Szwajcarzy chętni do islamizacji swojego kraju

Kategorie: 

Źródło: Flickr/ND Strupler/CC BY 2.0

Wedle przeprowadzonych ostatnio badań aż 60% Szwajcarów opowiada się za złagodzeniem przepisów zdobywania obywatelstwa w ich kraju w taki sposób, aby imigranci od trzech pokoleń mieszkający w Szwajcarii dostawali od państwa obywatelstwo w momencie urodzenia.

Biorąc pod uwagę, że aż ¼ populacji przebywającej na terenie Szwajcarii ludności to imigranci, sama koncepcja zmiany brzmi niedorzecznie oraz niepokojąco. Niestety odkąd prawicowa Swiss People's Party zaczęła tracić poparcie z powodu ostrzegania przed takimi scenariuszami do debaty publicznej zaczęły przebijać pomysły nawet o tym, aby nadać obywatelstwo szwajcarskie wszystkim imigrantom przebywającym na terenie kraju.

 

Mimo, że w debacie publicznej pojawiły się już ostrzeżenia przed konsekwencjami takiego scenariusza w postaci zalewu imigrantów z Bliskiego Wschodu, lewacka propaganda nadal upiera się przy swoim.

 

Póki co, aby otrzymać szwedzkie obywatelstwo w Szwajcarii należy spędzić w niej 12 lat, a następnie przejść specjalne testy i wywiady środowiskowe. Jest to skuteczny system, który dopuszcza do tego zaszczytu niewielu, dbając o narodową integralność kraju.

 

Na szczęście podejmowane jak dotąd próby rozluźnienia prawa imigracyjnego w Szwajcarii 3 razy poniosły klęskę. Być może jest jeszcze szansa na ostoję neutralności bez burek na każdym kroku.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Pilgrim

"Póki co, aby otrzymać

"Póki co, aby otrzymać szwedzkie obywatelstwo w Szwajcarii należy spędzić w niej 12 lat"

Autorowi artykułu coś się popierdolejszyn... Szwedzkie obywatelstwo otrzymuje się w Szwajcarii na tej samej zasadzie co szwajcarskie obywatelstwo w Szwecji Wink

Proponuję wrócić się do szkoły podstawowej, gdyż geografia Europy niezaliczona. A może autor artykułu szkolony w USA?

Do myślenia potrzebny jest mózg, nie mówiąc już o człowieku...

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Nie on jeden psychiczny.

Nie on jeden psychiczny. Nadchodzi pokolenie nieomylnych bogów-człeków beautiful ones. Wychowani na róbta co chceta i masońskiej doktrynie boga-człowieka lansowanej na każdym etapie rozwoju społecznego. Mają wpojone od dziecka, że ta diabelska cywilizacja jest jedynym ''bezpiecznym'' miejscem, a wszystko co jest naturalne można zniszczyć albo ukraść dla siebie. Zwykłe szkodniki, jak się namnożą w dużej ilości to zawsze szlag je trafia bo stają się niezdolne do egzystencji. DOWODY: http://losyziemi.pl/eksperyment-calhouna-i-podobienstwo-zachowan-ludzkich-dokad-zmierza-ludzkosc

Pytanie o przyszłość ludzkości nie jest nowe. Do problemu podchodzono zarówno od strony czysto naukowej, religijnej czy filozoficznej. Jakie są cele ludzkości? Jakie instynkty nami rządzą? Czy dążymy do jakichś wyższych celów, czy chodzi wyłącznie o rozmnożenie się i walkę o przetrwanie?

Wiele wskazówek na wyżej zadane pytania dostarczyć nam może „Eksperyment Calhouna”, oryginalnie zwany „Mouse Utopia”. Dokładne pytanie na które ów eksperyment stara się odpowiedzieć brzmi „co się stanie, gdy osobnikom danego gatunku zapewnimy wszystko, co potrzebne jest do przeżycia?”. John Calhoun stworzył mysi odpowiednik rozwiniętej cywilizacji ludzkiej. Eksperyment został przeprowadzony na myszach w roku 1968 i trwał 4 lata. Mimo wielokrotnych prób efekt końcowy był zawsze ten sam – Nieograniczony dostęp do pokarmu i brak zagrożeń powodował wymarcie populacji.

Ale po kolei…

FORMALNE ZAŁOŻENIA (MYSI RAJ):

1. Nieograniczony dostęp do pożywienia, wody oraz materiałów potrzebnych do budowania schronienia.
2. Brak zagrażających życiu drapieżników.
3. Maksymalnie ograniczone rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych (opieka lekarska dla myszy).
4. Jedyne ograniczenie – przestrzeń, która mogła pomieścić maksymalnie 3840 myszy.

PRZEBIEG EKSPERYMENTU:

Faza A – Okres przystosowywania się (dni 0-104)
1. Dnia pierwszego do siedliska wpuszczono 4 samce i 4 samice.
2. Początkowo myszy miały problem z przystosowaniem się do środowiska i do siebie nawzajem.
3. Po względnym ustabilizowaniu się sytuacji myszy stworzyły swego rodzaju podział terytorialny i zaczęły budować gniazda.
4. W dniu 104. zaczęły rodzić się pierwsze „nowe” myszy.

Faza B – Gwałtowny wzrost populacji – okres eksploatacji zasobów (dni 105-314)
1. Populacja gryzoni dubluje się co 55 dni.
2. Wykształcenie się rodzaju struktury socjalnej – wielkość miotu jest zależna od „pozycji społecznej” rodziców.
3. Więcej myszy rodzi się w boksach zamieszkałych przez bardziej dominujące samce, podczas gdy mało dominujące myszy mają znikomą ilość potomstwa.
4. Mimo tego, że warunki panujące w każdym z boksów były identyczne i dawały jednakowe warunki bytowe, można zauważać gromadzenie się myszy i konsumowanie pokarmu, w konkretnych miejscach. Myszom przestała przeszkadzać obecność innych. Coraz bardziej zauważalny był tłok w „wybranych” boksach.
5. Pod koniec fazy B było trzykrotnie więcej osobników nieradzących sobie społecznie (niedominujących w żaden sposób), niz osobników społecznie stabilnych, mających ugruntowaną pozycję (samce dominujące). Wartym odnotowania jest fakt, że stabilnie społeczne osobniki to głównie starsze myszy.

Faza C – Stagnacja – okres równowagi (dni 315-559)
1. Populacja dubluje się co 145 dni.
2. U samców zanika umiejętność obrony własnego terytorium.
3. Karmiące samice zaczynają być wyraźnie agresywne, niejako przejmując od samców role obrony gniazda. Agresja ta kierowana jest również ku własnemu potomstwu, które bywa atakowane, ranione i zmuszane do opuszczenia gniazda.
4. Powszechna staje się przemoc. Samce przestają w jakikolwiek sposób zabiegać o samice. Zamiast tego atakują się wzajemnie. Tworzy się rodzaj nowej struktury. Są samce agresywne – bardziej dominujące, jak również bierne – nadmiernie gryzione przez inne.
5. Pojawiają się zachowania homoseksualne. Bardziej dominujące samce wykorzystują te bardziej bierne, które przyjmują „rolę żeńską”.
6. U samic pojawia się mechanizm naturalnej antykoncepcji – wchłanianie płodów. Jest również coraz mniej zapłodnień oraz zanika instynkt rodzicielski. Skutkiem tego rodzi się coraz mniej młodych. Pojawiają się także całkiem bezdzietne samice.
7. W połowie facy C praktycznie wszystkie młode były odrzucane przez matki. Rozpoczynały one osobne życie, bez wykształcenia jakichkolwiek zachowań emocjonalnych czy społecznych.
8. Mimo tego, że spodziewanym czynnikiem hamującym wzrost będzie osiągnięcie limitu 3840 osobników, maksymalna populacja wyniosła jedynie 2200. Dodatkowo tylko 20% gniazd była stale zajęta.

Faza D – Okres wymierania (dni 560-1588)
1. W dniu 560. zakończył się wzrost populacji.
2. Samice bardzo rzadko zachodzą w ciążę, a nieliczne rodzone młode nie przeżywają.
3. Ostatnie zapłodnienie miało miejsce w dniu 920.
4. Pojawiły się męskie odpowiedniki samic, tzw. „piękni” („beautiful ones”). Samce te nie wykazywały żadnego zainteresowania samicami, jak równiez nigdy nie brały udziału w jakichkolwiek konfliktach. Ich zachowanie sprowadzało się wyłącznie do picia, jedzenia, spania, jak również dbania o własny wygląd (np. czyszczenie futerka, czy nieangażowanie się w walki – brak blizn).
5. Po pewnym czasie populacja całkowicie utraciła zdolność do reprodukcji.
6. Ostatni tysiąc myszy nie wykształcił w sobie jakichkolwiek reakcji społecznych. Nieznana im była agresja oraz zachowania prowadzące do ochrony gniazda i potomstwa. Nie angażowały sie w inne działania niż picie, jedzenie, spanie oraz dbanie o siebie. Osobniki w tym czasie wyglądały wyjątkowo ładnie i zadbanie. Posiadały zdrowe ciało i dobrze wyglądające oczy. Jednak nie potrafiły poradzić sobie z jakimkolwiek nietypowym bodźcem. Choć wyglądały wyjątkowo dobrze, były również wyjątkowo głupie.
7. W dniu 1588 umiera ostatni osobnik.

Eksperyment Calhouna

PODSUMOWANIE

Według Johna Calhouna: „Wnioski wyciągnięte z tego eksperymentu były następujące: gdy całe dostępne miejsce jest zajęte i określone są wszystkie role społeczne, konkurencja i stres, doświadczane przez jednostki, doprowadzają do całkowitego załamania skomplikowanych zachowań społecznych, ostatecznie pociągając za sobą wymarcie populacji”.
Brak wyzwań stopniowo pogarsza zachowanie kolejnych pokoleń populacji. Ta degeneracja jest nieunikniona i kończy się wymarciem populacji.

Czy z ludźmi będzie tak samo?

Portret użytkownika Zenek ;)

" Samice bardzo rzadko

" Samice bardzo rzadko zachodzą w ciążę, a nieliczne rodzone młode nie przeżywają. "

- 4 samce i 4 samice to JAKA RÓŻNORODNOŚĆ GENOWA była na starcie ?

PEWNIE ZEROWA bo i te startowe osobniki przecież Z JEDNIEGO MIOTU BYŁY

i to powoduje iż WSZELKIE WNIOSKI można sobie w żyć wsadzić.... bo "przegrali" z uwagi na BEZPŁODNOŚĆ spowodowaną BŁĘDNYMI DANYMI WEJSCIOWYMI...... przegrali z WBUDOWANYM W GRYZONIE ZABEZPIECZNIEM PRZED WZAJEMNYM KAZIRODZTWEM.

 

Portret użytkownika dgal

Czy author przeczytal ten

Czy author przeczytal ten artykul z BBC oprocz tytulu?

Nie wystarczy sie urodzic zeby otrzymac obywateltwo. Nie bedzie po prostu testu ze znajomosci lokalnych zwyczajow I jezyka. Osoby ktore uczeszczaly do szkoly w CH I tak ten test by zdaly. A w trzecim pokoleniu musialy przejsc pelna edukacje w CH. 

Portret użytkownika inzynier magister

Maniek ma rację, to jest

Maniek ma rację, to jest wielka psychomanipulacja masonów ! Sam Holande prezydent Francji bierze udział w zjezdzie masonów francuskich co jest tylko potwierdzeniem, że sam jest masonem ! Oni mają kasy jak lodu dlatego mogą tak manipulować społeczeństwami, tworzą jakieś grupy naciku w każdym państwie, jak w Polsce ta organizacja sorosa  Batorego, gdyby nie mieli kasy nic by nie zrobili ! Wszystkie państwa zachodniej Europy będą niszczyć chrześcijańskie społeczeństwo i je wymieniać na islamistów ! Rasa biała ma zniknąć z zachodniego kalifatu eurokołchozników ! Dlatego tak bardzo ważne jest by się modlić koronką do Miłosierdzia Boga Jezusa ! Bez Miłosierdzia Boga Jezusa Polska też nie przetrwa najazdu masonów ! Dlatego trzeba intronizować Jezusa na Króla Polski !

SPISEK przeciwko INTRONIZACJI, Michał Krajski, 26 stycznia AD 2017

https://www.youtube.com/watch?v=kv6QGWDF1fw&t=524s

Węgierski Żyd, znany miliarder i znienawidzony przez wielu działacz rodziny Rothschild na rzecz Nowego Porządku Świata, przyznał się otwarcie do popierania Komitetu Obrony Demokracji. Jak powiedział George Soros, finansował KOD kwotą 150.000.000 złotych. Większość z nas wiedziała o tym od dawna, ale w końcu mamy NIEPODWAŻALNY dowód, że KOD żadną oddolną inicjatywą nie jest! Podczas światowego szczytu ekonomistów, Żyd ten powiedział, że Polacy wybrali nielojalny rząd, który należy obalić. Bankier jest mocno zaangażowany w „walkę o demokracje” na terenie naszego kraju. Soros posiada tutaj wiele antyrządowych organizacji, które dążą jedynie do skłócenia społeczeństwa. 

http://odbudowarp.pl/soros-przyznaje-popieram-i-finansuje-kod/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika maniek00021

Niewierzcie w te sondaze

Niewierzcie w te sondaze pomyslcie logicznie czy ludzie byliby az tak pusci aby takie zlo sprowadzac do swojego kraju widzac co sie dzieje w innych krajach specjalnie robia takie irracjonalne sondazyki ze niby wiekszosc sie godzi aby nie bylo protestow dzieki czemu wladza w takich krajach moze sobie robic co tylko chce.

Strony

Skomentuj