Szwajcaria przygotowuje się na upadek Unii Europejskiej

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com
Nie wykluczone, że inwazja imigrantów jaką obecnie doświadczamy na naszym kontynencie może spowodować wielki chaos na całym kontynencie a nawet upadek wielkiego quasi państwa, czyli Unii Europejskiej. Szwajcaria przygotowuje się na taką ewentualność.

 

W kraju tym odbyły się ćwiczenia wojskowe "Conex 15", w których wzięło udział 5 tysięcy żołnierzy oraz 500 pojazdów wojskowych. Scenariusz manewrów zakładał między innymi obronę granic Szwajcarii przed imigrantami oraz chaosem w sąsiednich państwach. Wzięto również pod uwagę możliwość upadku Unii Europejskiej. Wszystko to ma związek z inwazją uchodźców.

 

Warto zadać pytanie czy sytuacja w Europie rzeczywiście jest na tyle niebezpieczna, że poszczególne kraje powinny już przygotowywać się na ewentualny kryzys, lub nawet wojnę. Skoro robi to Szwajcaria, dlaczego pozostałe kraje nie miałyby brać z niej przykładu?

 

Należy dodać, że Szwajcaria nie jest w Unii Europejskiej i nie stosuje się do polityki bezmyślnego przyjmowania imigrantów jak leci, ale znajduje się w strefie Schengen. Skoro ten niewielki kraj w Europie Zachodniej przygotowuje się na najgorsze, powinniśmy potraktować to jako zły znak.

 

 

Źródło: http://www.zie.nl/profile/Ruptly/overige/Switzerland-Swiss-troops-parade-for-conclusion-of-doomsday-military-drills/fz9z86jfh5hf

