Szkic podstaw ustroju archekratycznego: część 6

Kategorie: 

Źródło: Public domain

Chciałbym dziś przedstawić kolejną już część szkicu podstaw ustroju archekratycznego. Miała to być ostatnia część, lecz jest tyle rzeczy, które nie zostały jeszcze zawarte w archekracji, że będą potrzebne jeszcze kolejne części (oczywiście, jeśli wyższe byty mi na to pozwolą). W tej części (już 6) chciałbym poprzez wydarzenia pisane w teraźniejszości dotknąć przyszłości w taki sposób żeby niektórzy z was zrozumieli skąd ich widzenia, wiedza i dlaczego znaleźli się na stronie zmiany na ziemi? Będzie wiele krytyki odnośnie tego, co robię (jak zawsze), ale część z was zwłaszcza tych naznaczonych liczbą 44 zrozumie, o co chodzi w tej całej zmianie ustroju? Naznaczeni 44 dowiedzą się, że faktycznie do zmiany ustroju doszło i uwierzą w Archestera, armie archaniołów i aniołów archekracji. Reszta niech potraktuje to bardziej, jako s-fi niż rzecz dokonaną i pewną. Artykuł powinien wyjść 29.09.2016r gdyż tego dnia jest święto archaniołów archekracji i ku nim w tym szkicu chyle czoła.

 

Archekracja i zagadnienia techniczne lewitacji

Żeby pod względem technicznym wyprzedzić inne państwa i żeby małe państwo mogło wyjść na prowadzenie pod względem cywilizacyjno- rozwojowym potrzebny jest nowy system edukacyjno- rozwojowy. Potrzebny jest taki system edukacji, który nie jest okrojony przez światowo- syjonistyczne dogmaty sugerujące nam, co jest możliwe a co możliwe nie jest?  Więc potrzebny jest przełom w światopoglądzie ludzi. Tym przełomem w dzisiejszym czasie jest stworzenie urządzeń mających na celu umożliwienie lewitacji innych urządzeń i różnego rodzaju artykułów i towarów. Pod tym pojęciem powinno się rozumieć również możliwość poruszania przedmiotów materialnych w czterowymiarowym środowisku za pomocą innej energii niż energia ciągu śmigieł wirnika.

 

Nietrudno sobie wyobrazić kraj, w którym samochody latają w powietrzu z dużo większą łatwością niż te jeżdżące po ziemi a budynki powstają jak klocki lego za pomocą lewitacji bez wielkiego wysiłku budowniczych.

 

To jest właśnie rzeczywistość, do której chce was wprowadzić archekracja. Choć idea wygląda na odległą to tylko, dlatego, że w ludzkiej podświadomości wizja przyszłości oparta o taką technologię wydaje się odległa.Zrobione zostało to umyślnie przez elity rządzące światem i demokracje by ludzi ograniczyć i zniewolić. Świadomość duchowa i rzeczywistość materialna może jednak ulec zmianie ale czynnikiem naprowadzającym nas na tą ścieżkę musi być odpowiedni rodzaj nauki oraz ustrój polityczny. który do zmiany świadomości również doprowadzi.

 

Żeby osiągnąć jak najlepsze technologie potrzebne do wprowadzenia lewitacji oprócz zmiany edukacji w każdym mieście w miejscach publicznych ogłaszane będą publicznie konkursy na urządzenie umożliwiające lewitacje przedmiotów materialnych. Każdy będzie mógł osobiście zaprezentować swój projekt magistrom inżynierom architektury kraju a z wybranymi osobami będą się toczyły negocjacje w celu udoskonalenia takiej technologii z finansów SIPAR.

 

Możliwość lewitacji zmieni całkowicie sposób pojmowania świata przez społeczeństwo i będzie to jeden z elementów przenoszących ludzi w „nowy wymiar”, czyli rzeczywistość czterowymiarową. Oczywiście wszystko pod nadzorem rady archekratów i archestera.

 

Archekeacja i podróże w czasoprzestrzeni

W pewnym czasie i w innych wymiarach dojdzie do technicznej możliwości podróżowania w czasoprzestrzeni.  Może to nastąpić w sposób przenoszenia tylko duszy albo całego organizmu fizycznego. Niesie to za sobą szereg zagrożeń, które mogą doprowadzić nawet do zagłady cywilizacji lub jeszcze większego rozwarstwienia społecznego.

 

Demokracja, jako system polityczny absolutnie nie da sobie rady z tym problemem, ponieważ osoby bogate będą płacić mnóstwo pieniędzy za to żeby móc przenosić się w czasie żeby powiększać swoje bogactwo poprzez chociażby granie w grach losowych, na giełdzie itd. Trzeba się, zatem zastanowić nad tym jak zapobiec temu problemowi i nie dopuścić do takich nadużyć?

 

Musi powstać struktura, która uniemożliwi podróże w czasie osobom niepowołanym poprzez odpowiednie umowy i uchwały. W archekracji takimi ustawami będą Spółdzielcze Ustawy Podróży w Czasie w skrócie SUB C. Umieszczane tam uchwały będą w SUB C tworzone tak żeby osoby podróżujące w czasie mogły udzielać się tylko poprzez doradzanie osobom śpiewającym, piszącym książki, piszącym scenariusze i ogólnie tworzącym kulturę. Osoby podróżujące w czasie nie będą mogły natomiast ingerować w życie polityczne oraz inne czynniki mające wpływ na dalszy rozwój cywilizacyjny chyba, że będzie to miało mieć wpływ na przejście z ustroju demokratycznego i na ustrój archekratyczny.

 

Wyjątkami mogą być ponadto:   

Możliwość tworzenia nowych gatunków zwierząt, roślin i umieszczanie ich w okresach, kiedy cywilizacja ludzka najbardziej przyczyniała się do ich wymierania.

 

Doskonalenie świata przyrody przez podróże w czasie powinno odbywać się poprzez zrzucanie różnych gatunków zwierząt i nasion roślin z pojazdów czasoprzestrzennych na ziemie w bardzo dużych ilościach. Np. zrzucanie ryb do morza powinno odbywać się tysiącami. Taka pomoc w dzisiejszych czasach jest wręcz niezbędna aczkolwiek działalność taka powinna być ukryta.

 

Gdy świat zacznie dążyć w kierunku wojny podróżujący w czasie powinni swoją technologią poprzez zaburzenia w środowisku, objawienia, różnego rodzaju znaki na polach i niebie, ponad naturalne burze, wichury, huragany, gradobicia, błyskawice itd. Starać się przekazać społeczeństwu o nadchodzącym niebezpieczeństwie. Im bliżej będzie takiej globalnej wojny tym więcej takich znaków powinno się ukazywać.  Najwięcej znaków powinno pochodzić z nieba jak spadające meteoryty materializujące się tuż nad ziemią i burze słoneczne. Podróżujący w czasie powinni też zostawiać jak najwięcej znaków przypominających ludziom do czego zostali naprawde stworzeni.

 

Osobom, które są wyjątkowe pod względem dobroci, miłości, wiary w siły wyższe oraz wiarę w archekracje czy inny ustrój polityczny pozwalający odkryć ludziom prawdziwą miłość i sens życia powinien w trudnych i ciężkich czasach okazywać się znak lub symbol. Zbliżając się do wielkich przemian ten symbol powinien pokazywać się częściej i większej ilości ludzi wybranym przez osoby z przyszłości. Symbolem tym powinna być liczba 44 i różne jej pochodne a ludzi naznaczonych powinno być 100 000. Ilość ta z pewnością wystarczy do przeprowadzenia rewolucji ustrojowej.  44 powinno sugerować mistrzostwo w przejściu przez ciężki okres.

