Szokujący opis Nowej Normalności w zaszczepionym Izraelu. Czeka nas sanitarny terror z paszportami szczepień!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Media wszystkich krajów świata, w tym Polski, trąbią nieustannie o sukcesach akcji masowego wyszczepiania obywateli na COVID-19. Podkreślają, że to jedyna szansa na „normalność”. Tymczasem Izrael - światowy lider szprycowania - przedłużył stan wyjątkowy. Nie widać, by tam wracała normalność. Zatem media i rządy po raz kolejny budują fałszywą narrację o rzeczywistości czasów pandemii.

Mieszkanka Izraela i prawnik - Gal Gur - ujawniła w mediach społecznościowych, jak naprawdę wygląda „sukces” akcji szczepień w jej kraju. Napisała między innymi:

Chcę przekazać światu pilną wiadomość: wbrew temu, co wam powiedziano, Izrael w żaden sposób nie wrócił do normalności. […] Gdyby sytuacja w Izraelu powróciła do rutyny dzięki zdumiewającemu sukcesowi szczepionek, to stan wyjątkowy nie trwałby dalej. W rzeczywistości od początku projektu szczepień, było tylko więcej zastraszania na wiele sposobów - mimo że zamknięcie zostało zniesione, znacznie więcej przymusu. […] Podstawowe czynności, takie jak praca, edukacja, zdrowie i rekreacja - stały się luksusem tylko dla osób zaszczepionych.

Ludzie żyją tam ponoć „pod narastającym przymusem, dyskryminacją, oznaczaniem i podziałem na dwa społeczeństwa obywatelskie - zgodnie z zieloną przepustką”.

Według przekazanych przez nią informacji, tylko w części miejsc respektowane są negatywne wyniki testów na COVID-19, ważne przez 72 godziny. Jednak ci, którzy wybiorą taką drogę, sami ponoszą koszt zrobienia takiego testu.

Według niej, Izrael nie jest już demokracją przestrzegającą prawa. Jest to już w jej opinii dyktatura.

Gal Gur dotyka kwestii fundamentalnej:

Albo szczepionki są skuteczne i wówczas wszelkie restrykcje muszą zostać zniesione - albo szczepionka jest nieskuteczna i tak czy inaczej nie ma uzasadnienia dla zależnych od niej ograniczeń.

Podkreśla, że Izrael jest w kwestii szczepień na COVID-19 królikiem doświadczalnym i jeśli uda się przekonać ludzi, że państwo to odniosło w tej materii sukces, to wtedy cały świat podąży tą samą drogą.

Tyle tylko, że ta droga nie będzie miała żadnego związku z prawdą, faktycznym poszanowaniem praw obywatelskich i rzeczywistą troską o zdrowie i życie ludzi.

 

Źródło: https://nczas.com/2021/04/29/tak-wyglada-nowa-normalnosc-w-praktyce-obywatelka-izraela-ujawnia-szokujace-fakty/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika ​euklides

Marcin nie rozkoszuj sie już

Marcin nie rozkoszuj sie już tak tym terrorem. Wiem, że jesteś masochistą, ale twoje marzenia ziszczą się dopiero kiedy władzę obejmą zaproponowani przez ciebie "eksperci". Pomyśl jak to będzie kiedy to Jurek Owsiak cię wybatoży....

Portret użytkownika inzynier magister

 

 

Co najmniej 45 osób zginęło w czwartek wieczorem po wybuchu paniki, gdy masowe tłumy zgromadziły się na religijnej ceremonii rozpalenia ogniska w Mount Meron z okazji święta  Lag Ba'omer , co premier Benjamin Netanjahu nazwał „ciężką katastrofą”.

Akcje ratunkowe trwały w piątek rano w celu ewakuacji pozostałych osób, które nadal były na miejscu zdarzenia. Ponadto służby ratunkowe pracowały nad identyfikacją ofiar, wśród których były dzieci. Ministerstwo Transportu wysłało 300 pustych autobusów, aby uratować wiernych, ale podobno utknęli w korku z powodu braku zarządzania wydarzeniem przez policję. 

Około 90 000 - w większości ultraortodoksyjnych Żydów - zgromadziło się przy grobowcu Mount Meron rabina Szimona Bar Jochai z II wieku na coroczne obchody Lag Ba'omer, które obejmują całonocną modlitwę, mistyczne pieśni i taniec. Mówiono, że większość zmarłych pochodziła z chasydzkiej sekty Toldot Aharon z siedzibą w Jerozolimie.

 

Około 150 osób zostało rannych w ciągu nocy, przy czym 21 nadal jest leczonych w różnych szpitalach na północy, cztery z nich w ciężkim stanie, a ponad 250 karetek i sześć helikopterów wezwanych na miejsce zdarzenia, aby ewakuować rannych, według Magen David Adom (MDA ). Dyrektor generalny United Hatzalah, Eli Pollack, potwierdził w piątek N12, że wśród zmarłych było co najmniej pięciu nieletnich w wieku poniżej 16 lat, 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Czesio i muchy

Dlaczego w tytule jest :

Dlaczego w tytule jest : czeka NAS sanitarny terror ...? Przecież artykuł jest o żydach?!! Kozera ! Jesteś beznapletkowcem ? Dlatego z 777 tak namiętnie promujecie obrzezanego lewaka sommera!

Portret użytkownika 777

Niebywałe działania radnych w

Niebywałe działania radnych w Wałbrzychu. W tym dolnośląskim mieście przyjęto uchwałę, która miałaby zobowiązać wszystkie mieszkające i pracujące w nim osoby do przyjęcia szczepionki przeciwko Covid-19. Radni zaapelowali też do ministra zdrowia o objęcie podobnym przymusem wszystkich Polaków.

Uchwałę, która miałaby zobowiązać osoby mieszkające i pracujące w Wałbrzychu do zaszczepienia się, zaproponował prezydent miasta, Roman Szełemej, lekarz. Jego pomysł poparło 22 radnych, przeciwko zagłosowało jedynie trzech.

W Wałbrzychu zaszczepiono jak dotąd już ok. 100 tys. osób, z czego ok. 35-40 tys. to mieszkańcy miasta.

– Widzę doskonale, jak straszną chorobą jest COVID-19, jak wielu wałbrzyszan, Polaków zmarło z jej powodu. Niestety, patrząc na statystyki, jeżeli nie zrobimy jakiegoś niebywałego wysiłku mobilizującego do szczepienia, to do końca roku liczba Polaków, która umrze w wyniku tej choroby osiągnie 100 tysięcy – stwierdził prezydent Wałbrzycha, uzasadniając zaproponowaną uchwałę.

Szełemej zapewnił, że nie będzie próbował nakładać na wałbrzyszan czy osoby pracujące w mieście żadnych kar czy mandatów. Chodzi jedynie o swoisty symbol i apel do wszystkich o to, by jak najprędzej przyjęli szczepionkę. Szełemej chciałby też w ten sposób rozpocząć dyskusję, czy na przykład pracodawcy będą tak samo traktować osoby zaszczepione jak te bez szczepień.

W istocie jednak prezydent planuje swoistą dyskryminację niezaszczepionych: Szełemej poinformował, ze Wałbrzych opracowuje regulacje, które pozwolą wprowadzić zniżki w miejskich instytucjach dla osób już zaszczepionych.

Wałbrzyska uchwała oczekuje obecnie na akceptację wojewody dolnośląskiego.

Portret użytkownika ARTUR

Apel ostrzegający . 

Apel ostrzegający . 
Jakikolwiek rodzaj przymusu będzie równoznaczny z wypowiedzeniem wojny Nieszczepionym , takie wypowiedzenie wojny będzie równoznaczne z możliwością agresywnych działań odwetowych na każdym kierunku .

Strony

Skomentuj