Szwajcaria może rozmieścić czołgi na granicy w obawie przed inwazją muzułmanów

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Simon Q/CC BY-NC 2.0

Szwajcaria, jako jeden z nielicznych krajów w Europie, wielokrotnie ostrzegała przed tzw. uchodźcami. Z zeszłym roku odbyły się nawet manewry na wypadek upadku Unii Europejskiej. Teraz sytuacja nabiera bardzo poważnego charakteru, gdyż sąsiednia Austria zapowiedziała zamknięcie głównego przejścia granicznego z Włochami.

 

Szwajcaria jest zdecydowanie przeciwna islamizacji kontynentu i podejmie wszelkie środki aby uchronić się przed inwazją. Jeśli Austria zamknie główne przejście graniczne Brenner, migranci najprawdopodobniej wybiorą inną trasę aby dostać się w głąb Europy. W tej sytuacji fala uchodźców zacznie szturmować jedyny kraj który prowadzi wprost do Niemiec, czyli Szwajcarię.

 

Austria jest zaniepokojona sytuacją we Włoszech, które w przeciągu ostatnich czterech miesięcy przyjęły o 50% więcej migrantów niż w tym samym okresie w zeszłym roku i szacuje się, że do kraju przybędzie dwa razy więcej azylantów niż w 2015 roku.

 

Decyzja Austrii będzie mieć bardzo poważne konsekwencje. Szwajcaria wzmocni swoją południową granicę czołgami a Włochy szybko przekształcą się w drugą Grecję. Uchodźcy będą próbowali siłą przekroczyć włosko-austriacką, a także włosko-szwajcarską granicę. Prędzej czy później islamizacja Europy rzeczywiście może doprowadzić do wybuchu wojny na naszym kontynencie.

 

 

Źródło: http://www.breitbart.com/london/2016/04/14/preparing-refugee-onslaught-switzerland-ready-post-tanks-border-italy/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Qrs34

W tym roku się zacznie,

W tym roku się zacznie, trzeba dokładnie przemyśleć na co wydać odłożone wizerunki współczesnej cywilizacji, twarz ich bogów(czyt.pieniądze). Wszystko się kotłuje, przybiera na tempie, świat jest piękny! ale z faktami się nie wygra, ludzie to choroba tego pięknego świata, ktoś kto stworzył ten świat, lub coś, jednak zostawił nam wybór co z nim zrobimy, jeżeli dobrzy ludzie nie potrafią tego zmienić to nie widzę rozwiązania. Sami sobie to zrobiliśmy.

Portret użytkownika antypro

lecą dwie planety w kosmosie

lecą dwie planety w kosmosie i mijają się. jedna patrzy z politowaniem na drugą i mówi:
- ooo, qrwa, coś słabo wyflądasz...
druga
- daj spokój, qrwa, złapałam homo sapiens, eee
pierwsza
- uchh, spoko, czasu trzeba, ten wirus sam się zwalacza

Portret użytkownika eva11

Boze do pomoz,niech ten swiat

Boze do pomoz,niech ten swiat wroci do normalnosci!
Niech ludzie przestana powtarzac zle przepowiednie i myslec jedynie o wojnach!
Pomoz Boze odnalezc im sile i zrozumiec,ze jedyna sila jaka ich obdazyles jest w nich samych,
Pomoz Boze przywrocic im wiare i zaprzestac zyc jedynie zlymi emocjami i wartosciami...
Pomoz odbudowac swiat i nasz Kraj,aby ludzie nie widzieli w nim jedynie zycia dla zysku!
Chce wrocic do swojego domu,do pieknej Polski! Do wspanialych jak kiedys ludzi,ktorzy dzielili sie 
nawet kawalkiem chleba,czy odsypywali sasiadowi cukier,ktory mieli na kartki i wiedzieli ,ze i tak braknie!
Wtedy moze tam gdzie daja od serca slonce zaswieci mocniej,
Chce pieknej Polski nie Rosji! Nie ameryki czy wysp,chce mowic w swoim jezyku i czuc sie bezpieczna,
Daj nam Boze wiecej nadzieji i obudz w ludziach to co zostalo jakas sila uspione,
Przylaczcie sie to bardzo proste ,a moze bede mogla kiedys zamieszkac tam gdzie moje miejsce...
Najpierw zobaczcie brata za plotem i obok siebie,a potem dalej i wszedzie,
Tu jest wspaniale i zycie lepsze,ale nie standarty sie licza,a to co w sercu....
Nadziej nie boli i napewno nie jest matka glupich!

