Szczepionki, szczepionki wszędzie reklamy szczepionek. Przychody Big Pharma zagrożone więc w Polsce wszystkie ręce na pokład! 

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wizerunkowy kłopot dla przemysłu szczepionkowego, jaki spowodował w Polsce skandal z Białogardu, usiłuje się rozwiązać zmasowaną akcją propagandową tłumacząca ludziom, że szczepionki są dobre dla ich organizmów. Producenci szczepionek i współpracujące z nimi władze usiłują przekonać ludzi do licznych i masowych szczepień. Czy depopulacja w Polsce weszła właśnie w nową fazę?

Główny Inspektor Sanitarny Marek Posotkiewicz w telewizji zachwala szczepionki przeciw grypie, a nawet chwali się swoim pajacowaniem, gdy nagrywał proszczepionkową piosenkę stylizowaną na rap. Ciekawe czy za tą promocję zapłaciły reklamowane w ten sposób koncerny farmaceutyczne? 

Dwa dni temu publicznie zaszczepili się minister Konstanty Radziwiłł i Marszałek Senatu, Stanisław Karczewski. Jeśli były to prawdziwe szczepionki a nie sól fizjologiczna, to pozostaje im współczuć. Niby rozsądni ludzie, pokazali swoją bezrefleksyjność i być może nawet dyspozycyjność względem firm, z którymi interesy jako minister zdrowia, robi jeden z nich. Jeśli wstrzyknęli sobie rzeczywiście szczepionki przeciw grypie na 2017 rok to bez wątpienia narazili się niebezpieczeństwo ciężkich powikłań.

Najlepszym przykładem szkodliwości szczepionek, szczególnie na grypę jest przypadek brytyjskiego dziennikarza Piersa Morgana. Aby udowodnić, że szkodliwość szczepionki na grypę to mit, pozwolił się zaszczepić na wizji. Po tygodniu był już chory, słychać było, że ledwo mówi podczas programu, a jego gość skomentował to radząc mu, aby się już więcej nie szczepił. Nasi rządowi mądrale zachęcają do takiego pogorszenia swojego zdrowia, albo prezentując swoją żenującą niewiedzę, albo czyniąc to celowo.

Widać też wyraźnie, że oprócz promocji koncernów farmaceutycznych, którą urządzają obecnie polscy urzędnicy, w walkę o sprzedaż szczepionek na grypę włączyły się też media, które w podobny sposób namawiają do nabywania tych preparatów lub zaszczepienia siebie i swoich najbliższych "darmowymi" szczepionkami, czyli takimi, za które płaci się w podatkach. 

Rozsądny człowiek zadałby proste pytanie o szczepionki przeciw grypie. Jak te preparaty mogą być bezpieczne skoro ich skład ustala się co roku na nowo? To przecież znaczy, że nie prowadzi się badań ewentualnej szkodliwości takiej mikstury bo nie ma na to odpowiedniej ilości czasu. Oznacza to po prostu, że właściwie ów preparat jest testowany na ludziach! Może pomoże, a może zaszkodzi. Takiej metody badań naukowych nie powstydziliby się naziści. 


 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika Elo

Tak naprawdę za ludobójstwo

Tak naprawdę za ludobójstwo szczepionkowe odpowiedzialne jest PIS - Państwowy Instytut Sanitarny zwany Sanepidem. Jako instytucja ma największy wpływ na rządzących jeśli chodzi o szczepionki i z tego kosi kasę od firm farmaceutycznych.

Portret użytkownika inzynier magister

depopulacja jest faktem, ale

depopulacja jest faktem, ale czy Polacy dadzą radę się obronić przed masońską zarazą szczepionkową ?! Jezus jest naszą nadzieją ! Przekazujcie dalej tego mema !! wystarczyło by go rozwiesić w całej Polsce i proceder mordowania szczepionkami by ustał !

To że się domagają PiSowcy reparacji to nic złego, natomiast to że dokręcają śrubę zwykłym przedsiębiorcą i maluczkim biznesikom a zostawiają wielkie korporacje nieopodatkowane tak jak supermarkiety i te wszystkie pieniądze wyciągnięte od biznesowej biedoty oddają na zakup izraelskich jeszcze nie wyprodukowanych rakiet oraz innego sprzętu z USA oraz innych panstw pokazuje że wszystko idzie ku gorszemu i większemu uciskowi ! nie wspominając o mafii szczepionkowej ! Cała nadzieja w Chrystusie Zbawicielu Jemu chwała na wieki !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika witek

Trochę ci się pomieszało, czy

Trochę ci się pomieszało, czy wiesz co to jest marsz przez instytucje? słowa i pojęcia zmieniają znaczenie w długim czasie, z rzeczy pozytywnych można zrobić negatywne i odwrotnie i tak sie robi żeby zwykli ludzie całkiem zgłupieli. 

Portret użytkownika Akamai

Nasz doktor Mengele zamiast

Nasz doktor Mengele zamiast odpowiadać na pytania dziennikarzy, najpierw informuje o dobrodziejstwie szczepień, potem poucza rodziców, a na koniec straszy lekarzy, którzy mają inne od niego zdanie na temat szczepień.

Jedno w tej chorej demagogii mi się nie zgadza. Mówi się, że rodzice, którzy nie godzą się na szczepienia narażają na choroby nie tylko własne dzieci, ale także inne, te zaszczepione.

Przecież te zaszczepione nie mogą zachorować, ponieważ szczepionki skutecznie chronią je przed chorobami. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj