Szok we Włoszech - imigranci zdemolowali hotel i grupowo zgwałcili jego kierowniczkę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Każdego dnia słyszymy o kolejnych ekscesach i zbrodniach, których dopuszczają się nielegalni imigranci, którzy szturmują Europę. Dzisiaj poinformowano, że grupa islamskich uchodźców niezadowolona z poziomu usług w hotelu w którym umieszczono ich na koszt rządu włoskiego, zdemolowała obiekt i dopuściła się zbiorowego gwałtu na jego kierowniczce.

 

Opinia publiczna we Włoszech jest wstrząśnięta tą historią. Można ironicznie stwierdzić, że widzimy skutki kulturowego wzbogacania naszego kontynentu, jak starają się nam uzasadniać obecność imigrantów europejskie władze. Inną sprawą jest to, że ten kryzys został wywołany przez zdestabilizowanie Bliskiego Wschodu, co akurat opłacało się tak zwanemu zachodowi. Teraz widzimy skutki amerykańskiej polityki obalania bliskowschodnich dyktatorów i konsekwencje ponosi nie USA, a UE.

 

Nie dalej jak wczoraj dwóch nielegalnych imigrantów z Erytrei zasztyletowało dwie osoby w sklepie IKEA w Szwecji. Tak się składa, że Polska zobowiązała się do przyjęcia rzekomych uchodźców również z Erytrei. Unia Europejska importuje nam zatem ekstremistów, którzy mogą stwarzać poważne zagrożenie dla Polaków. Poza tym islamscy imigranci wcale nie ukrywają tego, że ich celem jest nie integracja z europejskim społeczeństwem, ale raczej narzucanie mieszkańcom Europy zwyczajów afrykańskich i bliskowschodnich.

 

Słyszy się coraz więcej historii dyskryminacji białych przez imigrantów lub ich dzieci. Dochodzi do licznych przypadków agresji. Imigranci tureccy zastraszają Niemców, a przybysze z krajów Maghrebu zaczynaj a terroryzować Francuzów, którzy są tym mocno wystraszeni po ostatniej fali zamachów terrorystycznych.

 

Dochodzi do tego, że we Francji są dzielnice gdzie Policja boi się zapuszczać, trwają tam muzułmańskie modły i nikogo już to nie dziwi, gdy na ulicy pojawiają się okutane od stóp do głów kobiety. Wszystko to dzieje się przy zdumiewającej bierności władz w krajach najbardziej dotkniętych przeważnie islamską imigracją. Zarówno francuscy, niemieccy jak i brytyjscy politycy zdają się wykonywać koncyliacyjne ruchy w stosunku do hermetycznych społeczności imigrantów żyjących raczej wśród swoich.

 

Wygląda to na realizację jakiegoś planu, który zapewne ma za zadanie osłabić siłę państw narodowych, ale też ma zniwelować wpływy chrześcijaństwa poprzez rozpuszczenie go w islamie. Potem nikt nie będzie mógł powiedzieć o czymś takim jak chrześcijańska Europa. Trudno tylko odgadnąć jakie plany lub wytyczne realizują nasi politycy. Wszak islamiści prędzej czy później raczej odrzucą ich jurysdykcję.

 

Obecnie spokój utrzymuje ich w ryzach chyba tyko rozbudowany system benefitów, czyli zasiłków, z które przyciągają imigrantów. Rząd rozdaje nie swoje pieniądze nowo przybyłym gromadom uchodźców i jak się okazuje sprzyja to też ich dzietności, co przy malejącej liczbie urodzeń wśród rdzennych mieszkańców Europy oznacza nieuchronnie rozpoczęcie kolonizacji europejskich miast.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Glue

Cyt.:"Wygląda to na

Cyt.:"Wygląda to na realizację jakiegoś planu, który zapewne ma za zadanie osłabić siłę państw narodowych..."
 
Patrząc na to co wydarzyło się do tej pory oraz na to jakie konsekwencje jakie to przyniosło.
Uważam, że celem jest:
 
1. Dalsza atomizacja (rozpad więzi społecznych i rodzinnych) społeczeństwa realizowana poprzez:

  • niszczenie religii chrześcijańskiej i wartości jakie ona ze sobą niesie (szacunek dla życia we wszystkich jego aspektach, szacunek dla starszych, dla tradycji itd.
  • niszczenie rodziny - między innymi poprzez dewaluację słowa małżeństwo oraz rodzina (coś co do tej pory było święte i wyjątkowe staje się przypadkowym związkiem dwóch lub więcej osób).
  • niszczenie szacunku dla życia - poprzez eutanazję i aborcję.
  • niszczenie wartości narodowych oraz szacunku dla historii - nagonka w mediach, szkolnictwo itd.
  • niszczenie szacunku dla ludzi starszych - wszystko to co stare jest złe i niepotrzebne.

Zatomizowanym społeczeństwem jest łatwo rządzić. Nie ma grup, które mogą chcieć walczyć o swoje prawa, nie ma wartości dla których warto walczyć, nie ma osób dla których jesteśmy skłonni poświęcić życie.
 
2. Konflikt na masową skalę
W konsekwencji po kilku latach prowadzenia takiej polityki front zaostrzy się co doprowadzi do otwartego konfliktu zbrojnego, w którym po jednej stronie będzie stało rozwinięte technologicznie społeczeństwo wyzbyte wartości, historii, religii i poszanowania dla tradycji a po drugiej hordy fanatycznych radykałów, których uzna się za niegodnych życia i podda masowej eksterminacji.
 
Zauważmy jedną bardzo znamienną rzecz:, 
Ktoś, kto steruje tym procesem założył naszą, waszą reakcję. Oburzenie, złość, wrogość, a w konsekwencji chęć odwetu. Jesteśmy zakładnikami tej strasznej intrygi.
 
Reasumując: Celem nie jest islamizacja społeczeństwa zachodniego.
Celem jest doprowadzenie do starcia cywilizacji i w konsekwencji doprowadzenie do sytuacji w której obywatele krajów cywilizowanych będą skłonni usprawiedliwić rzeź milionów niewinnych osób na całym świecie w imię walki o nasze. Tak jak kiedyś robił to Hitler w stosunku do żydów a obecnie na mniejszą skalę Izrael w stosunku do Palestyńczyków.
Na naszych oczach tworzony jest Frankenstein tylko po to aby później można było go zniszczyć i na masową skalę zredukować populację ludzi.
Tym którzy zostaną wybrani do życia w "Nowym wspaniałym świecie" pozostanie wegetowanie w świecie w którym każdy aspekt życia będzie podlegał infiltracji (pieniądz elektroniczny, big data, RFID, biometria itd.).
 

Portret użytkownika Prawdziwy002

Co do IKEA to nie dwóch

Co do IKEA to nie dwóch zasztyletowalo a dwóch było podejrzanych. Okazało się ze ten w szpitalu jest winny i próbował popełnić samobójstwo, a drugi jest już na wolności(nie było na nim śladów krwi etc). Będzie odpowiadał w charakterze świadka.
Ale co jak co ani razu nigdzie nie było napisane ze oni obaj zasztyletowali te osoby...
Trochę rzetelności nie zaszkodzi....

Portret użytkownika Motor84

Nie widzę innej możliwości,

Nie widzę innej możliwości, jak powołanie samodzielnych batalionów obywatelskich, dla ochrony obywateli przed tą zepsutą hołotą. Na policję nie ma co liczyć bo to psy na smyczy sprzedajnej mafii u władzy. Ludzie muszą bronić się sami. Jesli będzie nas kilkunastu lub kilkuset, to mogą chcieć nas zgnoić, tłumacząc się brakiem tolerancji i innymi bzdurami rodem z brukselskiego chlewa. Ale jeśli będzie nas kilka bądz kilkadziesiąt tysięcy, to będą mogli nam skoczyć. I to jest jedyna szansa. Inaczej ta plemienna masa prymitywów zeżre nas żywcem. 

Portret użytkownika rochel57

Żarty się skonczyły. Od razu

Żarty się skonczyły. Od razu oświadczam, że będę ich tu w Polsce sytematycznie likwidował, jak i każdego państwowego, antypolskiego sługusa, któremu się to nie będzie podobać. A decyzje tego niby-państwa mnie kompetnie nie interesują. Kretynom i zdrajcom trzeba powiedzieć: STOP !

Strony

Skomentuj