Szefowa Bundeswery zostanie nową przewodniczącą Komisji Europejskiej

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Antydemokratyczny mechanizm polegający na rozdystrybuowaniu kluczowych stanowisk w Unii Europejskiej wyznaczając osoby do ich sprawowania, zamiast je wybierać, zawalił się.  Pierwszy niemiecki kandydat na przewodniczącego Komisji Europejskiej, Manfred Weber, nie zyskał akceptacji krajów członkowskich. Drugi niemiecki kandydat, holenderski socjalista ze stajni George'a Sorosa, Frans Timmermans, przestał się liczyć ze względu na sprzeciw kilku krajów, w tym Polski. Jednak jak wiadomo, wiele się musi zmienić żeby wszystko zostało po staremu i ostatecznie zaproponowano trzeciego niemieckiego kandydata.

 

Oficjalnie namaszczona na stanowisko przewodniczącego Komisji Europejskiej została pani Ursula von der Leyen. Jest to obecna Minister Obrony Narodowej Niemiec, czyli osoba sprawująca pieczę nad niemiecką armią. Bez cienia przesady można zatem powiedzieć, że szefowa Bundeswehry została następczynią Jean-Claude'a Junckera. Osoba, która mówiła, że armia UE nabiera kształtu, teraz będzie mogła przypilnować jej powstania.

 

Rządowa propaganda przedstawia wybór Niemki na to stanowisko jako rzekomą porażkę Niemiec i wielki sukces Polski. Jest to jednak pyrrusowe zwycięstwo polskiego rządu. Co prawda, Angela Merkel i jej ustalenia ze spotkania G20 w Osace, ku jej zdziwieniu, rzeczywiście nie zostały przyjęte przez aklamację, jak to się zwykle czyniło. Ostateczne rozstrzygnięcie jest dla niej pewnego rodzaju upokorzeniem i wzmocnieniem sił  konkurencyjnych wobec partii Merkel.

Czy jest to jednak dobra informacja dla Polski i można odtrąbić sukces, co czynią rządowe ośrodki propagandowe? Tu zdania są mocno podzielone, bo pani Ursula von der Leyen to znana działaczka lewicowa. Jest gorliwą zwolenniczką promocji środowisk LGBT, oraz budowy federacyjnego super-państwa w stylu Stanów Zjednoczonych Europy.

 

Pani von Leyen wsławiła się również zachęcając do oporu wobec demokratycznie wybranej władzy w Polsce. Swego czasu pełen oburzenia list wysłał jej nawet sam Antoni Macierewicz. Teraz jednak mądrość etapu jest taka, że mądrze jest o tym nie wspomnieć. I właśnie tak czyni rządowa propaganda, przedstawiając zablokowanie kandydatury Fransa Timmermansa jako wielki sukces i nie wspominając o wątpliwościach wobec kandydatki na objęcie najważniejszego urzędu unijnego.

Zresztą sam Frans Timmermans i tak się uratuje i zostanie znowu drugą najważniejszą osobą w Komisji Europejskiej, po Ursuli von der Leyen. Zatem nic się nie zmieni i tak jak ten socjalista od Sorosa atakował Polskę, tak dalej będzie to robił. Paradoksalnie, może miałby nawet mniej okazji ku temu, aby nam dopiec, gdyby jednak został wybrany jako następca Junckera. Po prostu nie miałby na to czasu, a tak z pewnością go znajdzie i się zemści.

Oprócz Ursuli von der Leyen jako przewodniczącej Komisji Europejskiej, uzgodniono również następcę dla Donalda Tuska, którym ma zostać belgijski premier Charles Michel, a także dla szefowej MSZ Unii Europejskiej, Fredericki Mogerini, którą zastąpi hiszpański minister spraw zagranicznych Josep Borrell. Szefem Parlamentu Europejskiego zostanie najprawdopodobniej Manfred Weber.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Nielegalni imigranci są

