Szef organizacji walczącej z wolnością słowa przyznał, że jest chory psychicznie

Kategorie: 

Źródło: niezaleznemediapodlasia.pl

Rafał G. prowadzący Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych twierdzi, że jest chory psychicznie. Stosowne zaświadczenie przedstawił w sądzie. 

 

Prawdopodobnie uczynił tak dlatego, że grozi mu odsiadka 4 lat więzienia za oszustwa.  Idol środowisk lewicowych, zapraszany do mediów jako aktywista zasłużony w walce z rasizmem i ksenofobią, w lipcu tego roku został skazany przez Sąd Okręgowy w Białymstoku

 

Zasądzono mu karę łączną 4 lata pozbawienia wolności, a także 12 tys. zł grzywny i zakaz prowadzenia działalności gospodarczej na 10 lat oraz zajmowania stanowisk w zarządach stowarzyszeń na 5 lat. Próba udowodnienia swojej niepoczytalności przed sądem jest zatem zapewne związana z próbą uniknięcia odsiadki.

Wyrok ten świadczy o ty, że środowisko, które mieni się antyrasistowskim i antyfaszystowskim i z tego powodu masowo stosuje trolling prawny względem innych, w tym względem portalu zmianynaziemi.pl, samo ma w swoich szeregach ludzi , którzy mają problemy z prawem. Nie wiadomo czy sąd uwierzy samozwańczemu tropicielowi ksenofobii, który podobno oszukiwał w cyniczny sposób ludzi. Można założyć, że i sad podejrzewa, że może być oszukiwany co do stanu zdrowia psychicznego oskarżonego. Niewykluczone, że zostaną przeprowadzone badania z wykorzystaniem biegłych sądowych.

Tak czy inaczej, prowadzony do niedawna przez Rafała G. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, będzie musiał na stałe znaleźć nowego szefa, o ile w ogóle nie zostanie zlikwidowany jako organizacja aktywnie zwalczająca wolność słowa. Jednak finansowanie jakie zapewnia temu stowarzyszeniu sieć fundacji powiązanych ze znanym spekulantem George'm Sorosem, raczej oddala moment zakończenia działalności tej szkodliwej organizacji wraz z odsiadką jej lidera.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)Komentarze

Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi

Si vis pacem, para bellum (łac.)

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

Nowego szefa stowarzyszenie

Nowego szefa stowarzyszenie ma już dawno.

Ma też wielu fanów, którym uczucie nienawiści jest zupełnie obce. Swoją bezgraniczną miłość do bliźnich często wyrażają w komentarzach pod spektakularnymi działaniami tej organizacji polegajacej na d o n o s i c i e l s t w i e.

Ostatnio donieśli między innym na Krzysztofa Wyszkowskiego, a pod informacją o tym chlubnym czynie niejaki Marek Wróblewski zamieścił taki komentarz.

Coś mi sie zdaje, że oni miłują jakoś inaczej.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Skomentuj