Szef KE Jean-Claude Juncker chce się pozbyć Tuska i stworzyć Stany Zjednoczone Europy - Brytyjczycy dziękują Bogu za Brexit!!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Szef Komisji Europejskiej, Jean-Claude Juncker, wygłosił coroczne orędzie o stanie Unii Europejskiej. Było ono jak zwykle pełne frazesów, ale padły też bardzo ciekawe deklaracje co do przyszłości Unii Europejskiej. Stwierdził między innymi, że stanowisko zajmowane przez Donalda Tuska jest zbędne. Wezwał też do federalizacji.

 

W porównaniu do chaotycznego zeszłorocznego przemówienia szefa KE, które przypadło zaraz po decyzji o Brexicie, tegoroczne brzmiało zdecydowanie inaczej. Pełne było zaklinania rzeczywistości i zwyczajowych haseł, ale pady też konkretne deklaracje co do pomysłów na reformę UE.

 

Jean-Claude Juncker zaproponował likwidację stanowiska Szefa Rady Europejskiej tak aby nie było dziwacznej formalnej dwuwładzy. Chodzi o stanowisko zajmowane obecnie przez byłego polskiego premiera Donalda Tuska. Juncker niejednokrotnie już poniżał Tuska, ostatnio uczynił to nawet w towarzystwie prezydenta USA, Trumpa.

Wygląda na to, że czas gdy Donald Tusk zajmuje dzięki Angeli Merkel eksponowane stanowisko, powoli się kończy i istnieją oczekiwania co do silnego przywództwa, tak aby było wiadomo "kto steruje statkiem Europa". Oczywiście ani słowa o pomysłach na demokratyczne wyłanianie rządu superpaństwa UE, czyli Komisji Europejskiej. Ryzyko, że obywatele źle wybiorą jest tak duże, że masoneria zarządzająca UE po prostu nie może sobie pozwolić na rozstrzygnięcia wyborcze. Mianowanie jest o wiele bezpieczniejsze dla zachowania objętego kursu politycznego. 

Oprócz tego Jean-Claude Juncker skrytykował kraje, które nie przestrzegają "praworządności" co zostało odebrane jako kolejny nacisk na kraje nowej UE, a zwłaszcza Polskę i Węgry. Naciski, którymi są poddawane kraje Europy Wschodniej zostały skomentowane przez występujących z UE Brytyjczyków, którzy w większości cieszą się z wystąpienia z Eurokołchozu.

"Sposób, w jaki traktuje pan Węgry i Polskę, jest jak za czasów sowieckiego reżimu komunistycznego" – powiedział europoseł Nigel Farage zwracając się do Jeana-Claude’a Junckera.

Wciąż wiele osób odmawia przyjęcia do wiadomości tego czym była Unia Europejska, do której przystępowaliśmy w 2004 roku i czym stała się dzisiaj. Obecnie przynależność do tej lewicowej organizacji przynosi zdecydowanie więcej szkody niż zysku. Przynależność do UE nie gwarantuje teraz solidarności europejskiej, wolnego dostępu do rynku pracy, ale za to mnoży żądania, których spełnienie musi się skończyć utratą bezpieczeństwa publicznego.


 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

W Rzymie i stołecznym

W Rzymie i stołecznym regionie Lacjum rośnie zaniepokojenie z powodu 27 stwierdzonych dotąd przypadków zachorowań wywołanych wirusem chikungunya przenoszonym przez tzw. komary tygrysie. Objawy tej choroby przypominają grypę, a charakteryzuje ją bardzo wysoka gorączka. Chikungunya pochodzi z Tanzanii, wywołał również kilka innych epidemii – m.in. w Azji.Służby medyczne nie wykluczają, że liczba zachorowań wzrośnie.

Zapewniają zarazem, że nie jest to ciężka choroba.Kilka chorych osób trafiło do rzymskiego szpitala zakaźnego Spallanzani. Minister zdrowia Włoch Beatrice Lorenzin oświadczyła, że jej resort jest bardzo zaniepokojony sytuacją. Zaapelowała do władz Rzymu o przeprowadzenie natychmiastowej dezynsekcji na masową skalę. Burmistrz włoskiej stolicy Virginia Raggi w reakcji na ten apel zaleciła, by ta nadzwyczajna operacja rozpoczęła się w trybie pilnym, i to zarówno na terenach publicznych, jak i prywatnych.Służby medyczne w obawie przed rozprzestrzenieniem się choroby zaleciły wstrzymywanie oddawania krwi w Rzymie i pobliskim miasteczku Anzio, gdzie zachorowało 10 osób. Podkreślono jednocześnie, że krwi w Lacjum nie zabraknie. Region ten w razie potrzeby otrzyma krew z innych stron Włoch.

http://niezalezna.pl/203250-afrykanski-wirus-zaatakowal-we-wloszech-minister-chce-natychmiastowych-dzialan-na-masowa-skale

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek ;)

Wychodzi na to iż to TEN CZAS

Wychodzi na to iż to TEN CZAS kiedy bogacze nie tylko będą ODDAWALI SWOJE MAJĄTKI ale także będą WYPRUWALI Z SIEBIE FLAKI jak i ODDAWALI SIĘ W NIEWOLĘ byle tylko ktoś pobożny ZECHCIAŁ SIĘ ZA NIMI WSTAWIĆ na Sądzie Bożym....

To 3 dzwonek dla spóźnialskich w BAŁWOCHWALENIU nierządnicy maryji czy jej rogatomordemu dziecięciu jezus (jozue, maschiach, beliar)

3 dzwonek dla UPADŁYCH z dowolnym biblijnym voodooiźmie...

4 już nie dostaniecie Acute

było się NAWRÓCIĆ Wink wyrzekając wiary w (dowolną odmianę) judeohitlerowskiej antychrześcijańskiej ideologii zapoczątkowanej przez judaizm.

Potem już będzie kwik zbyt tępych na to, kwik upadłych, kwik dwunożnych dinozaurów tępionych przez anioły.

broniących swój IZRAEL Acute

Portret użytkownika Akamai

A dlaczego ten ochlaptus

A dlaczego szef KE nigdy nie wymienia imienia i nazwiska patrona Unii Europejskiej komunisty Altiero Spinellego.

Widzi je przecież każdego dnia nad głównym wejściem do siedziby Unii w Brukseli. 

Dlaczego nie mówi nic o idei stworzenia federacyjnego superpaństwa bez narodów i bez granic oraz bez własnej tożsamości, zorganizowanego na wzór Związku Sowieckiego i zamieszkałego przez nowy gatunek człowieka – homo europeicus. Nie mówi, że to nowe superpaństwo będzie niewydolne ekonomicznie i dojdzie do buntów i zamieszek, dlatego trzeba stworzyć aparat terroru do spacyfikowania niezadowolonych, i że do tego świetnie się nadają brodaci młodzieńcy o śniadej karnacji, którzy stanowić będą trzon Europejskiego Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Altiero Spinelli i jego Manifest z Ventotene, to coś o czym się milczy, ale się realizuje. 

Dedykuję to dzieło jego życia tym, którzy widzą swą przyszłość w kraju członkowskim UE.

Ta przyszłość, to przyszłość niewolnika.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika William Wallace

Witam , John Moll , takie

Witam , John Moll , takie pytanie , ostatnio ze 3 dni temu wstawiłem temat ale go nie wstawiliście, czyli jakoś je pewnie oceniacie i odrzucacie lub zatwierdzacie , tak się tylko pytam , oczywiście nie jestem zły że nie przeszedł tylko się chciałem zapytać czy rzeczywiście tak jest.

Pozdrawiam

Portret użytkownika Kimbur

Unią kieruje Merkel. Merkel

Unią kieruje Merkel. Merkel kieruje słowem. Jej słowo "wpuszczać" jest rozkazem. Dlatego Unia jest islamizowana. Merkel jest przywódcą Unii choć nikt jej nie wybrał na przywódcę Unii - to jest ta ciekawa demokracja unijna. Juncker jest tylko jej - Merkel - pachołkiem. Tusk jej podnóżkiem jest. Wszyscy oni to merkelowcy gorsi od hitlerowców, o czym niedługo się świat przekona.

Strony

Skomentuj