Szwajcaria wprowadziła nowe prawo dla imigrantów - rekwirują ich środki na poczet kosztów pobytu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niektóre kraje europejskie zaczynają rozumieć, że specjalna sytuacja w jakiej znalazła się Europa wymaga specjalnego podejścia. Po okresie polityki otwartych drzwi i witania nielegalnych imigrantów za pomocą kwiatów i pluszaków, następuje swoiste przewartościowanie tego zjawiska. W Szwajcarii i w Danii postanowiono, że imigranci, którzy planują pozostać na terytorium tych krajów, muszą oddać jako depozyt swoje kosztowności, pieniądze czy elektronikę.

 

Jak wynika z informacji z mediów szwajcarskich, każdy uchodźca będzie mógł zatrzymać przy sobie równowartość 1000 franków szwajcarskich. Reszta zostanie przekazana państwu, jako forma zapłaty za utrzymanie w ośrodkach dla uchodźców.

 

Doszło już do pierwszych przypadków gdy rzekomi Syryjczycy zostali z połową pieniędzy i z pokwitowaniem od szwajcarskich urzędników. Co więcej osoby, które będą wnioskowały o azyl, po jego pozytywnym rozpatrzeniu, będą zobowiązane do tego, aby do 10 lat wpłacać po 10% wynagrodzenia na pokrycie kosztów utrzymania w czasie rozpatrywania wniosku.

 

Jakże inna jest postawa niepodległego kraju jakim jest Szwajcaria od postaw prezentowanych w państwach członkowskich niemieckiej Unii Europejskiej. W tym samym czasie gdy Szwajcarzy wprowadzili nowe przepisy dla imigrantów, niemiecki minister finansów wzywa do wprowadzenia specjalnego podatku na islamistów, który można nazwać dżizją. Dania, która planuje pójść podobną drogą, może mieć kłopoty ze względu na ograniczoną suwerenność takich decyzji w ramach UE.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Tak zwani emigranci to siłowo

Tak zwani emigranci to siłowo sprowadzani do Europy islamiści mający za zadanie rozwalać europejską cywilizację chrześcijańską ! Ta emigracja to zagrożenie duchowe ! Nasze poglądy na życie i człowieka zostały by zniszczone gdyby ich sprowadzić do Polski ! W europie już panuje lucyferianizm na szczytach władzy do którego namawia mason Tusk ! Właśnie powiedział do prezydenta Dudy żew "zawsze jest czas, aby przejść na jasną stronę mocy”. Chodziło tuskowi żeby Duda zdradził chrześcijańską jasną stronę na zwodnicze i oszukańcze światło lucyferyczne !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika zerrkos

Szwajcarja jest buforem i gra

Szwajcarja jest buforem i gra swoją rolę, tak samo jak to Szwajcarja robiła w II wojnie światowej jako państwo neutralne. Do tego Gwardia Szwajcarska ochrania Papieża. Niby nic, ale coś musi w tym być ukrytego.
 

Portret użytkownika csdv

Przepraszam bardzo, o co wam

Przepraszam bardzo, o co wam chodzi ? Nikt im nie każe tam jechać, łapanek na ulicach nie organizuje się. Wprowadzili takie prawo i komu się ono źle kojarzy niech nie przyjeżdża.
Przypominam wam że Polacy z Mariupola chcieli pracować za darmo w dowód wdzięczności za uratowanie życia i możliwość przyjechania do polski.
Tuskowi to też się musiało jak wam źle kojarzyć bo wolał sprowadzić muzułmanów siedzących na zasiłkach.
Ja gdybym był uchodźcą (jakimi podobno oni są ) to oddał bym cały majątek by uratować życie swoje i swej rodziny i jeszcze bym grzecznie w rączkę pocałował a tu wielkie halo bo im iPhone zabiorą

Portret użytkownika Taki

Czy to Co ZACHOD robi nie

Czy to Co
ZACHOD robi nie Wola pomsty do Nieba ,CI Biedni Emigranci ducha winni
Zostali wciagnieci podstepem Do .wojny i nie bedzie w tym nic dziwnego jezeli Podniosa Glowy i zaczna niszczyc wszystkich ktozy w tej wojnie BRALI UDZIAL?????????

Portret użytkownika Odważniak

No tak, najpierw rozpieprzono

No tak, najpierw rozpieprzono tym ludziom domy, potem naobiecywano cudów, a na koniec siė ich złupi. Brawo cywilizacja!

Europa i inni z szajki powinni odbudować te państwa, które zniszczyli. Tylko, dlaczego my, tacy sami biedacy, jak ci z rozpieprzonych domów, mamy cały czas płacić. Najpierw za rozpieprzenie, potem za konsekwencje?

Portret użytkownika misio257

Zgadzam się w pelni na

Zgadzam się w pelni na dodatkowy podatek w paliwie. Chociaż i tak mamy już ich wiele, ale niech bedzie jeszcze jeden. Jakoś to przełkne. Jest tylko jeden warunek. Środki mają być wykorzystane w całości na siłowe usunięcie emigrantów z Europy.

Portret użytkownika zyx

Albo uważa się ich za

Albo uważa się ich za uchodźców - wtedy zabieranie rzeczy ludziom uciekającym przed wojną jest ssyństwem, złodziejstwem, piractwem, rozbójnictwem i moralnym szambem........albo to nie są uchodźcy wojenni i trzeba ich traktować tak jak się traktuje obywateli jednych krajów w innych krajach. Co tu jest trudnego (oczywiście pod warunkiem, że nie jest się sprzedajnym kundlem z mafii merkel)??

Strony

Skomentuj