 

Innym ludziom nieznaczonym symbolem 44 poprzez muzykę i kulturę uświadamiać należy, że przy ludziach oznaczonych liczbą 44 łatwiej będzie przejść przez ciężkie czasy.

 

Moje osobiste dwie prośby

  Proszę o to żeby wprowadzić w struktury drzewa Modrzew specjalne struktury genetyczne umożliwiające długowieczność, regeneracje oraz podniesienie intelektu. Substancje te powinny mieć wpływ na podniesienie zdrowia fizycznego i psychicznego.  Proszę też o to żeby struktury te nie były nigdy podane do wiedzy publicznej, żeby nie były tworzone z tego drzewa leki ani inne preparaty. Ludzkość powinna sama do takich osiągnięć dojść a wiedza o modrzewiu powinna być dostępna tylko dla wybranych. Powinien to być „zakazany owoc” dla wszystkich ludzi oprócz tych, którzy są naznaczoni cyfrą 44 i im powinien pomagać oraz oni powinni być poinformowani, że mogą go stosować gdyż ich kod genetyczny z Modrzewiem ulegnie odpowiednim reakcjom. Reszcie nie powinien przynosić żadnych skutków pozytywnych jak i negatywnych.  Stosowanie okładu z Modrzewia powinno łagodzić blizny i regenerować kod DNA. Legenda o Modrzewiu natomiast powinna być zakorzeniona od pradawnych czasów sugerując lekko, że jest to drzewo archekracji.  Drzewa te powinny być sadzone przy szpitalach, aptekach i innych usługach medycznych.  Drzewo te powinno się zachowywać nietypowo jak na drzewo iglaste a jego owoc powinien być bezsmaku dla wszystkich oprócz ludzi naznaczonych liczbą 44. Po skosztowaniu tego owocu ludziom naznaczonym 44 powinna przypominać się przeszłość z różnych okresów cywilizacji jednak nie w postaci halucynacji a wspomnień i przy dłuższym stosowaniu modrzewia w postaci wywaru.  Jednocześnie owoce Modrzewia powinny zacząć działać dopiero przed wielką zmianą na ziemi i wtedy powinna ukazać się informacja o leczniczym działaniu w takim miejscu gdzie gromadzi się najwięcej osób naznaczonych 44. 

 

Mam też drugą prośbę. Jest to prośba o opiekę nad czarną dziewczynką, która pięknie mówi o Jezusie. W swoim czasie dowiecie się, o kogo chodzi.  Anioły archekracji powinny jej towarzyszyć od samego początku jej życia, powinny objawiać się jej, śpiewać jej i informować ją, że jest wybrana. Jeśli jednak będzie narażona na zło powinna zostać jak najszybciej ukryta. Powinno to nastąpić w taki sposób, żebym nie wiedział o tym nawet ja gdzie ona się ukrywa? Proszę was o to byście nakłonili kogoś do pomocy jej i sprowadzili ją do Polski w takie miejsce gdzie będzie bezpieczna w czasie wojny a obrazy jej powinny być sporządzane już od czasów śmierci Jezusa Chrystusa  i znana powinna być jako Czarna Madonna pocieszycielka narodu polskiego. Powinna też objawiać się ona ludziom bardzo mocno wierzącym i informować ich o tym, że zbliżają się ciężkie czasy a wybranym narodem będzie Polska i tu narodzi się nowy ustrój.  W tym samym czasie, kiedy dziewczynka będzie ukryta i bezpieczna powinna pokazać się sztuka obrażająca ją,Jezusa i Polskę, będzie to znak, że jest z nią wszystko porządku i że wszystko zaczyna być zsynchronizowane.  Dziękuje z całego serca wasz 44.

 

ps. na koniec mam dla was piosenke 

http://www.tekstowo.pl/piosenka,coldplay,a_sky_full_of_stars.html

i informacje 

http://telewizjarepublika.pl/skandaliczny-spektakl-w-bydgoszczy-muzulmanka-wyjmuje-z-pochw...

Kocham was. Trzymajcie się w tych cięzkich czasach.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: Mojeimię44
Portret użytkownika Mojeimię44

W świecie gdzie słowo dobrowolność oznacza przymus słowo opór oznacza wolność. 


Komentarze

Portret użytkownika Lesq

według mnie celem nie jest

według mnie celem nie jest zmiana czegokolwiek a kontrewolucja która doprowadzi w końcu każdą istotę do wolności... by ona sama nie odbierała wolności drugiej istocie.

jeśli przyjmiemy że życie człowieka nie jest ważne.. to skończy się to jak w krajach mniej ucywilizowanych..

ehm. Ucywilizowanych... cała ta cywilizacja niczym nie przypomina egzystencje.... a piekło

według mnie jeśli człowiek myśli o dalszej egzystencji.. przydała by się albo Rewolucja światowa.. albo kontrewolucja.. która zachęci ludzi do zmiany i pójścia w innym kierunku... niestety nie jest to możliwe ponieważ są ludzie na świecie którzy od pokoleń starają się przypisać człowiekowi byt jako byt zwierzęcy..

raczej żaden z obecnych cywilizacji nie jest przygodny człowiekowi .. przy tak rozwiniętym wojsku na świecie.. obecna dalsza egzystencja człowieka jest zagrożona.

 

Anioły śmierci wygrały..mam inną wizję świata całkiem nową która jest po części oparta na poprzednich tworach komunistycznych..

niestety nie ma sensu nic pisać...puki wszyscy nie zechcą czegoś zmienić.

 

jeśli chodzi o Państwo Polskie to uważam że Polska jest przeciwnikiem życia jakotakiego Religia..oraz Polityka zaszła za daleko.... a gałęzie dopadają każdego.. według mnie Polska to Państwo Totalitarne bez dwóch zmian.. Piękne..

lecz ludzi u władzy.. od najniższego szczebla do najwyższego.. przydalo by się wymienić.. zbyt radykalni.. zbyt zdemoralizowani... ale nie ja układam ten świat..

 

Nie możliwe że człowiek rządzi światem.. a jeśli rządzi nie jest już człowiekiem Smile

zobaczycie że dogmaty polityczne doprowadzą do końca naszej egzystencji.

szkoda że my będziemy obserwować koniec.. a dla złych ludzi w tym świecie będzie za późno na zbawienie duszy.

co do dezycji co dalej.. bez zmiany nie widzę szansy na dalszą Egzystencję ludzi w tym miejscu chyba że Egzystencją nazywamy wyniszczaniem rasy ludzkiej.. w tym temacie przodujemy niestety .

Portret użytkownika John Moll

Mojeimię44 - kogo próbujesz

Mojeimię44 - kogo próbujesz nabrać? Zabierasz się za zakładanie partii politycznej a nie znasz dobrze języka polskiego. Słowo "Polak" piszesz z małej litery, mam wrażenie, że celowo. Zresztą i tak masz bardzo niewielkie szanse na sukces, co zresztą bardzo mnie cieszy. Używasz ładnych słówek, próbujesz ludzi ogłupić dobrobytem itd. Jak jest w rzeczywistości? Jak traktujesz innych ludzi? Mam tu przypomnieć naszą krótką dyskusję na Twoim blogu? Zapisałem sobie treść Twojej odpowiedzi, mam też rzut ekranu. Nie miałeś jednak pojęcia z kim rozmawiasz. Chciałbym, żeby ludzie mieli świadomość z kim rozmawiają, więc wklejam Twoją odpowiedź.

Zwróciłem Ci tylko uwagę, że piszesz "Polak" z małej litery, więc pewnie nie jesteś Polakiem i poleciłem Ci, żebyś założył sobie partię w swoim kraju, a Polskę zostawił w spokoju. Rozpisałeś się w swoim stylu.

Drogi kolego czasami każdy może się pomylić zwłaszcza jak szuka swoich prawdziwych korzeni, prowadzi bloga, odnajduje wrogów i przyjaciół z okresu o którym ty najwyraźniej nie masz zielonego pojęcia. Polska będzie sądzona sądem ostatecznym i to już niedługo. Co tzn.? Przeczytaj sobie apokalipsę. Na razie schowałem swoją księżniczkę z pustyni i walczę ze smokiem z Chin w fife online. Tak wpadłem na ziemie sądzić żywych i umarłych czy ci się to podoba czy nie i tak będziesz sądzony. Mogę was zagazować w każdej chwili a ten smog nad miastami to po części moja sprawa. Musiał byś prześledzić mój profil, żebyś zrozumiał kim jestem. Jestem królem, królów PANEM panów i bawię się życiem. Mogę spowodować ogromne tsunami a mogę dać wam chleb życia i kielich zbawienia. Nie spieszy mi się. Obserwuję, przypominam sobie sytuacje sprzed 20 tys lat, 12 tys. lat 6 tys lat 2 tys lat i teraz. Zawsze wygrywam bo jestem simem, mirem, alfą i omegą, początkiem i końcem i ci co mnie znają doskonale to wiedzą. Jestem Bogiem RA. Bogiem Republic Archekratycznych. Panemm aniołów które już o mnie śpiewają i nie radzę ci pisać, że jestem psycholem bo ja ci nic nie zrobię ale templariusze, mafie czy nawet mój ojciec, który dawno temu mnie zdradził też może cię skrzywdzić. Więc nie radzę ci. Moja dobra RA Da siedź cicho a RA da a jak nie to zmora razem, z szydło i innymi pachołkami ewolucyjnego pomiotu stworzą wam coś w stylu 3 rzeszy na którą ja mówię 3 rzeź. Nic i tak nie rozumiesz. Moim zadaniem na najbliższe 1000 lat to być bogiem RE czyli bogiem Republic Ekonomicznych. Z zachowaniem odrębności kulturowej ale z sojuszem globalnym a to nie jest łatwe zadanie zwłaszcza jak kontrole nad wszystkim chce przejąć nieoswojony smok z chin rozumiesz? Pozwalam mu mnie upokarzać żeby chińskie okręty wojenne nie zrównały tego padołu z ziemią ale ty i tak tego nie zrozumiesz. Ciągnę was za sobą od Babilonu i za każdym razem równam was z ziemią a na wasze miejsce sprowadzam muzułmanów dając im nową kulturę i sztukę. Każę was za to, że trzymacie z nazistami, faszystami i wszyscy uważacie się za PANów a z PAna Panów robicie alle luja. Zwykłego luja, menela który na dodatek w bed leje. Świnie, zdrajcy, manipulatorzy. Poczytaj sobie przepowiednie fatimskie a znajdziesz oblicze sprawiedliwości. Dobra dosyć. Odpuściłem światu ale wam nie odpuszczę do puki sami nie złożycie mi pokłonu i nie powiecie, że ja jestem jedynym PANem w tym łez padole a wy jesteście tylko kupą gruzu, który mogę zamienić w piach tak jak uczyniłem to na sacharze wszech wiedzące wypierdy bez rozumu. Zrozumiałeś? to teraz do szpitala i leczyć główkę.

Powiem krótko - jesteś chorym człowiekiem i jak widać, choroba postępuje. Niech każdy sam wyciąga wnioski. Na ZnZ jesteś już skończony i powiem więcej - osobiście zawiodłem się.

Portret użytkownika Mojeimię44

No jak mozesz znalezc

No jak mozesz znalezc informacje o archekracji jesli dopiero powstaje jej szkic? To tak jakbys chcial dostac samochod ktory dopiero jest prototypem. Zastanow sie ponad to dlaczego szyszka jest symbolem madrosci i dlugowiecznosci. A jest nim bezwatpoenia dla masonow, illuminatow i syjonistow? To dobry trop do tego zeby dowiedziec sie, ze to co tu napisalem ocierac moze sie o prawde a im szybciej to zrozumiesz tym szybciej dojdziesz do wniosku dlaczego sam uzywasz nicku 44 i dlaczego jestes na stronie na ktorej jestes. 

Portret użytkownika Eva11

jak to powstaje szkic

jak to powstaje szkic ,przeciez tyle razy pisales,ze jest juz w Polsce ! 

ze juz tyle dobrego uczynil i ,ze jest ratunkiem dla Nas ...

czyli co ,wszystko to co ma nas uratowac -jeszcze nie istnieje ?

a jest dopiero wymyslany ?

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika keri

Lewitacja była techniką znaną

Lewitacja była techniką znaną we wcześniejszych cywilizacjach, więc jest w nadświadomości.

Są osoby, które potrafią lewitować i innych wprowadzać w lewitację.

W moim przekonaniu nie będą potrzebne urządzenia do lewitacji, gdyż jest to umiejętność związana z rozwojem duchowości, świadomości.

I tak ma być, tylko ci na wysokim poziomie etycznym i duchowym powinni posiadać większe umiejętności i możliwości.

Portret użytkownika ciemnogród

Wiara narzędziem polityki

Wiara narzędziem polityki

Alibaba i 40 rozbójników - było.  A będzie Alibaba i 43 rozbójników,  rzezimieszków na drzewie mądrości.

Albo jest to, to @Moje imię 44

"konfabulant – osoba ,której opowieści są tworem wyobraźni i wynikają z rzekomych wspomnień. Osoba ta wierzy w to, że przeżywała wydarzenia, które nie miały miejsca w rzeczywistości. Podłożem dla tworzenia opowieści mogą być zaburzenia psychiczne w wyniku uszkodzenia szlaku mezolimbicznego w mózgowiu".

lub

"urant – osoba, która opowiada różne historie (często o sobie samym) w celu wywarcia określonej reakcji u odbiorcy. Przyczyną takiego zachowania są zaburzenia psychiczne o podłożuschizofrenicznym. Uranci często przekształcają znane im klechdy dla własnych celów". 

Ale

 klechdarz tj. bajdała  na pewno On jest.

Portret użytkownika jaa

wydaje mi się, że określenia

wydaje mi się, że określenia typu: " są tworem wyobraźni i wynikają z rzekomych wspomnień " są trochę na wyrost. Bo, co to znaczy twór wyobraźni? Że mamy jakiś ośrodek w głowie, albo w sobie, gdzie tworzą się jakieś wyobrażenia pod wpływem jakichś czynników? To, kto ocenia i jak, które wyobrażenia są prawidłowe, a które nie? I, skąd wiadomo, że wszyscy tak nie funkcjonujemy, albo, że to dzięki temu istniejemy? Bo, może gdyby tak nie było, to nie rozwijalibyśmy różnych elementów ludzkiej rzeczywistości. Co, do tych opisów tej osoby, to świat, w tym przypadku ludzi, działa na zasadzie i, to chyba głównej, że najważniejsze jest przetrwanie. Zatem, biorąc to pod uwagę uznać można, że "świat" jako taki wciąż poszukuje i, to nie tylko na tu i teraz, ale też na za jakiś czas, rozwiązań zapewniających mu przetrwanie, najlepiej w nowej formie. A, że do tego potrzebuje różnych eksperymentów, to zapewnia sobie ich realizację poprzez odpowiednie stymulacje. Jeżeli wszyscy jesteśmy "tworem świata" i też jego, w jakimś sensie "emanacją", to siłą rzeczy takie rozwiązanie jest nie tylko możliwe, ale też zapewne stosowane. "Świat" funkcjonuje na różne sposoby, w tym, być może usiłuje uzyskać jakiś lepszy status, nazwę to duchowy. Bo, może takie jest jego zadanie lub rola. Ale, że być może potrzebuje do tego narzędzi, czyli w tym przypadku ludzi, to próbuje spośród różnych, jakie są mu dostępne osób, wybrać odpowiednich do realizacji swoich założeń, celów itp. Oczywiście tym "światem" może też być coś, co określa się innymi słowami, ale może też być to, co określamy jako świat. Ale, może też być tak, że to jest zwykły cykl rozwojowy, uwarunkowany jakąś nadrzędną komendą, o ile jesteśmy czymś na kształt świata cyfrowego.

