Szturm na Kapitol to dopiero początek? Zbrojne protesty planowane we wszystkich stanach USA

Kategorie: 

Źródło: Internet

To może być bardzo gorący tydzień w USA. Jeśli opinia publiczna uznała atak na Kapitol z 6 stycznia za szczyt niesamowitości, to prawdopodobnie będzie musiała poszukać nowej skali oceny sensacyjności.

FBI wydało komunikat, w którym ostrzega, że w nadchodzących dniach może dojść do ogromnych zbrojnych protestów na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Protesty mają się rozpocząć 16 stycznia w parlamentach 50 stanów USA i być kontynuowane przed Kapitolem w Waszyngtonie do 20 stycznia.

FBI potwierdza ryzyko ataków na gmachy administracji federalnej, stanowej oraz na sądy. Może dojść do wzniecenia jeszcze większego buntu niż ten, którym zszokował świat 6 stycznia.

Ze Stanów Zjednoczonych dociera bardzo wiele sprzecznych sygnałów co do obecnej sytuacji. Nie wiadomo, jakie ruchy planuje Donald Trump, bo jest blokowany praktycznie wszędzie. Późnym wieczorem polskiego czasu 11 stycznia miało dojść do wystąpienia Trumpa na platformie NewsNOW Fox, ale także i ta próba dotarcia do narodu została powstrzymana.

Brutalne, cenzorskie działania amerykańskich korporacji, spotykają się nie tylko z gniewem obywateli USA, ale budzą także niepokój u europejskich przywódców.

Za chwilę okaże się, że można „wyłączyć” każdego… bo tak.

Myślę, że miliony ludzi na świecie są ciekawe reakcji Trumpa i stojącego po jego stronie wojska. Czy dojdzie do kolejnych szokujących zwrotów akcji? Najbliższe dni pokażą.

 

 

Źródło: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-w-usa-2020/fakty/news-fbi-ostrzega-zbrojne-protesty-planowane-we-wszystkich-stanac,nId,4980285

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Zefel

Już niebawem pospolite

Już niebawem pospolite ruszenie w USA a później Polska i Węgry przyłącza sie do światowego buntu mocherow by lewacy już nigdy nie pozwali by sex odbywał sie w inny sposób niż na misjonarza w celach prokreacji.

Portret użytkownika Kwazar

Trump ogon podwinął i

Trump ogon podwinął i spieprzył gdzie pieprz rośnie.Wbrew wizjonerom wizji, żadnych działań zbrojnych nie będzie.Neokomuniści z miłości do nich społeczeństwa, otoczywszy się w zbrojne kordony, rządzić zaczną. Staruch  Bidon "strach na wróble" w roli głównej, pokaże dopiero co mu z za pleców każą.No i Usia ! 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika GoldenBoy

Mam nadzieje, że jak wszystko

Mam nadzieje, że jak wszystko się skończy wyraźnie i wielkimi literami przeprosisz tu Trumpa i wszystkich, których zwodziłeś atakując go- szerząć przeciwko niemu fałszywe świadectwo i swoje pozbawione głebszej wartosci merytorycznej proroctwa 

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

USA jest specyficznym narodem

USA jest specyficznym narodem

 A jakiej narodowości jest "naród" USA?
Bo że tam jest pewien dominujący naród między-narodowy - a raczej koczownicze plemię, i nie mam na myśli rdzennych Indian - to wiadomo.
I nie tylko tam, bo rozpleniła/rozpełzła  się ta zaraza jak prawdziwa pandemia...

Ale ja pytam u Murykanów, USraelelitów, jak zwał tak zwał; motłoch mam na myśli. Jakiej narodowości jest zamieszkujący USA plebs? Taki na przykład góral mówiący łamaną polszczyzną i jeszcze bardziej połamanym angielskim, mieszkający na Jackowie w Czikago, to co on jest za naród?

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj