Szwecja bada pochodzenie dronów latających nad elektrowniami jądrowymi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Szwedzka policja i straż przybrzeżna prowadzą poszukiwania na wodach wokół sztokholmskich wysp, próbując ustalić, skąd pochodzą drony przelatujące nad tamtejszymi elektrowniami atomowymi.

 

W ostatnim takim przypadku, w poniedziałkową noc, takie urządzenie widziano nad elektrownią atomową Forsmark. Drony zauważono również nad dwiema innymi elektrowniami jądrowymi, w pobliżu kilku lotnisk i nad Pałacem Królewskim w Sztokholmie. Władze nie opublikowały jeszcze oficjalnej wersji o pochodzeniu dronów. Jednocześnie władze wysłały na wyspę Gotland dodatkowe jednostki wojskowe.

 

Władze poprosiły obywateli, jeśli mają informacje o pochodzeniu dronów, aby przekazywali policji wszystkie informacje. Szwedzka służba bezpieczeństwa Sapo powiedziała później, że drony mogą zostać wykorzystane do „uzyskania nieautoryzowanego dostępu do tajnych informacji”.

 

Naoczni świadkowie twierdzą, że drony były podobne do wojskowych i miały duże skrzydła. Sapo ani nie potwierdził ani nie zaprzeczył tej informacji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Rumcajs

niszczą świat sqrwysyny

niszczą świat sqrwysyny jebane - na każdym kroku gdzie nie popatrzeć to jak nie gmo, to szczepienia, chemtrailsy, fukushima, czarnobyl, fluor, chlor, randap, glifosat, chemia w jedzeniu, 5g - qrwa ile jeszcze wy zwyrodniałe chore na umyśle popierdoleńcy!? Żeby wam Bóg unicestwił dusze po śmierci za karę - za zniszczenie życia i cudownego pięknęgo miejsca jakim jest Matka Ziemia która dała życie każdemu żyjącemu istnieniu!

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika S

No cóż, skoro obiecano nam

No cóż, skoro obiecano nam "hackerski atak", który wyłączy prąd i internet nawet na kilka - kilkanaście tygodni, to trzeba to jakoś zorganizować. Pod koniec 2021 takie same cuda działy sie w USA. Też drony obserwowały elektrownie i węzły energetyczne, też nikogo nie złapali. A co do Szwecji, to aktualizacja artykułu: nikogo nie złapali, ale prokuratura skazała sprawcę zaocznie za wykroczenia w ruchu lotniczym, przekraczanie stref zamkniętych i szpiegostwo. Lewackie media odtrąbiły sukces, nie rozwodząc się za bardzo nad brakiem sprawcy, i dobra jest ROFL

Bezsilne ujadanie "pożytecznych idiotów" z Ministerstwa Prawdy zawsze upewnia mnie, że mam rację. Podziękujcie za to ode mnie drogie "płatne szczekaczki", swoim oficerom prowadzącym i politrukom Biggrin

Skomentuj