Szef linii lotniczych Quantas: „Nie poleci nikt, kto nie będzie zaszczepiony”.

Kategorie: 

Źródło: Internet

Już wiadomo jak będzie wyglądała tzw. „dobrowolność” szczepień na COVID-19. Jeśli tego nie zrobisz, to nie będziesz w stanie podróżować samolotem.

Szef największych australijskich linii lotniczych Quantas - Alan Joyce, powiedział, że gdy szczepionki będą już dostępne, aby móc podróżować samolotami, trzeba będzie udowodnić, że jest się zaszczepionym przeciwko COVID-19.

 

Joyce powiedział, że będzie to „koniecznością” i że będzie to powszechna rzecz, bo jego koledzy - prezesi linii lotniczych z całego świata, wyrażają identyczny pogląd. Wypowiedź szefa Quantas jest jednym z pierwszych czytelnych dowodów na to, że „dobrowolność” szczepionki na COVID-19 będzie tak naprawdę mitem.

Brak zaszczepienia będzie skutkował chociażby tym, że osoby korzystające z transportu samolotowego nie wejdą już na pokład i nie spędzą wakacji w ciepłych krajach, nie odwiedzą rodziny i znajomych mieszkających poza granicami ojczystych krajów i nie załatwią interesów międzynarodowych.

 

A to dopiero początek. Za chwilę okaże się, że jeśli się nie zaszczepisz, to nie będziesz mógł wejść do sklepu, urzędu, pójść do szkoły i pracy. „Dobrowolność” oznacza więc zero wolności. Ot, nowomowa post-pandemiczna.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Wspominałem już o tym ale

Wspominałem już o tym ale przypomnę , takie właśnie rozumienie "dobrowolności" zostało niejako przepowiedziane w filmie : "Wojna światów ,następne stulecie" - film polski z 1981 r. ze znakomitą (jak zawsze) rolą Romana Wilchelmiego.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika baca

no i zaczyna się... ale spoko

no i zaczyna się... ale spoko ludzie mogą żyć bez prezesa linii lotniczych i jego samolotów...
prezes lini lotniczych i swoich samolotów niech przewozi na fotelach szczepionki bo co będą tak stały puste...
zaszczepieni i tak nie polecą, no chyba że do przychodni szukać jakiegoś doktora na wszczepionego raka Smile
coś mi się wydaje że jak się ludzkość na powaznie weźmie za bojkotowanie tych szantażystów z wielkich firm to one szybciutko wymiękną... to nieuchronne bo nawet ci którzy sie zaszczepią a potem zaczipują i tak nie będą latać bo przeciez żaden morawiecki nie da im "dochodu podstawowego" więcej niż na miskę ryżu...

 

Portret użytkownika euklides

Nie wymiękną, bo będzie

Nie wymiękną, bo będzie dotował je rząd. Mogą nie latać, a zarządy eskimosów i tak będą bawić się w pedofilskich burdelach i popijać szampana, bo dostaną darmową kasę od państwa. Ja już widzę oczami wyobraźni jak na naszym podwórku Marnowacki wygłasza płomienne przemówienie o podarowaniu paru miliardów by ratować LOT, a tłumy bezgranicznie głupich Poliniaków biją brawo jaki to świetny i wybitny strateg oraz mąż stanu. A potem Poliniak przepłaci za bilet lotniczy i będzie sie cieszył jak go zaszczepią niczym krowę, za co oczywiście też zapłaci i podziękuje. I o tyle słuszność mają eskimosi nazywając poliniaka zwierzęciem.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

od marca to ty pisałeś że

od marca to ty pisałeś że masz braki papieru toaletowego bo ci z dupy leci nieustannie sraczka Smile

jeśli wielkie linie będą ludzi szantażować w powstałą lukę natychmiast wkrocza jakieś tanie linie kto wie może nawet chińskie, którym wisi czy ktoś jest zaszczepiony bo i tak wszyscy już wiedzą że ta pandemia to lipa Smile

a poza tym jak sobie piloci i stewardessy powszczepiają już te cudy antycovidy to BEDA ODPORNI więc z uśmiechem bedą ładowali na pokład "chorych", proste baranie, prawda?

 

 

Portret użytkownika b@ron

sraczke to ty masz w głowie

sraczke to ty masz w głowie pastuszku, żadne "tanie linie lotnicze" nie wkroczą, bo bedą na tych samych obostrzeniach a jak to któraś linia oleje, to zamkną ją w trybie natychmiastowym tak samo jak ciebie jak się nie zaszczepisz zamkną przymusowo dobrowolnie w domku do zmiany decyzji i kiedy skruszejesz, grzecznie poprosisz ile cię bedzie kosztowała szczepionka w domu... bo przecież wyjść nie możesz... kumasz trochę zasady?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj