Szkocka policja chce różnorodności i zaczęła oferować hidżab

Kategorie: 

Źródło: Metropolitan Police

Szkocka policja zapowiedziała że zrobi wszystko aby uróżnorodnić pochodzenie funkcjonariuszy, dlatego zaczęła oferować specjalny rodzaj umundurowania zawierający hidżab. W ten sposób próbuje się zachęcić muzułmańskie kobiety do rozpoczęcia kariery w policji.

 

Policja w Szkocji opublikowała raport w którym ubolewa się nad tym, że wśród funkcjonariuszy policji tylko niewielki procent osób posiada zagraniczne pochodzenie. Opisano również w jaki sposób można to zmienić. Hidżab ma być jednym z rozwiązań, które przekona muzułmańskie kobiety do pracy w policji. Co ciekawe, Metropolitalna Służba Policyjna oferuje podobne rozwiązania już od ponad 10 lat (zdjęcie na górze).

 

Europa Zachodnia od dawna oferuje muzułmanom różne stanowiska, nie tylko w policji ale także w polityce. W ten sposób próbuje się zwalczyć rasizm i tzw. islamofobię wobec przyjezdnych. Szkoda że rządy nie wspierają w równym stopniu białych mieszkańców Europy, którzy bardzo często są ofiarami muzułmanów.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Trzy berlińskie uczelnie

Trzy berlińskie uczelnie wyrzuciły z pracy nauczyciela akademickiego, bo dopuszczał się… krytyki islamu. Jedna ze szkół podała, że zwolniła go, gdy „potwierdziły się zarzuty” o antyislamizm.Dyplomowany matematyk Wolfgang Hebold stracił pracę na dwóch berlińskich uczelniach już pod koniec maja. Wyższa Szkoła Gospodarki i Prawa (HWR) zarzuciła mu wypowiadanie się w sposób „dyskryminacyjny” i „wrogi wobec obcych i kobiet”. Podobnie zwolnienie pracownika argumentowała Wyższa Szkoła Techniki i Gospodarki w Berlinie (HTW), dodając jednak, że oprócz krytyki islamu Hebold miał „wątpliwe” wykształcenie.Wcześniej uczelnie odbierały sygnały od studentów, którzy skarżyli się, że Hebold wyraża się nieprzychylnie o islamie. Nauczyciel rzeczywiście nie ukrywał swoich poglądów. Na swoim blogu internetowym krytykował na przykład muzułmanki zakrywające twarz, wskazując, że nie wiadomo, kim właściwie są i nie można mieć nawet pewności co do ich płci. Dodatkowo Hebold miał prosić studentów na kursie statystyki, by obliczyli przypuszczalny związek między liczbą zamachów terrorystycznych a odsetkiem muzułmanów w społeczeństwie. Na utracie pracy w dwóch uczelniach się nie skończyło. Na początku czerwca Hebolda z pracy wyrzuciła kolejna szkoła, berlińska Wyższa Szkoła Zarządzania. Jak tłumaczyła jej rzecznik Gesine Kelling, placówka podjęła taką decyzję po tym, jak „potwierdziły się zarzuty” wobec matematyka.http://www.pch24.pl/krytyka-islamu-zabroniona--berlinskie-szkoly-zwalniaja-za-niewlasciwe-poglady,43860,i.html#ixzz4BLgAYVTN

Cała nadzieja w Duchu Świętym, Jezusie i Maryi !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Zdecydowana większość

Zdecydowana większość Gruzinów popiera wprowadzenie zakazu marszów środowisk LGBT. Tego typu nowe zwyczaje forsowane są w tym kraju od 2013 roku, ale dotychczas skutecznie były powstrzymywane lub przerywane przez przeciwników.W ostatnim sondażu przeprowadzonym na dwóch tysiącach dorosłych mieszkańców Tbilisi, aż 66,4 proc. respondentów opowiedziało się za wprowadzeniem zakazu marszów środowisk LGBT. Częściową zgodę na taki zakaz wyraża 14,1 proc. gruzińskiego społeczeństwa, Na zakaz parad nie zgadza się 5,5 proc., kategorycznie nie zgadza się 9,6 proc. W tej kwestii obojętnych pozostaje 4,3 proc. Gruzinów. Parady „tęczowych” na wzór zachodni próbuje się organizować w Gruzji od roku 2013. Wtedy to najliczniejszą, bo kilkusetosobową tzw. paradę równości przerwali przedstawiciele stowarzyszeń prorodzinnych i związanych z gruzińskim Kościołem. Rok później organizatorzy parady nie ośmielili się na zorganizowanie marszu.http://www.pch24.pl/przygniatajaca-wiekszosc-gruzinow-opowiada-sie-za-oficjalnym-zakazem-parad-teczowych,43863,i.html#ixzz4BHXf55bO

Musimy w w 2019 wybrać Obóz Narodowy i ONR do sejmu bo PiS jest zbyt UE i się boi ograniczać wpływ zboków na życie zwykłych obywateli i dzieci, chociaż dla dzieci PiS trochę wzmocnił ochronę bo zrobili przeciw pedofilom ! Do tego należy wzmacniać grupy modlitewne Maryjne i wspierać marsze dla życia przeciw aborcyjne by społeczeństwo zrozumiało że mamy do czynienia z masową ideologią śmierci cywilizacji masońskiej zboków, która chce wymarcia rasy białej chrześcijan ! Słowianie muszą się jednoczyć przeciw lewackim czarownikom NWO !

Cywilizacja orficka w natarciu

https://www.youtube.com/watch?v=qliK9s0kGq0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj