Szwajcaria nie przyjmie niesprawdzonych szczepionek przeciw COVID-19

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od kilku dni jesteśmy przekonywani, że musimy się wszyscy zaszczepić przeciwko SARS-CoV-2. Panaceum na pandemię mają być eksperymentalne szczepionki genetyczne, które nigdy nie były stosowane, ale władze kolejnych krajów twierdzą, że są one bezpieczne, ale zwalniają z odpowiedzialności za ich stosowanie ich producentów. Szwajcarskie władze mają wątpliwości w zakresie tych planów i narazie zdecydowano nie przyjmować do użytku niesprawdzonej szczepionki na Covid-19.

Szwajcarski urząd ds. leków stwierdził, że brakuje danych, dotyczących bezpieczeństwa, skuteczności i jakości szczepionki. Za to w Polsce nikt nie ma żadnych zastrzeżeń, a osoby, które publicznie przestrzegają przed pochopnym stosowaniem niesprawdzonych preparatów, są nazywane szkodnikami i szaleńcami, a władza otwarcie już przygotowuje się do rozprawienia się z wątpiącymi w bezpieczeństwo szczepionki, która powstała w kilka miesięcy.

 

Trudno wyrokować czy proponowana przez kartel farmaceutyczny Pfizer szczepionka na SARS-CoV-2 będzie bezpieczna. Jest ona bardzo nowatorska i po raz pierwszy w historii ma to być szczepionka genetyczna. Nie było możliwości wieloletniej obserwacji i dłuższych badań, które są wymagane przy wprowadzaniu na rynek nowej szczepionki. Szwajcarzy mają zatem rację i nie ma informacji na temat bezpieczeństwa i ewentualnych odległych skutków ubocznych, na przykład występujących po kilku latach chorobach nowotworowych. Oprócz tego jak wynika z informacji w portalu wikipedia, dotychczasowe badania szczepionek mRNA wskazują, że mogą one powodować koagulację w krwi prowadzącą do skrzepów, które mogą być przyczyną udaru lub zawału serca.

Być może wkrótce w Polsce podawanie takich informacji będzie nielegalne i wolno będzie tylko naganiać na szczepienia, a ryzyko nieporządanych odczynów poszczepiennych będzie ukrywane przed społęczeńśtwem. Szef Najwyższej Izby Lekarskiej podczas komisji senackiej jasno dał do zrozumienia, że lekarze, którzy będą mieć watpliwości w zakresie bezpieczeństwa tych szczepionek będą wzywani i przesłuchiwani celem wyperswadowania im ich naukowych opinii.

 

Jest to tym bardziej dziwne, że szef kartelu farmaceutycznego AstraZeneca przyznaje wprost, że skutki uboczne po szczepionce na SarsCoV-2 mogłyby ujawnić się nawet po kilku latach i dlatego firma nie może wziąć na siebie żadnej odpowiedzialności za ewentualne powikłania. Oznacza to, że w razie powikłań pacjent zostanie sam ze swoimi chorobami licząc na opiekę totalnie niewydolnych placówek ochrony zdrowia. A gdyby nawet zmarł w wyniku powikłań, to nikt nie zapłaci odszkodowania, chyba, że rodzina denata zdoła jakimś cudem wygrać odszkodowanie z państwem polskim przed sądem. Jak wiadomo wykazanie związku przyczynowo skutkowego między szczepieniem a jakimikolwiek chorobami jest praktycznie nie do wykazania, zwłaszcza, że biegli sądowi robią co mogą, aby sądy mogły oddalać takie pozwy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Pytania merytoryczne

Pytania merytoryczne

Ulotka pfizer szczepionki na covid19 mówi wyraźnie, że szczepionka zaczyna działać dopiero po 28 dniach i trzeba przyjąć 2 dawki.

 https://youtu.be/TVN8H2qcVp0M

Eksperci FDA, twierdzą że po dziesięciu dniach od pierwszego szczepienia.

https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/leczenie-koronawirusa,koronawirus--kiedy-szczepionka-pfizera-zaczyna-chronic--raport-fda,artyk...

Pytania brzmią. 

1. Kto tu kłamie? Czy kłamie producent szczepionki i oficjalnej ulotki czy FDA? 

2. Skoro pierwsza szczepionka działa to po co druga?

3. Dlaczego badacze z instytutu nature twierdzą, że szczepionka ma skuteczność ponad 50% a nie 99%?

To dowód

https://www.nature.com/articles/d41586-020-03166-8

Cytat.

"Chociaż szczepionka może nie okazać się tak skuteczna po zakończeniu badania i przeanalizowaniu wszystkich danych, jej skuteczność prawdopodobnie pozostanie znacznie powyżej 50%, mówi Eric Topol, kardiolog i dyrektor Scripps Research Translational Institute w La Jolla w Kalifornii."

Przecież gdyby szczepionka miała skuteczność ponad 60% to by powiedział skuteczność ponad 60%. 

Jedno jest pewne i cyt. Doktora Ludkowskiego

"Wątpliwy produkt, wyprodukowany w pośpiechu. Jedno pewne: sukces firmy

@pfizer

- miliony zamówionych sztuk."

Oparłem się na samych doktorach z najwyższej półki naukowej i na oficjalnej ulotce pfizer. Przemyślcie. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 369

...trzeba mówić każdemu,

...trzeba mówić każdemu, uświadamiać zmanipulowanych maksymalnie ludzi (pani w sklepie, sąsiad i podj dalej, argumentami, delikatnie i spokojnie,  nie "na chama",  taka cegiełka niech to będzie nasza , żeby później nie było płaczu przed lustrem, że: "a dziad wiedział, nie powiedział"...

...a to było tak jak w GB...

...a efektem poigłowym są smutne oczy ...

 

Portret użytkownika Czesio i muchy

Mądrzy ci helveci. Niestety,

Mądrzy ci helveci. Niestety, Polakom udawało się przetrwać setki lat będąc mordowanych, gnojonym, wyzyskiwanym i ciemiężonym. A do zagłady doprowadzi partia uważająca si~ za patriotyczną i narodową. Czy znajdzie się ktoś kto to szaleństwo powstrzyma? Ktokolwiek? Z jajami?! Kto poderwie naród i przegoni albo wybije te ścierwa kościelno pedalsko komunistyczne? Jest ktoś taki? My ci pomożemy, kimkolwiek jesteś. Tylko zacznij działać. Bo czasu mało a zaległości wiele..!!!

Portret użytkownika Mojeimię44

Bill Gates realizuje zyski na

Bill Gates realizuje zyski na modernie i pfizer przy okazji ciągnie nasdaq w dół. Jak się teraz czujecie naganiacze na szczepionki? Pisałem, że zaboli? Wasz prorok was wyrżnoł jak ja starą szmatę po wytarciu podłogi. 

To wasza sprawa i wasze pieniądze. Nie przejmujcie się nie pierwszych wyrżnął i nie ostatnich. W jego naturze jest oszustwo i wyłudzenie. Nie jedną przecież sprawę przeciwko niemu prowadzono. Niestety za chwilę akcje moderny i pfizer znowu będą rosły bo ten koleś będzie chcial wyrżnąć następnych i tak w koło. Jest w tym mistrzem. Niczym wyżynarka do owoców. Ciekawe ile będzie kolejnych samobójstw na święta? Przemyślcie sami. Ta szczepionka zabija już nawet nie tylko tych którzy ją biorą ale też tych którzy chcą na niej zarabiać. Bestia. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika euklides

Szczepionka działa w ten

Szczepionka działa w ten sposób że organizm uczy się wytwarzać przeciwciała. Dokładnie ten sam efekt daje przejście choroby. Dlatego na ospę czy odrę można się zaszczepić, ale równie dobrze można je przechorować i z reguły choruje się na nie raz w życiu.

Szczepionka – preparat biologiczny imitujący naturalną infekcję i prowadzący do rozwoju odporności analogicznej do tej, którą uzyskuje organizm w czasie pierwszego kontaktu z prawdziwym drobnoustrojem – bakterią lub wirusem

Biorąc pod uwagę, że wszyscy się zaszczepią, albo COVID przechorują, przymusowe szczepienia na COVID są pozbawione sensu, PiS powinno skończyć w kryminale. A temu Simonowi czy jak mu tam należy odebrać tytuł profesora i skierować obowiązkowo na 8 letni kurs do podstawówki.

