Szokujące zachowanie papieża Franciszka. Całował po nogach afrykańskich polityków!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Dziwne wypowiedzi i zachowania Jezuity Jorge Bergoglio zasiadającego na tronie piotrowym w Watykanie, który nazywany jest papieżem Franciszkiem, od dawna szokują Katolików na całym świecie. Tym razem papież dał popis w Sudanie Południowym, gdzie ku konsternacji zgromadzonych, zaczął całować po nogach afrykańskich polityków. 

 

Niezwykłe zachowanie głowy Kościoła Katolickiego miało być rzekomo próbą przekonania sudańskich polityków do pokoju. Trudno jednak uwierzyć, że zrozumieli ten wiernopoddańczy gest. Nie sposób wyobrazić sobie jakiegokolwiek rabina, czy imama, który całuje kogokolwiek po nogach. Brak szacunku Franciszka do sprawowanego urzędu jest wprost porażający. 

Wcześniej wierni kościoła zauważyli, że papież Franciszek nie klęka przed Najświętszym Sakramentem. Wyjaśniono im to w ten sposób, że ma zwyrodnienie kolana. Teraz gdy cały świat zobaczył jak pada na ziemię i całuje po nogach jakichś polityków, hipoteza ta ostatecznie upadła. 

Źródło: Vatican Media

W kontekście wydarzeń z Sudanu bardzo dziwne jest to, że zaledwie kilka dni temu Franciszek zrobił scene, gdy nie chciał pozwolić aby ludzie całowali go w perścien podczas audiencji. Aż tu nagle, po kilku dniach, całuje stopy ludziom, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni za okrucienstwa wojenne w Sudanie Południowym.

Trudno nie odnieść wrażenia, że pan Bergoglio mozolnie pracuje na zniszczenie chrześcijaństwa, albo przynajmniej na schizmę. Coraz więcej katolików twierdzi już teraz, że dla nich Franciszek to nie jest ich papież. Ich zdaniem prawdziwym papieżem jest Benedykt XVI. 

 

Kim zatem jest nieszczęsny argentyński Jezuita? Niektórzy twierdzą, że jest agentem globalistów, lewicowcem i zwolennikiem Che Guevary. Coraz więcej ludzi uważa też, że szokujące zachowania papieża wskazują na to, że jest on biblijnym Fałszywym Prorokiem z apokalipsy św. Jana. Trudno się dziwić, że w obliczu takich wydarzeń łatwiej uwierzyć w to, że to już apokalipsa. 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.6 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika diplo

I wez tu porownaj takiego

I wez tu porownaj takiego podstawionego przez mafie argentynskiego kmiotka do naszego wspanialego papieza rodaka - sw. Jana Pawla II. Nie ma o czym mowic. Niech jeszcze naszych mistrzow z rzadu po nogach obcaluje i majtki im tez moze uprac.

Portret użytkownika SurvivorMan

Nasz wspaniały papież rodak..

Nasz wspaniały papież rodak... No tak... Bo przecież zakazanie prezerwatyw w ogarniętej AIDS Afryce i skazanie tym samym milionów ludzi na śmierć, jest wspaniałe... 
Albo ukrywanie przestępców seksualnych w sutannach...
Watykan od samego początku istnienia, po dziś dzień, był i jest plugawą szemraną instytucją i praktycznie nie ma takiego papieża (może poza tymi co błyskawicznie zakończyli żywot z różnych przyczyn), który nie miałby czegoś za uszami!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika kolo21

Ma rozwalić kościół i tyle.

Ma rozwalić kościół i tyle. Benek nie chciał, bo zwany był żelaznym kardynałem, jako prawa ręka naszego żydowskiego popka. A wiec Benek musiał odjeść i jego miejsce zajął szalony Franek w białym kimono. Mycka mu spadła, aj way jahwe będzie zły. Trza coś zjarać a by miły swąd palonej żywcem ofiary dodarł do jego nochala. No i trza będzie wszamać jakąś ofiarę najlepiej pół krwistą na jego cześć. Juchą się zapiję i będzie git malina.

kolo21

Portret użytkownika Jestem, który jest

Zwóćcie uwagę jak SPROFANOWAŁ

Zwóćcie uwagę jak SPROFANOWAŁ najwięszy symbol religijny KATOLIKÓW, KRZYŻ. Leży na podłodze obok jakiegoś buciora. Takie sytuacje wymagają przytrzymania przy pierci jedną reką, a nie rzucanie na podłogę! Tylko proszę NIE poszcie tu waszych interpretacji czym jest KRZYŻ bo szkoda Waszej energi i nikomu to nie potrzebne. Każdy może WIEŻYĆ według własnej woli, bo każdy WIERZY, jeden że KTOŚ lub coś istnieje, a inny że nie istnieje. To zawsze jest WIARA.

Portret użytkownika Kościuszko

"Trudno nie odnieść wrażenia,

"Trudno nie odnieść wrażenia, że pan Bergoglio mozolnie pracuje na zniszczenie chrześcijaństwa"

 

Trudno nie odnieść wrażenia, że dla administratora katolicyzm, chrześcijaństwo i może jeszcze judaizm to to samo. A nie jest. 

Portret użytkownika osa

"Brak szacunku Franciszka do

"Brak szacunku Franciszka do sprawowanego urzędu jest wprost porażający?" Co za idiota to wymyślił?? Wręcz przeciwnie, włąśnie Franciszek jako jedyny współczesny papież pokazuje, czym jest naprawdę stanowisko papieża i jak jest jego rola i obowiązki. Miłośnicy pieniążków, władzy i figurek powinni założyć sobie swoją własną religię, a nie hańbić prawdziwe znaczenie religii, w której  założeniach jest pokora, miłości i wybaczenie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

przecież gdybyś trochę

przecież gdybyś trochę pomyślał, co czują ci lizani po butach, zmieniłbyś zdanie. A ja ci powiem co myśleli... Jedni z satysfakcją i pychą przyjęli akt pokory, drudzy zażenowani sytuacją a pozostali stukali się w czoło... Takie było zamierzenie tego pedała w białej sutannie?

Strony

Skomentuj