Szwecja nie wypuściła z portu podejrzanego tureckiego statku

Kategorie: 

youtube.com

Szwedzkie władze odmówiły wypuszczenia z portu Varberg tureckiego statku handlowego, na pokładzie którego znajdują się rzekomo podejrzane materiały wybuchowe, podaje SVT.se.

 

 

Whiskey Trio pływa pod banderą Panamy, a jednostka do Varbergu przybiła w piątek. Tomas Åström, urzędnik Departamentu Transportu w Szwecji powiedział, że statek został zatrzymany w porcie nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale również ze względu na warunki pracy załogi.

 

Szwedzki związek zawodowy wszczął alarm po tym, jak jeden z marynarzy Whiskey Trio powiedział, że mimo choroby nie pozwolono pójść mu do lekarza.

 

Transportarbetareforbundet poinformował na swojej stronie internetowej, że statek jest zardzewiały, załoga jest słabo wynagradzana, a na pokładzie znajdują się rakiety i materiały wybuchowe. Szwedzki Departament Transportu nie ujawnia jednak, jaki ładunek przewozi Whiskey Trio, ale potwierdza naruszenie zasad bezpieczeństwa.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika Robaczkowa

   To jest dobre !          

   To jest dobre !
          ,, Transportarbetareforbundet poinformował że statek jest zardzewiały, załoga słabo wynagradzana, a na pokładzie znajdują się rakiety i materiały wybuchowe."
     Ta kolejność wymienianych problemów jest powalająca! 
   Tak , tak - rdza i wynagrodzenie pracowników to zdecydowanie najwaźniejsze problemy na tej jednostce !
 

Portret użytkownika zyx

Założę się, że naszym

Założę się, że naszym ciapatym kolegom od dłuższego czasu dowożą zabawki. I to we wszystkich krajach za przyzwoleniem tych samych urzedasów którzy umożliwili rozlokowanie po Europie setek tysięcy wyszkolonych islamistów. Takiej armii nie sprowadza się na kontynent tylko po to, żeby im zabrać telefony czy obrączki - taką armię sprowadzają zdrajcy do realizacji swoich celów.

Skomentuj