Szwecja dokonuje „selekcji etnicznej” pacjentów z COVID-19

Kategorie: 

Źródło: tg

Szwecja jest pierwszym krajem na świecie, który opublikował dane wskazujące, że koronawirus częściej zakaża ludzi z mniejszości narodowych. Władze lokalne są świadome tego problemu, głównie z powodu niskiego poziomu integracji imigrantów, którzy nie mówią w lokalnym języku, ale nadal mieszkają w gettach dużych miast, takich jak Sztokholm.

 

Dane Ministerstwa Zdrowia pokazują, że 40% z 13 tys. osób jest zarażonych w szwedzkiej stolicy, w której mieszkają największe mniejszości z całego świata. W latach 2010 - 2019 ponad 400 tys. imigrantów z krajów takich jak Somalia, Erytrea, Iran, Irak, Syria, Turcja i kraje byłej Jugosławii przybyły do tego kraju.

 

Utworzono grupy wolontariuszy, które tłumaczą informacje od organów ds. zdrowia na wszystkie możliwe języki, aby dotrzeć do maksymalnej liczby osób. W walce z pandemią najważniejsze są informacje i wskazówki dotyczące zapobiegania, których można przestrzegać w społeczeństwie.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Gość11111

Kto wam pisze te artykuły???

Kto wam pisze te artykuły???

Przecież tego nie da się czytać, co za poziom, niższego już nie można sobie wyobrazić. 
Od wielu lat jestem czytelnikiem Waszego portalu. Obecnie, niestety, niemal codziennie przekonuję się, że schodzicie na psy... Szkoda.  

Portret użytkownika Poeta

Weście tego chorego osobnika

Weście tego chorego osobnika który się uważa za COŚ lepszego i wygaduje takie bzdury że aż w oczy kole, mimo że nie chce czytać..

Ten no.. Laminat 13 Hue Hue Hue... Albo chociaż małą zjebę od admina?

Dajcie plusa kto jest za 

Portret użytkownika Ha$s

Za mało tych szmat na ciele,

Za mało tych szmat na ciele, w szczególności takie zakrycie całego ciała w północnym kraju zwiększa produkcję witaminy D3 ojojoj  jakie multi kulti....powiedz to przyrodzie :)   (dla ,,niewtajemniczonych,,  to jest sarkazm) 

Portret użytkownika axell69

naćpany z**b jesteś od

naćpany z**b jesteś od początku do teraz , dyskutujesz sam ze sobą  katollunancie .....jeśli doskwiera ci samotność  to połącz siem  z  magistrem  i homusiem  duchowo bo   intelektualnie  już jesteście więc,  macie wiele  do  obgadania. Szmija ty  jesteś  a nie luminutti - (minus)33 IQ od  trzech i jedna druga pokoleń  

Strony

Skomentuj