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Kat

Od Edgara Cayce 1877-1945

Od Edgara Cayce 1877-1945 ,który mieszkał w USA,dowiedział się, ksiądz Klimuszko,od najbardziej znanego jasnowidza.Wizja ta była w 1936 r.
W swym jasnowidzeniu Edgar odkrył,że około 2100 r. urodzi się ponownie w USA,będzie latał jakąś niesamowitą maszyną o fenomenalnej prędkości i wraz z grupą uczonych dotrą do miejsca,”gdzie kiedyś stał Nowy Jork”,który ulegnie całkowitej zagładzie. Nastąpią ogromne ruchy skorupy ziemskiej w uskoku San Andreas,wielkie trzęsienia ziemi pochłoną San Francisco i Los Angeles,Alabama zostanie zalana przez wody oceaniczne,zatopiona będzie ogromna część Europy i Japonii,Północna Europa całkowicie zmieni swe oblicze po ruchach skorupy ziemskiej.W czasie tych kataklizmów o wymiarze kosmicznym z dna Oceanu Atlantyckiego wynurzy się prastary ląd nazywany Atlantydą,która była kiedyś pierwszym miejscem człowieka na Ziemi.Ludzie ,którzy tam żyli jak w raju poznali działanie broni atomowej,laserów,fotojonów i innych nowoczesnych broni,które dopiero niebawem zostaną odkryte i przynieśli sobie zagładę
.Wizje te będą się spełniać po latach. 2000-sięcznych.
Zbiegnie się to w czasie z przebiegunowaniem Osi Ziemi oraz upadkiem wielkiej planetoidy lub wielkiej komety w Atlantyk.Wszystkie trzy oceany przeleja swe wody i zatopią lądy w większości:Ocean Atlantydzki,Indyjski i Spokojny (Pacyfik).
Gdzie tu jest miejsce na jakieś religie albo bogów?
Być może są to przepowiednie i widzenia wielkiego astrologa Hitlera Kraffta,który zmarł w obozie koncentracyjnym w Buchenwaldzie w czasie II w.św.
Przewidział on odwrót w II w.św i koniec zwycięstw hitlerowców od r. 1942.A to dlatego,że Saturn zmienił znak i z Byka przeszedł do Bliźniąt.
Natomiast planeta Uran przebywa w znaku 7 lat i licząc od 1938 od Anslussu Austrii i zajęcia Czechosłowacji do roku 1945 upływa 7 lat.Wtedy Uran przeszedł do następnego znaku.Na bazie planet pokoleniowych można przewidzieć losy każdej wojny i każdych kataklizmów na Ziemi.
Następne dramaty Europy to r. 2020,gdzie w grudniu spotkaja się planety pokoleniowe:Pluton,Saturn,Jowisz, przejdzie trochę wcześniej tamtędy Mars,Księżyc i Słońce
w Koziorożcu.
Kiedy w 90-tych latach przechodziły tamtędy Uran i Neptun wybuchła krwawa wieloletnia wojna w Jugosławii i upadał ZSRR : upadały także wszystkie kraje komunistyczne i socjalistyczne w Europie, w tym PRL.
Do Ziemi zbliża się też złowrróżebna kometa Olbers z 1815,1887,1956 i 2024/6 r. Przynosiła ona wielkie wojny,rewolucje oraz w 1815 r. tragiczny wybuch wulkanu Tambora w Cieśninie Sundajskiej.
Ja sama śniłam kiedyś jak gwałtownie zapadały się prastare Góry Świętokrzyskie w moich rodzinnych stronach:wszyscy ludzie dookoła zgięeli wciągnięci w głąb ziemi w ogromne szczeliny a ja wgrapałam się na mały wzgórek ,który ocalał i byłam w ciąży z bliźniakami.Jakimś cudem przeżyłam. Ponieważ mam prawie 60 lat i w ciąży nigdy już nie będę,to myślę,że wyśniłam własny horoskop i coś co jest zakodowane w człowieku:moje stopy stoją na Księżycu w Rybach,nad głową jest położone 12 gwiazd obu gwiazdozbiorów Lwa Dużego i Małego oraz planety:Jowisz,Wenus,Merkury w Pannie i w Lwie Pluton,Słońce i Uran,Satrn jako jedyna planeta wschodzi u ASC w Strzelcu na jednej ręce.O takim horoskopie napisane jest u Słowackiego w Beniowskim.I rzeczywiście można się przerazić.Ja sama miałam nietęgą minę po obudzeniu się.
Dodam,że jest to groźne bo moja babcia urodziła bliźniaki a moja bratanica terazakurat chodzi w ciąży z bliźniętami.Może to jest ten okres czasowy gdzie wszystko będzie się spełniać?
D.I.
 

Portret użytkownika inzynier magister

Szwajcaria to bogaty kraj

Szwajcaria to bogaty kraj mogą powołać płatnych wojakow a u nas w Polsce koalicja złodzieji i folksdojczy tak zniszczyła państwo że już nie mają na renty i emerytury !!! Nalęzy szybko ogłosić w telewizji i radio że chociaż okradli ludzi z funduszy to i tak nie mają na wypłaty !!! Czas opodatkować banki i supermarkiety tak wielkim podatkiem żeby ledwo dawaly radę a jak nie chcą płacić niech bankrutują a w ich miejsce powstaną polskie sklepy i polskie banki z ulgami podatkowymi !!
Z wypowiedzi ministra Sawickiego wynika jeden wniosek: mimo że koalicja PO-PSL zabrała obywatelom 150 mld zł z otwartych funduszy emerytalnych i wydłużyła wiek emerytalny, to na wypłatę świadczeń i tak zabraknie. O tym, co nas czeka na emeryturze, boleśnie przekonujemy się dzięki listom wysłanym tego lata przez ZUS do ponad 20 mln ubezpieczonych. Wiele osób dowiedziało się, że czekają ich głodowe świadczenia. Wszystko przez dziurę w kasie ZUS. Już dziś dotacja budżetowa do emerytur wynosi ponad 40 mld zł rocznie, a w najbliższych latach z pewnością sięgnie 60 mld zł.
http://niezalezna.pl/71492-koalicja-po-psl-na-emerytury-moze-zabraknac

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika BigStan

Powinniśmy brać przykład z

Powinniśmy brać przykład z tego kraju co się Szwajcaria zowie, jednak u nas jest jak zawsze zupełnie inaczej - sprzedajne władze robią co mogą by zniszczyć Nasz kraj.

Otumaniony naród jak zwykle da się nabrać na przedwyborczą kiełbasę i do władz ponownie wejdzie skompromitowany PIS, PO i PSL i przefarbowana lewica.

Szkoda , wieka że brak w tym kraju który ponoć istnieje tylko na papierze jakiegoś mądrego wojskowego , który z zaufaną grupą żołnierzy wyciąłby skorumpowanych polityków do nogi , tak by w przyszłości każdy kto będzie chciał zaszkodzić Polsce , będzie pamiętał że za zdradę jest porcja ołowiu między polityczne ślepia.

Portret użytkownika antylewicowy

Prawda jest taka, że to nie

Prawda jest taka, że to nie USA powoduje napływm uchodźców zmieszanych z terrorystami tylko Rosja, a Merkel ich zaprasza współpracując z Putinem. Spowodują destabilizację UE, bo wiedzą, że czas socjalizmu i lewactwa mija, ponieważ socjalizm zawsze bankrutuje i jest zawsze systemem obłudzy, złodziejstwa i korupcji. Socjalizm zawsze był, jest i będzie skorumpowany. Socjalizm to typowa piramida finansowa. Jeśli słyszymy o zwalczanej przez władzę piramidzie finansowej i aferze z nią związanej to oznacza, żeby była konkurencją dla władzy. Unia Europejska bankrutuje, Kopacz z rządem PO zostawia taki syf w spalonych papierach jak za czasów UBeków, że nie wiem czy Polska się z tego wygrzebie. Platforma Oszustów, czy NowoczesnaPL (bis PO), SLD, PSL, Palikot to wszystko banda oligarchów żerujących na lewackiej mentalności ogłupionego spoleczeństwa, finansujący z podatków swoje wielkie biznesy. Głosujcie dalej na tych malowańców na niebiesko, którzy za główną zasadę uznają: "Prywatyzację zysków, nacjonalizację strat".  Nawet już Wałęsa "wieszcz" lewicowej części społeczeństwa powiedział, że teraz jak wygra ktoś inny np. PiS to i tak jest pozamiatane. ALe ktoś musi wygrać, ktoś inny niż oligarchiczn-lewicowa banda. Niech już będzie uczciwa neoliberalna grupa, czyli PiS. 
P.S. 
Zróbmy niespodziankę tej bandzie oligarchiczno-lewicowej i zagłosujmy na PiS. Jeśli PiS nie da rady nic już zmienić, to niech postawi przed Trybunałem Stanu bandę Platfusów. 

Portret użytkownika rh+

Zabawne, że oskarżasz PO o

Zabawne, że oskarżasz PO o socjal, a gloryfikujesz "uczciwy PIS,, bo to ta partia rozdaje najwięcej pieniędzy na socjal. Mieszkanie +, 500+ , obniżenie wieku emerytalnego, to wszystko kosztuje, a państwo już jest zadłużone na bilion złoty. Ty mi odpowiesz "bo to są uczciwi ludzie, nie kradną jak ich poprzednicy,, Jeśli tak myśli połowa ludzi w tym kraju, to jest po nas. Jak dotąd Jarek jedyne co dobrego zrobił to nie wpuścił imigrantów i zlikwidował gimnazja, poza tym NIC. Powciskał wszędzie swoje nieudolne psy(nawet w jebanej stadninie)Misiewicze, z telewizji zrobił propagandową komunistyczną rozgłośnie, gdzie kłamstwo i hipokryzja jest na pożądku dziennym. Mówisz, że PO tworzyło sitwę pasożytów. Możliwe, ale PIS z pewnością robi to samo, dlaczego przegłosowali ustawę o nie wymaganym wykształceniu do obejmowania urzędów prezesa i zarządców w państwowych spółkach. Ostatnio zabrakło pieniędzy na opatentowanie nowego lekarstwa na raka, które opracowali pracownicy Uniwersytetu Warszawakiego, a pieniążki dla Tadzia się znalazły. Wiem, że kwota kwocie nie równa, ale tu chodzi o precedens. Jeśli zapomnimy o nauce i starej Europie, a będziemy pod panowaniem kalifa Kaczyńskiego, wtedy nie będziemy się różnić od tego otępiałego bydła migrującego do Europy. Bóg stanie się ważniejszy od nauki.

