Szokujące łamanie praw człowieka w Australii!! Kraj ogarnęło covidowe szaleństwo

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

O tym co dzieje się w Australii wie mało ludzi, bo media z premedytacją o tym nie donoszą, a jak wiadomo gdy czegoś nie ma w telewizjii to dla wielu osób tego po prostu nie ma. Na szczęście są jeszcze resztki wolności słowa w Internecie i tylko dzięki temu docierają szokujące nagrania przedstawiające okrutne działania władz względem obywateli tego kraju.

Jeszcze niedawno można było wierzyć, że rząd Australii - tak jak wiele innych - drakońskimi obostrzeniami stara się chronić obywateli przed pandemią. Teraz jednak jasne stało się, że rząd raczej walczy z obywatelami w obronie pandemii. Zakres agresywnych działań wymierzonych względem Australijczyków cały czas się rozszerza. Dochodzi już do tego, że ludzie nieposiadający maski są duszeni przez funkcjonariuszy. Te kuriozalne "interwencje" wyglądają jak napady przestępców i zapewne w rzeczywistości tym są.

 

Najlepszym na to dowodem jest ostatnia regulacja w stanie Victoria, która stanowi, że jeżeli do 11 października odpowiedni procent obywateli się zaszczepi, to wrócą dla nich niektóre wolności obywatelskie, ale niezaszczepieni zostaną brutalnie zepchnięci do poziomu podludzi bez żadnych praw obywatelskich, którzy muszą siedzieć w areszcie domowym, dopóki się nie złamią i nie przyjmą szczepionki przeciw Covid.

Australia to ostrzeżenie dla reszty świata. Pod pretekstem walki z Covid-19 zrobiono tam współczesne państwo totalitarne, gdzie prześladuje się i bije ludzi zarazem mówiąc im, że robią to dla ich "zdrowia i bezpieczeństwa". Tak dramatycznie wkrótce mogą wyglądać też inne kraje i jakkolwiek media głównego ścieku rytualnie nie informują o łamaniu podstawowych praw obywatelskich w tym kraju, to rządzący w innych krajach z pewnościa obserwują na reakcję australijskiego społeczeństwa. Im więcej spolegliwości z ich strony - tym gorzej dla nas.

 

Zdumiewające jest to, że nikt nie domaga się sankcji za to co robią z obywatelami australijskie władze. Gdy po wyborach prezydenckich pałowanie społeczeństwa białoruskiego nakazał prezydent Aleksander Łukaszenka, nie było końca oburzenia i cmokania z niesmakiem o tym jak bardzo łamane są podstawowe prawa obywatelskie na Białorusi. Rezultatem tego chóru oburzenia były właśnie sankcje gospodarcze i personalne na najważniejszych polityków białoruskich.

 

Okazuje się, że sa jednak równi i równiejsi, bo już gdy francuska policja walczyła z obywatelami w sposób podobny do białoruskiego, nikt nie śmiał nakładac sankcji na Francję i prezydenta Emanuela Macrona. Teraz gdy australijscy posterunkowi demonstrują swój sadyzm a władze Australii zapowiadają terror dla niezaszczepionych, wszyscy zgodnie milczą i dla tzw. "wolnego świata" nie ma żadnego problemu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika izi

Mieszkałam parę lat w Au i

Mieszkałam parę lat w Au i żeby komentować, należy zrozumieć jedno: oni nie mają dokąd uciec. I nawet nie chodzi o to, że Au to wyspa. Z miasta do miasta prowadzi kilka wylotówek, których nie da się objechać "polnymi drogami", bo albo wszystko jest pogrodzone płotami przeciw kangurom, albo jest busz, przez który NIE DA SIĘ PRZEJECHAĆ. Niczym. A nawet jeśli byś próbował, to trafisz na pustynię, która zajmuje ze 3/4 Australii i zginiesz. Strasznie mi ich żal... To był piękny kraj i wspaniali ludzie...

Portret użytkownika nauta

Apel do ludzi dobrej woli.

Apel do ludzi dobrej woli.

Proszę o rozpowszechnianie tego apelu gdzie tylko możliwe i w formie, jaką każdy uzna za stosowną. Można cytować całość, lub część, albo stworzyć swój własny. Liczy się tylko jedno: ma dotrzeć do osób i organizacji, które są w mocy postawić przestępców przed sprawiedliwym sądem. Na dzień dzisiejszy adresatami mogą być:

Stowarzyszenie prawników "Głos wolności". https://gloswolnosci.pl/
Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców. https://psnlin.pl/

Pierwszą instancją powinna być "Konfederacja Wolność i Niepodległość", która najwyraźniej nie wie, co trzeba zrobić: Projekty. https://konfederacja.pl/projekty/
Musimy to zmienić, albo potraktować ich tak samo, jak całą resztę.

Niektórym wydaje się, że na bezkarność rządzących nie można nic poradzić. To nieprawda. Bandycka solidarność, to solidarność skrajnych egoistów i tchórzy. Nie będą się zbytnio troszczyć o swoich pachołków. Nie możemy się do nich dobrać bezpośrednio, teraz? Dobierzmy się do pionków. Dokładnie tak samo, jak wytrawny szachista rozpracowuje swojego przeciwnika. Najpierw trzeba zrobić wyłom w "obronie", lub znaleźć w nim lukę. Potem, systematycznie, krok po kroku trzeba ją powiększać aż do uzyskania przewagi, pozwalającej na rozstrzygający atak.

Tą luką są właśnie szeregowi wykonawcy zbrodni, ich chciwość, tchórzostwo i głupota. Gromadźmy więc wszelkie, nawet najdrobniejsze dowody przestępstw oraz dane ich sprawców. To ustawowy obowiązek każdego obywatela. Upewnijmy się, że prawnicy będą wiedzieli co z nimi zrobić.

Sprawmy aby szeregowi kolaboranci największych zbrodniarzy zaczęli się bać a wtedy (gdy figury stracą osłonę pionków), grunt zacznie się palić także pod nogami tych na górze.

Nie czekaj aż ktoś to zrobi za Ciebie. Podaj dalej.

Portret użytkownika koteu

Ale jakich prawników masz na

Ale jakich prawników masz na myśli? Przecież oni uginają się wyłącznie w stronę która daje więcej kasy, nie wiem co dziś gorsze prawnicy czy lekarze, jedni i drudzy sprzedadzą cie za srebrniki i bynajmniej się po tym nie powieszą jak próbował slawetny Judasz. 

Portret użytkownika Ostatnia riposta

Dużo by można pisać ale poco.

Dużo by można pisać ale poco. Tempaki i tak nie zakumają że mamy do czynienia z wykorzystaniem nowej technologi biorobotyki. Eliksir podawany pompką wprowadza ludzi w świat simsów ( to taka gra ) Każdy taki sims czyli elektro szczepan ma przypisany swój adres sieciowy. Ta policja to przykład zastosowania elektro szczepana. Sims wykona bezrefleksyjnie każde polecenie. To nie żadne sf. Jeśli zagrałeś o hulajnogę albo zjadłeś darmowego hamburgera na pikniku antidotum, to poczekaj jakiś czas żeby eliksir objął działaniem całe ciało i sprawdź sobie swój unikalny numer elektro szczepanowy za pomocą bluetotcha z telefonu. Przykład powinien wyglądać tak. Ac : 23 : b8 : 5s : WJ : rT  . Rozpisałbym się ale niema dla kogo. Zastanawiam się czy elektro szczepany po wykitowaniu trafiają do chmury internetowej.

Portret użytkownika 3plabc

Smok z Bestią w Australii

Smok z Bestią w Australii rządzą. Zresztą piekło już ciekawą oś działania zakreśliło sobie po "okresie znaków" w Apokalipsy. USA- Wielka Brytania- Australia i z tych hubów będą rzutować regionalnie. Naturalnie to tylko przygrywka z tworzeniem NWO a'la Waszyngton... tak, żeby Fałszywy Prorok mając władzę nad światem miał z czym walczyć... Najpierw wykreować wroga, a następnie prowadzić przeciwko niemu wojnę- dobra taktyka.

Strony

Skomentuj