Szwecja: potężna eksplozja przy posterunku policji!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Potężny wybuch wstrząsnął posterunkiem policji w szwedzkim mieście Helsingborg. Eksplozja miała miejsce w środę w nocy przy wejściu do budynku, podaje gazeta Expressen, powołując się na rzecznika policji.

 

Wybuch miał miejsce przy wejściu do komisariatu w Helsingborgu. Obiekt jest mocno uszkodzony", powiedziała rzeczniczka Anna Goransson.

 

Według gazety, komisariat policji został poważnie uszkodzony a sąsiednie budynki mają zniszczone okna. W wyniku eksplozji doszło do niewielkiego pożaru. Nie ma żadnych informacji o zabitych lub rannych. Policja nie dokonała jeszcze żadnych aresztowań.

 

Oficer Kenneth Andersson, który był w budynku w czasie eksplozji powiedział: "To było silne uderzenie. Upewniliśmy się, że nikt nie został ranny. Wszyscy zostali ewakuowani" – dodał Andersson.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj