Szefowa niemieckiej prawicowej partii twierdzi, że policja ma prawo strzelać do uchodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Islamizacja Europy, zwana dla niepoznaki kryzysem migracyjnym powoduje, że partie prawicowe zyskują coraz większe poparcie. Należy jednak zauważyć, że Europa najpierw przyjmuje miliony muzułmanów z Bliskiego Wschodu a następnie próbuje rozwiązać problem "nielegalnej imigracji", która spotęgowała nienawiść między mieszkańcami tego kontynentu a wyznawcami islamu, co może teraz doprowadzić do wybuchu wojny.

 

Szefowa eurosceptycznej partii AfD (Alternatywa dla Niemiec) Frauke Petry jest przeciwna przyjmowaniu uchodźców i uważa, że służby w ostateczności powinny mieć prawo do użycia broni palnej aby powstrzymać nielegalną imigrację. Jej zdaniem byłoby to zgodne z prawem ale strzelanie do ludzi to ostateczność, której należy unikać za wszelką cenę.

 

W Niemczech, podobnie jak w wielu innych krajach Europy, rośnie nienawiść do imigrantów a partiom takim jak AfD stale rośnie poparcie. Wypowiedź Frauke Petry spotkała się z powszechnym oburzeniem i stwierdzono, że niemiecka prawica jest skrajna i niebezpieczna. Mimo tego, partia AfD jest trzecim najsilniejszym ugrupowaniem politycznym w Niemczech, natomiast poparcie dla kanclerz Angeli Merkel drastycznie spadło.

W przypadku gdyby prawica doszła do władzy, Niemcy obrałyby zdecydowanie antyimigrancki kurs. Zresztą już w niektórych regionach policja zaczęła odbierać dobytek uchodźców tłumacząc iż jest to zapłata za pobyt na terenie kraju. Całe te darmowe zasiłki były najwyraźniej wabikiem na muzułmanów, którzy teraz po przybyciu do Europy będą traktowani jako tania siła robocza, choć zmuszenie przybyszów do pracy może okazać się niezwykle trudne.

 

 

Źródło: http://www.dw.com/en/german-right-leaning-afd-leader-calls-for-police-right-to-shoot-at-refugees/a-19013137

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika 777

Angelina merklin jest

Angelina merklin jest wykonawcą planu NWO, to widać już bez większych problemów, chcą wywołac wojnę domową tymi emigrantami ! A u naszego prezydenta Dudy NWO wstawiło kilku agentów ! To też już widać wyraznie ! "Ktoś w kancelarii Prezydenta RP jest hamulcowym. Coraz więcej faktów wskazuje, że w otoczeniu tak mocno pragnącego gruntownych zmian Prezydenta RP Andrzeja Dudy jest jakiś hamulcowy, dążący do rozmiękczenia polityki Prezydenta i niepotrzebnego uhonorowywania ludzi wręcz szkodliwych z punktu widzenia dalekosiężności przemian, a w szczególności A. D. Rotfelda Pisałem o tym już dwa razy na tym blogu. Dodam, że nie tylko ja krytykowałem decyzję w sprawie Rotfelda. Poza mną krytykowali ją różni inni publicyści prawicowi, m.in. S. Cenckiewicz i J. Jachowicz. 74 proc. widzów TV Republika uznało powołanie Rotfelda do Narodowej Rady Rozwoju za niewłaściwą decyzję. Niczym nieuzasadnionym było powołanie do Narodowej Rady Rozwoju Burasa z Fundacji Batorego, skrajnego germanofila, przy równoczesnym nie wciągnięciu do Rady osób znakomicie broniących racji polskich wobec Niemiec, typu prof. Tadeusza Marczaka, czy adwokata Stefana Hambury. Niezrozumiałym błędem było zaproszenie na spotkanie historyków z prezydentem A. Duda nie mającego nic wspólnego z historią socjologa Aleksandra Smolara, znanego z wielu lat szkodzenia Polsce na czele Fundacji Batorego. Podczas tego spotkania Smolar „wyróżnił się" głównie atakiem na popieraną przez nurt patriotyczny politykę historyczną. Podobnym błędem było zaproszenie na te spotkanie nie mającego nic wspólnego z historią, za to wiele z PO, socjologa Andrzeja Rycharda."

Należałoby jak najszybciej opublikować listę najbardziej bezwzględnych ubeków i esbeków oraz „krwawych" sędziów i prokuratorów. W telewizji należałoby uruchomić cykl: „Jak rujnowano Polskę", pokazujący bardzo konkretnie jak dewastowano polska gospodarkę w przeróżnych regionach kraju. Węgrzy nakręcili u siebie bardzo długi kilkuczęściowy film „Haboru a nemzet ellen" (Wojna przeciw narodowi), przedstawiający przez rozmowy z wybitnymi ekonomistami i socjologami jak okradziono Węgry od 1989 r. Film obejrzały setki tysięcy Węgrów. Powinien być uruchomiony w publicznej telewizji specjalny cykl o 26-leciu manipulacji "Gazety Wyborczej", wyliczenia najjaskrawszych oszczerstw tej gazety (vide jej najnowszy atak na ks. biskupa W. Mehringa). Dla wzmocnienia tak długo niszczonej dumy narodowej Polaków należałoby jak najszybciej uruchomić cykl o tym, „Co Polska dała światu". Warto brać pod tym względem wzór z Węgier, gdzie premier V. Orban nawet w dorocznych raportach o stanie kraju potrafił przypominać, co Węgry wniosły do światowej nauki i kultury.

Portret użytkownika H.R.

Oczywiście,że nielegalne

Oczywiście,że nielegalne przekraczanie granic państwowych jest przestępstwem, za które jest się zamykanym w areszcie do czasu rozprawy, a nie jest się hołubioną przez służby socjalne, wolno łażącą, nietykalną, świętą krową. Tym bardziej gdy to nielegalne przekraczanie granic państwowych jest grupowe w sposób zorganizowany i ma charakter szturmów, to na granice należy wysłać wojsko i w przypadku nieodstąpienia od szturmu granicy należy otworzyć w sposób skuteczny ogień do atakujących w celu obrony nienaruszalności granicy, oraz prawa. Mało tego, wydarzenia, które miały miejsce w sylwestrową noc w Niemczech, w pełni uprawniały policję do użycia siły, a we wielu przypadkach również do użycia przez policję broni w celu zapobieżenia popełnianym przestępstwom. Niemiecka policja tego nie robiła i przyglądała się wydarzeniom biernie. To oznacza, że policja otrzymała odgórne instrukcje pochodzące ze szczebla rządowego, aby w razie takich zajść, jakie miały miejsce, nie podejmować żadnych interwencji. To w sposób pośredni oznacza, że sylwestrowe wydarzenia najprawdopodobniej były zainicjowane na szczeblu rządowym(!). Należy też pamiętać i przypominać na każdym kroku, że wśród tej już milionowej hordy, która wdarła się nielegalnie do Europy NIE MA ANI JEDNEGO UCHODŹCY! Nie mają tu żadnego znaczenia fakty pokazywania małych dzieci, bab w ciąży itp. obrazków! Pośród tych ludzi NIE MA ani JEDNEGO uchodźcy, to wszystko są NIELEGALNI IMIGRANCI, podlegający natychmiastowej deportacji po zarejestrowaniu ich danych antropometrycznych i odcisków palców. Ten fakt jest PODSTAWĄ do cofnięcia przez polski rząd deklaracji Kopacz o przyjęciu do Polski określonej ilości UCHODŹCÓW, ponieważ żadna z tych osób nie spełnia przesłanek do nazwania jej uchodźcą, a w Europie znaleźli się z NARUSZENIEM PRAWA, więc automatycznie brak jest podstaw prawnych do rozpatrywania ich przyjęcia do Polski. Jeżeli międzynarodowa deklaracja rządu Kopacz o przyjęciu uchodźców przez Polskę nie miała w odniesieniu do tych osób merytorycznej podstawy prawnej w odniesieniu do pojęcia "uchodźca" w myśl postanowień konwencji międzynarodowych, to jako nie mająca podstawy prawnej JEST DEKLARACJĄ NIEWAŻNĄ ! A jako deklaracja NIEWAŻNA z powodu braku podstaw prawnych, obecny rząd nie ma prawa jej podtrzymywać i nie ma tu nic do rzeczy ględzenie o "kontynuacji włądzy", bo byłaby to jedynie KONTYNUACJA BEZPRAWIA !

Portret użytkownika SurvivorMan

Trzeba sobie jasno powiedzieć

Trzeba sobie jasno powiedzieć o następujących faktach...

Po pierwsze: Jesli ktoś pochodzi z Afryki czy Bliskiego Wschodu, a forsuje granicę Austrii czy Serbii, to w myśl Konwencji Genewskiej uchodźcą już nie jest, ponieważ przybywa z bezpiecznego kraju trzeciego, który zapewnił mu możliwość ubiegania się o status uchodźcy (w tym konkretnym przypadku takimi krajami są chociażby Turcja, Grecja i Włochy).
Po drugie: Jeśli ktoś przechodzi granicę suwerennego państwa w taki sposób jak to widać na poniższym materiale, to służby mundurowe suwerennego państwa, po wydaniu odpowiednich komend ostrzegawczych, powinny otworzyć ogień w celu obrony swej granicy!!!
https://www.youtube.com/watch?v=-LD2BGT26qI

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika arralon

Do charis... Takim 

Do charis... Takim  religijnym katolickim zdrajcom i debilom jak ty powinno sie [........]! Mozesz sie modlic do swojego wymyslonego setki lat temu przez bande przestepcow i cwaniakow zbierajacych z idiotow haracz z polowy swiata bogusia ile chcesz, ale i tak zaden z tych kozojebcow nie wyr***a cie w dupe, [.....] , bo woli twoja 6-cio letnia siostrzyczke! Im szybciej zaczniemy [.....] tym lepiej dla nas! Z kazdym dniem jest (tych twoich biednych, niosacych religie pokoju bliznich) coraz wiecej w Europi,e coraz wiecej z nich przenika do sluzb mundrowych (policja, wojsko) jak i rowniez do rzadow poszczegolnych krajow. To jest walka o przetrwanie Bialej Europejskiej Rasy i im szybciej sie zacznie tym  lepiej dla Nas.

Strony

Skomentuj