Portret użytkownika Kimbur

Proszę Wyższe Pozytywne Siły

Proszę Wyższe Pozytywne Siły by tchnęły w Ciebie, TwojeImię44, więcej poprawności gramatycznej i interpunkcyjnej. Co do lewitacji zaś, podpowiem Tobie, TwojeImię44, że rozwój techniczny i technologiczny - z jakim mamy do czynienia teraz - raczej szkodzi rozwojowi etycznemu współczesnego człowieka, który chętniej naśladuje Zło niż Dobro.

Liczę jednak na to, że Wyższe Siły Dobra wesprą ciebie, TwojeImię44, w dążeniach i przetworzysz świat na lepsze.

Kocham Ciebie za to, że Kochasz Nas

Portret użytkownika jaa

słowa czynią rzeczywistość. A

słowa czynią rzeczywistość. A, każde słowo, które rozpoczyna się literą A, ma chyba za zadanie degenerować rzeczywistość w odpowiedni sposób, czyli w taki, żeby to/ten do kogo ta "litera" należy miał z tego korzyść. Lub bardziej naukowo, jeżeli wszystko jest energią, to odpowiednie litery w odpowiedniej kolejności tworzą określony zbiór energetyczny. Co dość powszechnie znane jest też jako mantry itp. Dlatego chyba różne obszary nazywano na przykład królestwami, pańśtwami, cesarstwami - chodzi pewnie o to, że gdy ktoś stworzy sobie coś nowego i to coś zacznie wrastać i wzrastać, to temu komuś, to co stworzył zapewnia dość mocną kartę przetargową. Nie tylko tu i teraz, ale też tam i potem. Ciekawe, kto w tym przypadku usiłuje zapewnić sobie pozycję. I nie mam na myśli, kto to pisze, tylko skąd idą pouczenia.

Portret użytkownika John Moll

44, ludzie mają dość nowych

44, ludzie mają dość nowych systemów politycznych, nowych ekip, "kiełbas wyborczych" itd. Potrzebna jest radykalna zmiana. Ludzie prości powinni wyjść z zupełnie nową, nietypową dla dzisiejszego świata inicjatywą, ale jednocześnie to wszystko musi być na tyle proste, aby nawet małe dziecko zrozumiało. To byłby trudny proces, ale byłoby warto.

Ja proponuję inny plan - utworzyć partię i przedstawić program: radykalnie zmniejszyć liczbę urzędników, radykalnie zmniejszyć wypłaty dla tych co siedzą na najwyższych stołkach, liczy się tylko dobro Polski i Polaków. Do władzy mogą dojść tylko osoby o polskich nazwiskach i polskim pochodzeniu - żadnych mieszańców. Korupcja surowo karana. Agenci państw zagranicznych - won z kraju. Za najcięższe przestępstwa typu zdrada narodu polskiego czy morderstwo - kara śmierci.

Postawić na edukację - promowanie patriotyzmu, wolność słowa, ułatwiony dostęp do broni palnej (wcześniej kilkuletnia edukacja społeczeństwa, oswajanie obywateli z bronią), pielęgnowanie najwyższych wartości, pamięć o historii.

Poprawienie dobrobytu mieszkańców Polski jako priorytet. Zakaz sprzedawania polskiego majątku/firm za granicę. Dobre relacje z sąsiadami i całym światem. Zero wrogów, zero wojen. Stanowcze NIE dla inwigilacji obywateli. Wyedukowane, uzbrojone społeczeństwo gwarantem bezpieczeństwa przed inwazją innych państw.

I tak dalej Smile

Strony

Skomentuj