Portret użytkownika Mojeimię44

o czym ty mówisz człowieku?

o czym ty mówisz człowieku? Jakiego socjalizmu koniec? Czy ty wiesz co to jest socjalizm? koniec kapitalizmu idzie i korporacji a nie socjalizmu. Chyba nie kojarzysz socjalizmu z zasiłkiem dla uchodźców? Prawdziwy socjalizm to państwo opiekuńcze na wielu płaszczyznach. Właśnie to jest problem że kapitalistyczne mordy do tego nie dopuszczą bo kochają niewolników za grosze. Kochają tak pieniądze że nie potrafią się nimi podzielić żeby cały naród mógł z nich korzystać. Więc prosze cię. Nie mów mi w systemie kapitalistycznym o socjaliźmie bo pi.......ne śmiechem. Niestety komunizm to kolejny ustrój który się nadaje do dupy. Czas na technokrację z radą starszych (tzw. starszyzną) połączenie najlepsze i nigdzie jeszcze nie wprowadzone. Tylko do tego musi być odpowiednie drzewo technologiczne. Polegające na tym że pień jest państwem a gałęzie i korzenie to obywatele i różne branże przemysłowe. każda firma powinna mieć udział państwa. Jednak nie na zasadzie podatku a na zasadzie: Razem dzielimy się zyskami, razem ratujemy przed bankructwem. Więc jeśli podmiot gospodarczy miałby problemy z rentownością mógłby liczyć na pomoc państwa a w przypadku zysków każdy podmiot dzieliłby się z obywatelami. Powinny być konkursy. każdy obywatel mający pomysł na biznes powinien w państwie znajdować inwestora ale nie za 20 000 zł jednorazowej dotacji a kwoty realne potrzebne do inwestycji. Z tym że państwo stałoby się przez wniesienie kapitału współwłaścicielem . każdy obywatel taki jak ja czy ty jest korzeniem w tym drzewie technokracji i przez pień (państwo) każdy obywatel powinien być kwiatkiem lub listkiem w tym drzewie poprzez udział państwa w zakładzie w którym dany obywatel pracuje. A jak jest dziś? Państwo zajmuje się krzywizną banana a nie rozwojem. A wszyscy wiemy że żeby odkryć nieśmiertelność ludzie się muszą rozwijać. 

Portret użytkownika antylewicowy

Bredzisz. Taki z ciebie 44

Bredzisz. Taki z ciebie 44 jak ze mnie Mickiewicz. Wiesz co pisał Mickiwicz w Panu Tadeuszu?
"Ach! wy nie pamiętacie tego, Państwo młodzi! 
Jak śród naszej burzliwej szlachty samowładnej, 
Zbrojnej, nie trzeba było policyi żadnej; 
Dopóki wiara kwitła, szanowano prawa, 
Była wolność z porządkiem i z dostatkiem sława! 
W innych krajach, jak słyszę, trzyma urząd drabów, 
Policyjantów różnych, żandarmów, konstabów; 
Ale jeśli miecz tylko bezpieczeństwa strzeże, 
Żeby w tych krajach była wolność - nie uwierzę".
 
 
Wiesz co tooznacza dla ciebie? Oznacza to, że Mickiewicz był przeciwko totalitaryzmowi, a socjalizm to totalitaryzm, który potrzebuje instytucję kontroli (żeby mógł funkcjonować) jaką jest policja i rozbudowany system urzedniczy. Będąc socjalistą, nie możesz być 44 o którym pisał Mickiwiecz. Jesteś zwykłym  oszustem. Od wielu miesięcy obserwuję co piszesz i za głowę się łapię co to za brednie wypisujesz, ale nie dyskutuję  z tym, bo licze, że ludzie są mądrzy i rozumieją różnicę pomiędzy paranoją, a normalnościa. 

Portret użytkownika achiles

Premier Iraku z zadowoleniem

Premier Iraku z zadowoleniem powitałby w swym kraju rosyjskie naloty na IS. Jest odpowiedź Rosji

Premier Iraku Hajder al-Abadi powiedział, że z zadowoleniem powitałby rosyjskie naloty na cele Państwa Islamskiego (IS) w swym kraju. Zaznaczył, że jeszcze tego nie omawiano, ale Bagdad dostaje informacje na temat IS od Syrii i Rosji. Na stanowisko Federacji nie trzeba było długo czekać. Szef tamtejszej dyplomacji Siergiej Ławrow oświadczył, że jego kraj "nie ma zamiaru rozszerzyć ataków lotnictwa na Irak" sąsiadujący z Syrią, gdzie dzień wcześniej rozpoczęły się ataki rosyjskich sił powietrznych.
Zapytany przez telewizję France 24 o to, czy już rozmawiał o ewentualnych rosyjskich atakach powietrznych na IS w Iraku, Abadi powiedział, że jeszcze nie, lecz jeśli pojawi się taka propozycja, przyjmie ją z zadowoleniem.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/premier-iraku-z-zadowoleniem-powitalby-w-swym-kraju-rosyjskie-naloty-na-is-jest/0tdlct
I TRAFNE KOMENTARZE PIERWSZE 2 Z GÓRY:
Sasza Tritankistov do ~wrr: Amerykanie zrzucali bomby na niemieckie pola, Speer potem powiedział w Norymberdze że naloty sobie trwały, a produkcja wojenna III Rzeszy cały czas rosła. Widać że od tamtego czasu amerykańska technika wojskowa nie poszła za bardzo do przodu, już od roku bombardują ISIS a terrorystów przybywa i przybywa, mieli też nie ruszone centra dowodzenia, rafinerie i składy amunicji, obozy szkoleniowe... no cóż. Amerykańska dobra technika wojskowa to mit Smile
~Taka prawda : Nie ma co ludzie pisać głupot. Dzisiaj Rosja to potęga militarna czy komuś się to podoba czy nie. Można pisać bzdury i głupoty o samogonie, pijanych ruskich, walonkach i tym podobnych bzdurach ale gdyby naprawdę nas zaatakowali to powtórzyłby się rok 1939. Zgnietliby nas w kilka dni. Nikt by nam nie pomógł militarnie. Niemcy to dzisiaj kalifat islamski a USA to bankrut który ma szczątkowe oddziały w Europie. Koniecznie trzeba prowadzić mądrą politykę a nie wymachiwanie szabelką, zresztą nie mamy czym wymachiwać.

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Mówili że do 28 września

Mówili że do 28 września 2015r ma się zmienić świat. Większość ludzi nic nie zauważyła. Może dlatego, że spodziewali się komety lub asteroidy? Inni myśleli o zamachu terrorystycznym na miare tego 11.09.2001r. Tylko część osób zauważyła z tych co badali temat daty 24- 28 wrzesień 2015r. że właśnie w tych dniach ONZ ogłosiła agende 2030. która w swoich ustawach miała być najbadziej pokojową agendą a na dodatek miała przynieś zrównowarzony wzrost gospodarczy na całym świecie. Pięknie to brzmiało. Pokój i dobrobyt na całym świecie. A teraz zadam pytanie ile ten pokój i dobrobyt trwał? Raptem w nocy po spotkaniu w siedzibie ONZ-tu i podpisaniu agendy przez państwa zrzeszone doszło do pierwszych nalotów wojsk Rosyjskich na bazy IS w Syrii. Okazało się równierz że do Syri weszły Irańskie wojska w liczbie kilkusest a może kilkutysięcy poborowych. Na to wszystko okazało się że na wodach przybrzeżnych Syrii pływa sobie lotniskowiec i niszczyciel Chińskich sił morskich. Balon nabrzmiał. W Europie nastąpił podział bo Włochy oficjalnie wypowiediały się że będą walczyć z IS po stronie Rosyjskiej. To samo za chwile zrobi Grecja i Węgry. Świat szybko zmierza w stronę globalnej wojny. Chcecie znać dalszy scenariusz? 
Teraz dojdzie do serii ataków na grupy zbrojne wyszkolone i wyposarzone przez USA. Rosjanie i ich koalicjanci będą tłumaczyć że są to terroryści a Amerykanie natomiast że są to opozycjoniści. Dojdzie też do przepychanek słownych między Iranem a Stanami Zjednoczonymi o to że niby Amerykanie bombardują ich wojsko w Syrii a Amerykanie będą zaprzeczać. Do kwietnia 2016r. Sytuacja będzie się pogarszać ale w mediach głównego nurtu będą milczec i ograniczać informacje. Ludzie jednak będą linkować sobie artkuły i posty ludzi mieszkających w Syrii którzy będą pisali o starciach "Tytanów". W kwietniu nie da się już unikać słowa III wojna światowa i świat oszaleje. cdn. 
ps. Dodam jeszcze tylko że Izrael po cichu wprowadzi do Syrii swoje wojska co wykorzysta hezbollah i przywiezie do Palestyny mnóstwo Rosyjskiego sprzętu przez co konflikt między Izraelem a Palestyną przyjmie nowe oblicze. Dodatkowo Oman i Ararbia Saudjska  pogrążą się wojnach domowych w najbliższych miesiącach. Nie wierzycie? Zobaczycie. Smile Szkoda że nie ma na to zakładów bo byłbym milionerem Smile

Portret użytkownika antylewicowy

Naucz się pisać po polsku,

Naucz się pisać po polsku, ruski agencie. Ruska V kolumna coś za bardzo na tym portalu się panoszy. Miasta w Syrii atakuje Rosja, a wcześniej zielone ludziki rosyjskie, a uchodźcy razem ze zmieszanymi terrorystami uciekają do Europy. Ale ruska propaganda wciska nam ciemnotę, że to USA spowodowało imigrację. A to UE z Merkel zaprosiła uchodźców, a "Merkel" (Niemcy) współpracuje z Putinem, od zawsze ... jeden z epizodów to pakt Ribbentrop-Mołotow, który najwyraźniej sie nie skończył, ale zaczął się jeszcze za carycy Katarzyny II, która razem z Austrią i Prusami dokonali rozbiorów Polski. Jak bardzo się boi Merkel prawdy? Tak bardzo, ze Zuckenbergowi kazała cenzurować Facezboka.

Portret użytkownika Jerzy drugi

Nie wierz w te singerowskie

Nie wierz w te singerowskie testament chopie.  Wiara w żydowskie testamenta tylko w kościele !!!!
Jeśli martwisz się o sibie i bliskich, juz przepadłeś  Smile
ONZ zapodała, że w kilka tygodni po czyszczeniu Syrii z pachołków amerykańskich czubów, do Syrii wróciło ok 1 ml ludzi.
Powtarzam - ONZ na pasku syjonu co prawda , ale takie info poszło w sieć.
 

Portret użytkownika wojs

Ale bzdury gadasz. A kto

Ale bzdury gadasz. A kto pomaga uchodźcom dostać się do Europy? Amerykański Żyd George Soros.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/islamska-inwazja-jako-element-planu-wprowadzenia-nwo
Soros to przy okazji wielki zwolennik Baracka Obamy.
Przecież to Amerykanie i państwa zachodnie szkoliły tzw. opozycję Syryjską i wysyłali do Syrii lokalnych bojowników. Cześć z nich później przekształciła się w ISIS.
Sorosowi chodzi o obalenie Asada - nieważne jakim kosztem. Nawet kosztem całkowitego rozpadu Syrii i powstania na to miejsce Państwa Islamskiego. To dla niego lepsze, bo ma tam interes do zrobienia a Asad mu w tym przeszkadza. Prędzej dogada się z postawionymi na miejsce Asada marionetkami.
Rosja nie jest święta, ale to co robią Amerykanie i jaką ciemnotę wciskają ludziom jest naprawdę bezczelne.

Strony

Skomentuj