Portret użytkownika tubylec

Nie będzie żadnego przymusu

Nie będzie żadnego przymusu szczepienia, bo oni chcą to zrobić w białych rękawiczkach, tak żeby odpowiedzialność spadła na ludzi. Oczywiście będzie presja, straszenie, bonusy na zachętę ale generalnie retoryka jest taka: O, mamy takie szczepionki, chujowe bo nie przebadane, ale nic innego nie mamy, więc jak sracie ze strachu przed wymyślonym wirusem to się szczepcie .. my umywamy rączki, nikt z nas nie weźmie odpowiedzialności za konsekwencje szczepienia .. sami je weźmiecie na klatę. Presję, straszenie i bonusy można olać .. pytanie czy będziecie mieć jaja żeby nie dać się zastraszyć, żeby zrezygnować z paru rzeczy i nie przejmować się opiniami zaszczepionych.

Portret użytkownika Dzik

Mordercy Polaków zakupili za

Mordercy Polaków zakupili za 60 mln dawek trucizny aby dla "naszego dobre" nas pozabijać. Polska zakupiła 60 mln dawek szczepionek na COVID-19

https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-polska-zakupila-60-mln-dawek-szczepionek-na-covid-19,nId,4903083

Jak wynika z tego artykułu 16,74 mln dawek z Pfizer/BioNTec warunki przechowywania minus 70 stopni - niewiele jest takich lodówek wiec spowodują "emocjonalne zapotrzebowanie" na szczepionkę wektorową z firmy Astra Zeneca, 16,98 mln (można przechowywać w zwykłej lodówce 8 stopni.)

Po Astrze możemy się spodziewać:

Zgodnie z protokołem z badań, u pierwszej z kobiet dolegliwości, wskazujące na poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego, pojawiły się po pierwszej dawce szczepionki. Rzeczniczka firmy powiedziała "Timesowi", że był to nierozpoznany wcześniej przypadek stwardnienia rozsianego. Poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego może być pierwszym objawem SM, choć może też rozwinąć się w wyniku infekcji wirusowej. https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Wiadomosci/Szczepionka-na-koronawirusa-Astra-Zeneca-drugi-ochotnik-chory

Czyli wywaołanie lub nasilenie po szczepionce Astra Zeneca Choroby  autoagresji czyli : stwardnienie rozsiane (SM), zespół przewlekłego zmęczenia, choroby Hashimoto i Gravesa-Basedowa, cukrzyca insulinozależna, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, zesztywniające zapalenie stawów, polimialgia reumatyczna, zespół Sjögrena, bielactwo, zapalenie wielomięśniowe i zapalenie tętnicy skroniowej itd

Pij w ciąży to będziesz miała kaca przez całe życie.
Zaszczep się na korona-wirusa to będziesz wysterylizowana na całe życie po szczepionce Pfizer
Dr tłumaczy że szczepionka wytwarza przeciwciała do zwalczania korony korona-wirusa, a problem w tym, że te same korony mają białka tworzące łożysko matki.
Kto się zaszczepi nie będzie mógł już posiadać dzieci. Czyli planują zmniejszenie populacji Polaków do 17 mln poprzez wysterylizowanie wszystkich Polek i Polaków.

Czy szczepionka na Covid-19 powoduje bezpłodność? Czy to niebezpieczne? Dr Sienkiewicz
https://www.youtube.com/watch?v=WZN5sGYFPo4

Przetłumaczyliśmy ulotkę szczepionki kowidowej. Szok!
https://www.youtube.com/watch?v=TVN8H2qcVp0
https://robertbrzoza.pl/post/przetlumaczylismy-ulotke-szczepionki-pfizer-biontech-covid-19-szok

Oczekuje się, że szczepienia wytworzą przeciwciała przeciw białkom szczytowym wirusa SARS-CoV-2. Jednakże, białka szczytowe zawierają również syncytynę - białka homologiczne, które są niezbędne do tworzenia się łożyska u ssaków takich jak ludzie. Szczepionka przeciwko SARS-CoV-2 wywołuje reakcję immunologiczną przeciwko syncytynie i skutkuje  niepłodnością  u zaszczepionych kobiet.

 

In God we trust

Strony

Skomentuj