierdzają że jakaś łódź podwodna faktycznie wpłynęła do tego regionu.

 

Mimo powszechnej mobilizacji i poszukiwań, które potrwały prawie tydzień czasu i pochłonęły ponad 2,5 miliona dolarów, armia niczego nie znalazła. Jednak szwedzcy wojskowi nie tylko potwierdzają iż doszło do naruszenia, ale twierdzą również że posiadają dowody w tej sprawie.

 

Naczelny Dowódca Szwedzkich Sił Zbrojnych Sverker Göranson powiedział, że niewielka łódź podwodna wkroczyła na szwedzkie wody terytorialne, jednak nie można ustalić do jakiego kraju należała ta maszyna. W zeszłym miesiącu wojsko zaobserwowało tajemniczy obiekt, który nieco wynurzył się z wody. Obserwacja została uwieczniona na zdjęciu.

 

Jednak Szwecja posiada znacznie więcej dowodów i jest oburzona, że któryś z krajów naruszył ich granicę. Początkowo podejrzenia padały na Rosję, która odrzuciła te oskarżenia. Szwecja również nie wymieniła żadnego kraju, który mógł tego dokonać.

 

 

Źródło: http://www.forsvarsmakten.se/en/news/2014/11/confirmed-submarine-in-the-stockholm-archipelago/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika achiles

W dziwnych czasach przyszło

W dziwnych czasach przyszło nam żyć dzisiaj. Szwedzi ścigają okręty, których nikt nie widział, Ukraińcy widzą u siebie wszędzie Rosyjskie wojska i najnowszą technikę wojenną tego kraju, której nikt inny nie widzi i dowodów na to po dziś dzień, przedstawić, nie umie.Wszystkie Państwa Europejskie głośno krzyczą, że widzą samoloty już bombardujące niemal ich stolice, należące, do PUTINA, tylko do dziś nikt jakoś, nie przedstawił choć jednego sensownego dowodu, na to. W Polsce to już w ogóle takich dziwnych zwidów prawdziwy wysyp, a to pociąg PENDOLINO, a bardziej konkretnie około 20 składów, które to niby już są od roku u nas, ale do dziś nikt ich prawie, na torach, nie widzi. Mamy też niby największy wzrost PKB w całej EUROPIE ZJEDNOCZONEJ, tylko jakimś dziwnym trafem najbardziej przybyło w naszym kraju LUDZI WYKLUCZONYCH, GŁODNYCH DZIECI, I 2000000 MŁODYCH LUDZI, którzy z tego dobrobytu, jaki to u nas jest widoczny, postanowili wyjechać z uciułanymi u nas MILIONAMI, by trwonić je w NIEMCZECH, ANGLII, BELGII i innych krajach, gdzie stać ich na godne i dostatnie życie za tą KASĘ, jaką zarobili w swoim KRAJU. Mamy też najlepszą opiekę zdrowotną, na światowym poziomie z górnej półki, tylko jakoś dziwnym trafem umiera u nas coraz większa liczba chorych, którzy to ze względu na ten wysoki poziom, dopchać się w kolejce, po pomoc, nie może. Mamy też nowe drogi i stadiony z prawdziwego zdarzenia, tylko jakoś mało kto widzi ilu POLSKICH podwykonawców za swoją pracę, maszyny, surowce pod tego budowę musiało zbankrutować i ilu z tego powodu odebrało już sobie życie, a było ich już trochę. Mamy też w naszym KRAJU poczucie, że rządzą nami prawdziwi mężowie opacznościowi, będący ludźmi HONORU, którzy jako RACJĘ NASZEGO KRAJU STANU, postawili pomoc bratniemu NARODOWI UKRAINIE  w który dokonano, a następnie usankcjonowano ZAMACH STANU w wyniku czego do władzy tam doszli bohaterzy z MAJDANU, których to guru jest STEFEK BANDERA, spod którego rozkazu wymordowano na wschodzie około 200 tysięcy naszych rodaków. Ponadto  oddziały tych naszych obecnych przyjaciół były najbardziej bestialskie podczas pacyfikacji POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, podczas schyłku II Wojny Światowej, mordując w okrutny sposób nasze KOBIETY I DZIECI. TAKI TO MAMY DZIWNY CZAS I CZASY SAMYCH DZIWÓW!!!

Skomentuj