Szef firmy Pfizer zaraził się koronawirusem dwa razy w ciągu półtora miesiąca

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/AlbertBourla/status/1542879216039084035/photo/2

Prezes i dyrektor generalny amerykańskiej korporacji farmaceutycznej Pfizer, Albert Bourla, po raz drugi zaraził się koronawirusem. Ogłosił to na swoim koncie na Twitterze.

Napisał: „Uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID. Czuję się dobrze i nie mam żadnych objawów. <...> Pomimo tego, że poczyniliśmy ogromne postępy, wirus wciąż jest z nami” – głosi komunikat.

 

Szef Pfizera zauważył również, że nie miał czasu na otrzymanie nowej dawki przypominającej szczepionki ze względu na zalecenie amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób (CDC), aby odczekać co najmniej trzy miesiące od ostatniej choroby koronawirusowej.

 

Po raz pierwszy Albert Bourla zaraził się COVID-19 po czterech szczepieniach półtora miesiąca temu – w połowie sierpnia. Następnie zgłosił łagodne objawy choroby, samoizolację i początek leku Paxlovid. Wcześniej Burla ostrzegał, że na świecie zbliża się nowa fala infekcji koronawirusem.

 

W związku z tym wezwał wszystkich do ponownego zaszczepienia się i przypomniał o niebezpieczeństwie szczepu omicron. Szef Pfizer uważa również, że istniejące metody zapobiegania i zwalczania COVID-19 pozwalają ludziom „żyć własnym życiem”, pomimo zbliżającej się nowej fali koronawirusa.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Q.

W dupę niech sobie wsadzą te

W dupę niech sobie wsadzą te swoje szczepienia tak głęboko aż im nosem wyjdą. Po za tym ciekawe co oni wszyscy zrobili z tymi niewykorzystanymi szczepionkami, które ponoć trzeba bylo trzymać w bardzo niskich temeperaturach.. ? Co - dotąd je chłodzą do -70*C ? Akurat uwierzę.. ! Szczepionka na covid... a na katar jak nie było tak i nie ma lekarstwa a przecież też go wirus jakiś powoduje a sam katar też bardzo obniża wydajność pracownika, przyczynia się do wypadków drogowych, generuje koszty społeczne itd. itp. 

Plandemia to ściema !

Portret użytkownika Q.

Zamknij mordę ŚMIECIU. I ty

Zamknij mordę ŚMIECIU. I ty chamie jeszcze masz czelność się przechwalać, że "buddą" jesteś i "cząstę boga" w sobie znalazłeś..!? Wiesz co w sobie znalazłeś gówno ! Zatem idź się wykasztanić bo właśnie ono przez ciebie przemawia.. podczłowieczku. Właśnie dołączyłeś do "elitarnego" klubu ludzkich odpadów. 

Co za debil..

Portret użytkownika ​euklides

A mnie ciekawi, jak ty sobie

A mnie ciekawi, jak ty sobie wyobrażasz, że jak my ciebie postrzegamy dzbanku? Każdy widzi, że jesteś bubek z kompleksem niższości. Jest udowodnione, że tacy jak ty mają skłonności psychopatyczne, więc zgłoś się do jakiejś poradni zanim dojdzie do tragedii.

Strony

Skomentuj