Szef Komisji Europejskiej Jean Claude Juncker chwali komunistów i Karola Marksa twierdząc, że został źle zrozumiany

Kategorie: 

Źródło: twitter

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Unia Europejska obrała kurs w kierunku budowy nowego lepszego Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, to po tyradzie obecnego szefa Komisji Europejskiej, Jeana-Claude'a Junckersa, wychwalającego z okazji 200 lecia urodzin, samego Karola Marksa, powinien się ich pozbawić.

 

Od dawna wiadomo, że obecna Unia Europejska jest inspirowana przez maoistów i komunistów, którzy tylko udają demokratów. W rzeczywistości władzę sprawują tam przez nikogo nie wybrani ludzie, a tak zwany Parlament Europejski to żart taki sam jak  Teraz jednak maski opadły zupełnie. Nie chodzi tylko o powszechną gloryfikację włoskiego komunisty Altiero Spinellego, uważanego oficjalnie za założyciela UE! Tym razem pochwalono samego Karola Marksa, który zdaniem unijnych biurokratów był ..."wybitnym filozofem".

Przewodniczący Komisji Europejskiej, podczas przemówienia, bronił "dorobku" Karola Marksa, argumentując, że nie jest on "odpowiedzialny" za błędy i okrucieństwa popełnione w jego imieniu po jego śmierci, bo został .... "źle zrozumiany".

Fetowanie urodzin kogoś, kto stworzył "filozoficzne" podstawy do najbardziej zbrodniczych reżimów w historii świata to obraza dla ponad 100 milionów ofiar tego bełkotu intelektualnego. W 2018 roku najważniejszy unijny biurokrata wygłasza laudację dla Karola Marksa, wroga własności, bogacenia się i kapitalizmu. Czego jeszcze potrzeba, aby zrozumieć, że pozostawanie w ZSRE to nie żaden przywilej tylko ogromne nieszczęście?

 

Nie ma co liczyć na to, że komuniści z zachodniej Europy się opanują. Po przemówieniu Jeane'a-Claude'a Junckersa widać wyraźnie, że ci ludzie naprawdę wierzą w to, że Karol Marks chciał dobrze, tylko został źle zrozumiany. Oznacza to, że chcą nam zrobić nowy lepszy komunizm. Biorąc pod uwagę fakt, że nawet w Polsce jest już całkiem spora cześć populacji, która nie zaznała dobrodziejstw tego pomylonego systemu, to robi się groźnie, bo ludzie nie zdaję sobie sprawy z konsekwencji.

Jeśli to nie jest ostateczny dzwonek alarmowy wskazujący na to, że czas na POLEXIT, to już chyba nic nas nie otrzeźwi. Nadal masa zakompleksionych Polaków, będzie się kurczowo trzymać komunistycznego molocha UE, który będzie coraz bardziej ujawniać swoje totalitarne oblicze. Najpierw będą wsadzać do więzień za głoszenie prawdy, a potem nieuchronnie dojdą do takiego poziomu, że znowu zakończy się to ludobójstwem, bo historia uczy, że wdrażanie w życie utopii Karola Marksa zawsze kończy się właśnie w taki sposób.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Spokojny analityk

Ciekawe, jak Pan Juncker,

Ciekawe, jak Pan Juncker, pouczający o praworządności najstarszą demokrację Europy, by skomentował takie słowa Karola Marksa nt Konstytucji 3 Maja - pierwszej konstytucji Europy:  „Przy wszystkich swych brakach konstytucja ta widnieje na tle rosyjsko-prusko-austriackiej barbarii jako jedyne dzieło wolnościowe, jakie Europa Wschodnia kiedykolwiek samodzielnie stworzyła”. Cóż - wg "jedynie słusznego ideologa" Moskwa-Berlin-Wiedeń=barbarie - i co na to wywołani do tablicy? Naprawdę jestem ciekaw głosów z Brukseli, Berlina i Moskwy [Wiedeń jest już tylko drugorzędną stolica] i od innych polakożerczych piewców komuny. Bo wychodzi, że sami nie wiedzą, w co tak ślepo wierzą. Ewentualnie co innego w doktrynie - co innego w działaniu - czyli schiza.  Albo takie słowa Marksa: "Muszę w końcu to napisać. Bo taka jest prawda i zwłaszcza dziś ważnym jest by wybrzmiała. Jaka jest podstawa żydostwa? Własna korzyść. Jaki jest kult Żyda? Handel. Jaki jest jego bóg? Pieniądz. Pieniądz jest bogiem Izraela, wobec którego żaden inny bóg nie ma znaczenia." To tak dla zwolenników politoprawności z tych ośrodków nowej komuny. Zabawne, że publicysta [i przecież Żyd] Dawid Wildstein wrzucił to na twitterze i....zawrzało od "świętego" oburzenia całego tego "postępowego" kołchozowego lewactwa. Teraz ośmieszeni udają, że są jak 3 małpy, że nie ma tematu, czyli "nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię".  Nie o to chodzi, czy owe poglądy są słuszne czy niesłuszne [generalnie dla mnie Marks to satanista, który analizy polityczne i ideologiczne wziął od Hegla i Saint-Simona, a ekonomiczne od Ricardo i innych] tylko o to że SĄ WEWNĘTRZNIE SPRZECZNE, więc metodą Sokratesa nastapiła w realu redukcja do absurdu.

Portret użytkownika ronin

oj tam oj tam kapitalizm a

oj tam oj tam kapitalizm a coz to takiego jest zeby za to walczyc ?? bledny system jak kazdy inny co to bogacenia sie to i owszem ale powied to tez tym ktorzy ida na skroty zlodziejom,spekulantom i oszustom kapitalizm tego nie likwiduje a to wzmacnia takie zle cechy trzeba wyeliminowac.co do wlasnosci prywatnej to trzeba ja bronic wlasnie przedd kapitalistami ktorzy chetnie by ci ja odebrali i dali sobie. taki to system.

Portret użytkownika rogol

Dla ludzi chcacych tylko dla

Dla ludzi chcacych tylko dla siebie cos posiadac nie zauwazajac innych to komunizm jest ich zagrozeniem.

Czy powownywanie Uni do komunizmu jestwlasciwe?

Moze i task bo wyzxyskiwany robotnik moze zmienic prace i u innego pracodawcy zarobi wiecej co pozwoli mu godnie zyc Bez Uni nie byloby tylu Polakow na zarobku w zachodniej Europie.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kodiak

Komunizm zakladal idealne i

Komunizm zakladal idealne i rowne spoleczenstwo co w mysl tej idei jest dobre ale nierealne dlatego to jest utopia. Ludzie nie sa rowni - jedni sa inteligentniejsi, latwiej przyswajaja wiedze, maja pewne predyspozycje i zdolnosci tak tworza sie podzialy spoleczne i mysle ze sa nieuniknione. 

Sukces komunizmu widzimy w zalazku tej „cudnej” idei - w rosji - do czego doprowadzil, jak wytepil cala inteligencje i zostawil kolchoznikow i patologie na stolkach. W UE nikt nie mowi o tym by powtarzac ten wschodni idiotyzm. Tak swoja droga Polska zablokowala rozlanie sie tego kału na Europe w 1920 czego dzisiejsza wierchuszka kremla nadal nie moze przebolec.

 

Strony

Skomentuj