Sztuczna inteligencja Google tworzy własną sztuczną inteligencję

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Najsłynniejsza sieć neuronowa Google, DeepMind, jest zdolna do filozoficznych rozważań. Jest także lepsza od jakiegokolwiek człowieka w niezwykle skomplikowanej grze Go. Na konferencji Google, dyrektor generalny Sundar Pichai, przedstawił kilka faktów na temat AutoML, innej sieci neuronowej, która generuje złożone kody i algorytmy, aby „nauczyć się” swojego środowiska.

 

Nowa sztuczna inteligencja jest w stanie tworzyć inne, a następnie uczyć je swoich zadań oraz nadzorować ich wykonywanie. Proces może być powtarzany tysiące razy, przekazując informacje zwrotne między sieciami.

 

Procedura AutoML została dotychczas zastosowana do rozpoznawania obrazów oraz do modelowania języka. Korzystając z systemu sztucznej inteligencji, naukowcy obserwowali tworzenie programów, które są na równi z najnowocześniejszymi modelami zaprojektowanymi przez czołowych światowych ekspertów w dziedzinie uczenia maszyn.Chociaż sztuczna inteligencja stworzona przez człowieka oraz sztuczna inteligencja tworzona przez sztuczną inteligencję wykazują wiele podobieństw w kodowaniu, istnieją pewne kluczowe różnice. W twórczości sztucznej inteligencji pojawiły się małe podprogramy, których ludzie nie używają w swojej pracy.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika Witek

mówienie o sztucznej

mówienie o sztucznej inteligencji uwłacza inteligencji, przestańcie eksploatować ten temat bo ulegacie manipulacji, coś takiego jak sztuczna inteligencja nie istnieje co można dowieść

Portret użytkownika inzynier magister

powoli wprowadzają globalne

powoli wprowadzają globalne zarządzanie przez bestię sztuczną inteligencję bezduszną ! Pierwszy ktok to zlikwidowanie gotówki fizycznych banknotów ! Musimy się bronić przed szatańskim planem elit Nachasza ! "Komisja Europejska spieszy się z wprowadzeniem unii bankowej oraz waluty euro w całej Unii Europejskiej, chcąc zdążyć przed kolejnymi potężnymi wstrząsami w strefie euro. Pogarsza się sytuacja w Hiszpanii, a Europejski Bank Centralny ma coraz mniejsze możliwości ingerencji w system finansowy. KE szuka więc możliwości zadłużania całej UE w celu ratowania projektu europejskiego. Odpowiedzią na kryzys jest ściślejsza integracja i euro-podatki. Więcej ekonomicznej władzy w rękach Unii Europejskiej oznacza, że Polacy musieliby zapomnieć o programie Rodzina 500 Plus.W praktyce oznaczałoby to możliwość dalszego zadłużania wszystkich krajów UE, ponieważ unia przewiduje, że w razie kryzysu w jednym kraju, nie można by było np. wypłacać środków i przenosić ich do innego państwa. Teoretycznie wciąż miały by być gwarantowane depozyty do 100 tys. euro, ale nie można by ich było jednorazowo i natychmiast wycofać z instytucji finansowych. W kontekście szybko postępującej polityki wycofywania gotówki z obiegu – zgodnie z ideą Agendy 2030 – widać wyraźnie z jakim zagrożeniem możemy mieć do czynienia.Z powodu narastających problemów, ściślejsza Unia zgodnie z ideą Manifestu z Ventotene i wizją euroentuzjastów, jest koniecznością, warunkiem niezbędnym do przetrwania projektu europejskiego w ogóle.: http://www.pch24.pl/to-koniec-zlotowki--eurokraci-chca-wprowadzic-euro-w-calej-unii---donosi-niemiecka-gazeta,51774,i.html#ixzz4hzuVNeDM

Polska i słowianie muszą stworzyć nową obronę terytorialnąale duchową przez złem elit satanistów z ONZtu i innych nacji ! Tylko Bóg Jezus i Duch Święty razem z Maryją mają siłę by nas ocalić !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj