Szef KE wezwał europejskich premierów, aby przestali zwracać uwagę na wolę wyborców i robili to co każe Bruksela

Kategorie: 

Źródło: Flickr.com

Jak zwykle, lewactwo rządzące Unią Europejską, ma gęby pełne frazesów na temat demokracji i praworządności, ale tylko wtedy gdy jest mu to na rękę. Gdy okazuje się, że demokracja staje się przeszkodą do realizacji jakiś obłąkanych idei, ci sami ludzie wzywają do zignorowania jej rezultatów. Jak donosi brytyjski dziennik Daily Telegraph, tak właśnie zasugerował szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

Zwykle zatroskany o stan demokracji w Polsce eurokrata, stwierdził, że zbyt wielu polityków wsłuchuje się w opinie własnych narodów zamiast "pracować nad historycznymi projektami". Za taki miał zapewne na myśl trwającą islamizację Europy nazywaną "kryzysem migracyjnym"


"Premierzy muszą przestać słuchać swoich wyborców, a zacząć się zachowywać jak pełnoetatowi Europejczycy" - powiedział szef KE

 

Dodatkowo Jean-Claude Juncker stwierdził, że nie dostrzega już ducha europejskiej wspólnoty, który dał początek Traktatowi z Maastricht. Jego zdaniem teraz za bardzo skupiamy się na tym, aby wyciągnąć dla swojego kraju jak najwięcej z UE zamiast ochoczo włączyć się w realizację planu rozwodnienia chrześcijaństwa w islamie oraz budowy Nowego Porządku Świata.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika SlawomirF

Wszystko to co słychać

Wszystko to co słychać ostatnimi czasy się sprawdza... Muzułmanie przejmą władzę w Europie. Małymi kroczkami wprowadzą swoje prawa jako większości. Wartości chrześcijańskie zamienione zostaną na prawa islamu.

 Oj będzie się działo. 

Portret użytkownika adam243532

za Mieszka I mniejszosc

za Mieszka I mniejszosc Katolicka (misjonarze) wprowadzili prawo chrzescijanskie w zamian rodzimego Swiatowida, w 54 Komunisci wprowadzili swoje, a teraz Islamisci wprowadzaja swoje, bo sie mnoza najliczniej i wybic nie sposob.

czas na zmiany, nie bronilista komuny to bedzieta mieli islam

Portret użytkownika Akamai

Juncker o luksemburski TW

Juncker o luksemburski TW Bolek.  Ma oficera prowadzącego w Service de Renseignment de I”Etat. To zwykła szmata bez zasad. Był sekretarzem generalnym chrześcijańskiej partii CSV, a teraz nagle mu się poglądy zmieniły.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika debaucher

Admin,ja pierdolę to twoje

Admin,ja pierdolę to twoje chrześcijaństwo,a tym bardziej spedalony islam.Po prostu nie chcę widzieć ciapaków jak chodzą grupkami po ulicach.Sracie po gaciach,bo po tym co robiliście kilkaset lat wcześniej nowa siła dobierze się wam do dupy.Muslimy was po prostu naśladują,a wy jesteście w odwrocie.

I dlatego,że mam wyjebane na wszelkie odmiany waszej żydowskiej "WIARY" powinniście szukać sojuszniuków wśród Polaków,nie wierzących w te jahwistyczne pierdoły!

Najpierw wypierdolić ciapusi,a później my się policzymy,wy łotrzyki,za Słowian,Indian,Aborygenów,Maorysów i wszystkich których pomieliła wasza "WIARA".

Nie będzie w odrodzonej Polsce miejsca dla odżydowskiej zarazy!!!!!!!!!!

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika eva11

wlasnie....

wlasnie....

a tak po za tym!

to czy chrzescijanie nie najechali europy jak teraz muzulmanie?

czy nie zdominowali naszych wyznan i nie narzucili swoja religie?

co by sie stalo z Polakami gdyby nie przyjeli chrztu,czy nie to samo co we francji z wieloma nawet krolewskimi rodami....i w wielu innych krajach!

moze niech wracaja do siebie tam gdzie ich miejsce,choc tak naprawde czy maja takowe?              a wszystko dlatego bo  malo kto widzi,ze wladze czymaja zydzi ,ale  do wladzy dochodza rekami chrzescijan,tak bardzo ich nie nawidza, a sami ich stworzyli.....

 

teraz znowu obrazy ida przed ludem....czemu Polacy potrzebuja miec nad soba jakis palec?

a nauka oglosila,ze jesli chcemy przetrwac musimy zgrac nasze wspomnienia i nie wiem nawet co mozna...na dysk!

koszmarny cyrk!

 

 

Portret użytkownika SN69

Kościół rzymsko katolicki i

Kościół rzymsko katolicki i reszta innych odłamów katolickich, prawosławnych itp. od samego początku swojej zorganizowanej działalności, zamienił prawdziwe wartości chrześcijańskie opisane w biblii na złoto i władzę, i to on jest winien zbrodni o których piszesz a nie wiara chrześcijańska. Szkoda że tego jeszcze nie zrozumiałeś, bo osobiście uważam że dla świata większym zagrożeniem jest ateizm połączony z taką agresją i nienawiścią jaką reprezentujesz. Światem nie rządzą prawdziwi chrześcijanie ani prawdziwi muzułmanie, tylko ludzie którzy w nic nie wierzą, nikogo nie szanują i niczego się nieboją, czyli ukryci albo jawni ateiści.

Strony

Skomentuj