Nielegalni imigranci są niezadowoleni? Powiedzcie im, żeby nie przybywali! Trump prosto, a dosadnie. Donald Trump w prostych, ale celnych słowach odpowiedział na zarzuty przedstawicieli Partii Demokratycznej, którzy krytykują politykę migracyjną Białego Domu.„Jeżeli nielegalni imigranci są niezadowoleni z warunków w szybko budowanych lub odnowionych ośrodkach przetrzymywania, to po prostu powiedzcie im, żeby nie przybywali” – napisał na Twitterze prezydent USA. W ten sposób Trump odpowiedział krytykującym go Demokratom oraz tzw. obrońcom praw człowieka, którzy niedawno odwiedzili ośrodki dla nielegalnych imigrantów. Jak potem podawali, warunki w obiektach są złe – ośrodki są przepełnione, brakuje dostatecznej ilości wody, pożywienia i środków pierwszej potrzeby.Tymczasem już wcześniej prezydent Stanów Zjednoczonych pisał, że pracownicy służb pogranicznych nie są lekarzami ani pielęgniarkami, zaś wielu nielegalnych imigrantów żyje w ośrodkach lepiej i bezpieczniej niż w miejscach, skąd przybyli.

http://www.pch24.pl/nielegalni-imigranci-sa-niezadowoleni--powiedzcie-im--zeby-nie-przybywali--trump-prosto--a-dosadnie,69332,i.html#ixzz5shzn0xAo

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Taki

Jedyne wyjscie z Tego

Jedyne wyjscie z Tego balaganu ----jest Glosowanie :::::Polakow na Polakow ,,,, Zydow na Zydow ,,,,Masonow na Masonow  wtedy wszystko sie wyklaruje ,,,,

Zydzi oglupiaja Polakow ,,,,,od Wiekow i to jest NASZ Problem 

na jesien bedzie Okazja zeby sie pozbyc tych Idiotow Co to Udaja Polakow albo chca dla NAS Jak  Najlepiej  mam nadzieje ze tym razem wybierzemy  ,,,Konfederacje i bedzie wreszcie Spokuj ,,,Polacy otworzcie OCZY bo zaskoczy WAS ....Brak Polski  tylko ...polin pod jurysdykcja plemienia obrzezanych  !!!!!!!

Portret użytkownika Kimbur

Unia to nazwa myląca. Mamy do

Unia to nazwa myląca. Mamy do czynienia z kolejną Rzeszą Niemiecką i jej dyktatem. Kraje takie jak Polska, Łotwa, Bułgaria... są jedynie kolonią Zachodu pod przewodnictwem Niemiec. Dlatego - jak zwykle - zakończy się to wojną. Prędzej czy później, ale tak będzie.

Portret użytkownika Kwazar

Nie ma to jak dobry awans

Nie ma to jak dobry awans Ursula Von Der Leyen przewodniczącą Komisji Europejskiej? Może to i lepiej,że ta "szefowa" wreszcie poszła w piz...do Komisji Europejskiej.Niech teraz tam poszkodzi.Kobieta. Szefowa armii? To jest IDIOTYCZNE ! Za dziecięcia to ono się lalkami bawiło w wózku i smiało z chopaków z plastikowymi karabinami ( to jeszcze był ten czas bez genderu i tak się budował jej normalny dziewczyński świat i światopogląd ...taki konserwatywny on był Kobiety zajmowały się domem a mężczyźni pracą i wojną) Potem to nadal żadnych zainteresowań militarnych dziewczyna/kobiecina nie wykazywała,aż szefową Bundeswehry zostala.Czy ona mogła coś z tej funkcji, co ona ją obsiadła skumać ? W życiu !!! No to teraz niech poszkodzi w KE.Tam na szczęście niewiele trzeba rozumieć żeby być i kasę brać.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Będzie gorzej. Babska u

Będzie gorzej. Babska u władzy potrafią być fanatycznie oddane koszernym ideologiom wymyślonym przez mężczyzn. Tu chodzi o portki. Nie ważne co chłop mówi, ważne że ma portki to ma racje - takie jest rozumowanie większości babonów. Ona będzie trzymała się wytyczonego kierunku. Dowodem jest Merkel. Putin sprał Merkel mózg w młodości w czasie gdy ona wędrowała po Rosji przez 2 lata po ukończeniu studiów w Moskwie i to pranie zostało jej do dziś.

PS

Jedynym sposobem na to by wytrącić z równowagi sadystę psychopatę fanatyka polityka rabina sekciarza itp Jest ośmieszenie go. Tego się tylko boją. Nic ich nie jest w stanie poruszyć, nawet śmierci się nie boją. Jedynie ośmieszenie psuje im iluzoryczny wizerunek w którym w 100% żyją, któremu się w 100% oddali we władanie. Nagły brak wizerunku, który reprezentują w/w swoją osoba szkodzi im jak jasna cholera, bo iluzja ich tylko trzyma przy życiu.

Portret użytkownika inzynier magister

survivorman zapodał dobry mem

survivorman zapodał dobry mem ! tłumaczy całe dziwne zachowanie pisowskiego NWO ! niby nie mogą nic, albo musząwykonywać wcześniejsze zobowiązania ryżego masona, a wychodzi zawsze na korzyść filantropów !

Likwidacja Polski w Rzeszy UE czy #PolExit? IDŹ POD PRĄD NA ŻYWO 2019.07.03

https://www.youtube.com/watch?v=7NCc4slG0K8

PiS zniszczyło Hutę Częstochowa! SERWIS INFORMACYJNY 2019.07.02

https://youtu.be/htUHaBFVIXs

unia zboków tworzy armię szatana ! za kilka lat  będziemy mieli całe społeczeństwa debili i psychicznie chorych ! "10-letnia uczennica jednej ze szkół podstawowych w Londynie została ukarana za sprzeciw wobec zajęć z okazji „miesiąca dumy gejowskiej” – informuje serwis lifesitenews.com.Sprawa dotyczy szkoły podstawowej Heavers Farmer Primary School w południowym Londynie. 10-letnia Kaysey wraz z całą klasą miała uczestniczyć w zajęciach o LGBT z okazji „miesiąca gejowskiej dumy”. Uczennica zapytała, czy może zostać zwolniona z tych zajęć, jednak w odpowiedzi usłyszała, że „nie ma takiej możliwości, ponieważ lekcje są wpisane do programu nauczania”.Można jeszcze w jakimś stopniu zrozumieć decyzję nauczycieli, którzy odmówili wyrażenia zgodny na zwolnienie dziewczynki z zajęć. Jednak tego, co stało się później nie da się nazwać inaczej niż SKANDAL. Po zajęciach dziewczynka wspólnie z kolegą z ławki została ukarana kilkugodzinnym siedzeniem w osobnej sali za… homofobię. Dzieci miały rzekomo stwierdzić m.in., że „LGBT jest głupie”. W dodatku 10-letnia Kaysey za swoją „nienawiść do LGBT” została ukarana 5-dniowym zawieszeniem w prawach ucznia.Po tym jak sprawa została nagłośniona, dziewczynka udzieliła wywiad serwisowi „Christian Concern”. Opowiada w nim, że jej rówieśnicy „właśnie przez takie zajęcia stają się niepewni swojej płci i orientacji seksualnej”. – Wcześniej tak nie było. Zanim się dowiedzieli, czym jest LGBT, byli pewni tego jakiej są płci. Teraz dzieci są niepewne czy są chłopcem, dziewczynką, a także biseksualne czy homoseksualne – mówiła Kaysey.– Dzieci patrzą w lustro i mówią, że nie chcą być dłużej tą osobą. Nawet 4-latki słyszą na zajęciach, że to zupełnie w porządku zmienić płeć, a potem twierdzą, że nie chcą być więcej chłopcem czy dziewczynką” – dodała dziewczynka.Słowa uczennicy są potwierdzeniem tego, o czym informują niektóre, bardziej konserwatywne media. W Wielkiej Brytanii bardzo szybko rośnie liczba transseksualnych dzieci. Niedawno informowaliśmy, że rocznie do poradni zgłasza się w tej sprawie 2000 nieletnich, a zgody na hormonalną zmianę płci są wydawane nawet dzieciom, które nie ukończyły 10 lat. http://www.pch24.pl/10-letnia-dziewczynka-ukarana-za----homofobie--nie-chciala-brac-udzialu-w-miesiacu-dumy-lgbt,69337,i.html#ixzz5shBrFf9T

Rozpoczęcie duchowej bitwy Armagedonu - kazania Ks. Natanka i pastora Hoggarda

https://youtu.be/XqVMP2WoHpI

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Niech każdy prowadzi się sam.

Niech każdy prowadzi się sam. Jak nie jesteś gó..m to możesz poprzeć deklarację narodową. Ta deklaracja doprowadza do szewskiej pasji każde gó... To jest zatem ten kierunek w którym powinniśmy zmierzać. Od deklaracji do umowy narodowej.

Deklaracja narodowa

1. Jestem Polakiem zwanym historycznie Lechitą lub Lachem. Deklaruję się nie szkodzić innym członkom mojego narodu.

Strony

Skomentuj