Szkocki rząd ogłosił plan wsparcia dla prostytutek

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Szkocki rząd ogłosił niedawno, nowy program pomocowy, który ma wesprzeć prostytutki. Dotacja ma za zadanie udzielić im pomocy za pośrednictwem fundacji działających na terenie Szkocji.

 

Ponad 60 tysięcy funtów, zostało rozesłane do dziewięciu fundacji na terenie Szkocji, które pomagają kobietom w zasięgnięciu wsparcia i porad psychologa. Wiele z ich podopiecznych to właśnie prostytutki. Zgodnie z wypowiedzią szkockiej minister Ash Denham:

"Kobiety zaangażowane w prostytucje mogą doświadczać trudnych czasów z powodu COVID-19, oraz mogą przeżywać inne wyzwania, które muszą zostać rozwiązane, aby umożliwić im dostęp do zasobów i wsparcia."

Całość kwoty wsparcia została oddana do Funduszu Bezpośrednich Priorytetów Rządu Szkocji, który skieruje je do sieci Encompass mającej rozdystrybuować środki po wspomnianych organizacjach. Pieniądze zostaną wykorzystane na różne formy wsparcia dla prostytutek wliczając w to opłacanie niezbędnych usług (np. psychiatrycznych), włączanie ich do lokalnych społeczności oraz drobną pomoc finansową. Narazie pomoc jest przewidywana na 3 miesiące, a więc trudno ocenić czy jest to długowalowy projekt czy też jednorazowy zryw szkockiego rządu.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Jako osobnik z gruntu

Jako osobnik z gruntu nieobeznany z problematyką egzystencjonalną tych pań to powiem że: Chcąc ulżyć im i zmniejszyć ich ogromowi tragedii to...powiem że: 3 miesiące socjalu bym dał a potem...Do lotnych brygad im zatrudnienie.A to w zbiorze truskawek a to plonów z pola rolnika albo i innych ogromnie pożytecznych spraw (salowe w służbie zdrowia,co bardziej kumate,to  pomocnice pielęgniarek itp.etc....bo możliwości jest od groma !!! ) Do spraw POŻYTECZNYCH tego świata bym te panie zatrudnił w ulżeniu ich niedoli i pomiarkowaniu wartośći osobistej nareszcie.W innym razie to powiem że, żarty by się na prawdę skończyły. Niech mi duch Stalinnnnna zaświadczy że by się skończyły. 

Portret użytkownika Maryjan_66

" Ponad 60 tysięcy funtów,

" Ponad 60 tysięcy funtów, zostało rozesłane do dziewięciu fundacji na terenie Szkocji.. " -

zatem wsparcie uzyskały te fundacje zatrudniajace psychologów, psychiatrów. Prostytutki statystycznie maja mniej problemów z głową od wymienionych grup. One nie potrzebują gadania wymienionych mądrali tylko kasy lub klientów, albo...najlepiej miłości Smile

Portret użytkownika wstyd

Na zachodzie nawet dziwkom

Na zachodzie nawet dziwkom pomagają. Tymczasem w Polsce ponad 80% ludzi bezrobotnych przez koronawirusa nie ma prawa do żadnego zasiłku aby kupić sobie np. chleb. Przecież to jakaś prażka tego państwa!

Portret użytkownika euklides

Największa jest porażka tych

Największa jest porażka tych co oddali głos na PiS, PO i resztę magdalenki. Polityczna chołota chce ich najwyczajniej w świecie zayebać, ale przyznanie się do błędu jest takie trudne, że wolą udusić się w maseczkach niż posypać głowę popiołem... Rechot szatana.

Strony

Skomentuj