Portret użytkownika issori

Wszystkie rozwinięte kultury

Wszystkie rozwinięte kultury ginęły w większości z rąk barbarzyńców. Człowiek jak bakteria szybko się pleni i ginie we własnym g...nie. Więc dlaczego nasza "kultura" miałaby nie polec. Oszukiwanie się teraz, że można jeszcze coś zmienić ... Ludzie ... przybyło kilka milionów  mężczyzn zahartowanych w życiu ... "głupi pastuch"  nie ma nic i nic do stracenia... A my ?? rurki, komórki bibery i metromana Kto i czym miałby się im postawić.
 Nóż którym zapewne posługują się od dziecka. W naszych rękach to dodatek do widelca. Nie widziała nasza masa na oczy jak się zabija i ćwiartuje zwierze. Dla nich to codzienność ...
Z pozycji Europy wyglądamy jak dzieciak w szkole oddający kieszonkowe, żeby nie dostać po gębie od głupiego mięśniaka
 

Portret użytkownika inzynier magister

Lewackie środowiska i tak

Lewackie środowiska i tak cośwymyślą żeby rozwalić UE i USA, z pewnością się im uda jeżeli nie będzie jakiegoś zrywu białych chrześcijan, czy ogólnie chrześcijan ! UE ma być multi-kulti lewacka ! Jeżeli nie będzie multi-kulti pedosodomaska to zostanie zislamizowana co ma miejsce ! Zresztą UE jest rządzona przez elitę satanistyczną co pokazują najnowsze wiadomości z pola bitwy o obronę nienarodzonych przeciw lucyferiańskiemu kultowi składania ofiar z nienarodzonych dzieci !

"Rada Europy na wniosek komunizującego związku zawodowego CGIL, zajmie się rzekomą zbyt małą liczbą lekarzy, podejmujących się wykonania aborcji. Jak informuje „Nasz Dziennik”, we Włoszech aż 70% ginekologów powołuje się na klauzulę sumienia i odmawia zabicia nienarodzonych dzieci. Związek CGIL uważa, że stanowisko lekarzy dyskryminuje kobiety. Najnowsze badania statystyczne wskazują na zdecydowany zwrot w postrzeganiu zjawiska aborcji. Coraz więcej lekarzy zaprzestaje dokonywania aborcji z powodu uświadomienia sobie tego czym w rzeczywistości jest aborcja. Tym samym rośnie grupa ginekologów, którzy powołują się na klauzulę sumienia i odmawiają dokonania aborcyjnego zabicia dziecka co wywołuje sprzeciw i zdenerwowanie wśród polityków związanych z lewicą. Sytuacja na tyle się  zaostrzyła, że związek zawodowy CGIL postanowił poskarżyć się Radzie Europy. http://www.pch24.pl/wloscy-komunisci-skarza-sie-do-rady-europy--martwia-sie-zbyt-mala-liczba-aborcjonistow,42648,i.html#ixzz466J6wdL3

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 85r

Szwajcaria to mały bogaty

Szwajcaria to mały bogaty kraj w centrum europy który nie jest w uni europejskiej Smile Szwajcaria jak widać jest bardzo uprzywilejowana bo może zagrozić wysłaniem czołgów na granicę i nie jest krytykowana.
A pro po szwajcari większość polskojęzycznych mediów należy do niej i niemiec.
I szwajcaria to żaden praktyczny naród jak np też niemcy, tam po prostu żyje pewne uprzywilejowane plemię koczownicze które kocha pieniądze i banki i sobie nie życzy islamizacji ich raju.

Portret użytkownika lulu90

Zgadzam się! :) Jednakże 5%

  • Zgadzam się! Smile Jednakże 5% populacji Szwajcarii (jak podają statystyki, pewnie jest ich o wiele więcej) to muzułmanie. Będzie ich coraz więcej i więcej chociażby ze względu na to, że średnio na ich rodzinę przypada 5 dzieci ( na polską rodzinę nie przypada nawet 2 dzieci!) . Według mnie islamizacja trwa w całej Europie i tak jak to do tej pory wygląda (głupota tylu ludzi, lewactwo, zasiłki dla nich) to tylko kwestia czasu kiedy pierwsze kraje Europy zostaną zislamizowane, wybuchnie wojna.

Strony

Skomentuj