Szczepionki mRNA mogą wywołać „niezamierzoną odpowiedź immunologiczną” w organizmie

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Szczepionki mRNA, reprezentujące rzekomo nową erę w medycynie, reklamowano jako obiecujące rozwiązanie w leczeniu różnych chorób. Jednakże, ostatnie badania rzuciły światło na potencjalny problem z tymi terapiami: niezamierzone reakcje immunologiczne. Naukowcy z Działu Toksykologii Rady ds. Badań Medycznych (MRC) dokonali ważnego odkrycia, zidentyfikowali sekwencję w mRNA powodującą tę reakcję i opracowali metodę, która może jej zapobiegać.

 

mRNA, czyli informacyjny kwas rybonukleinowy, jest nośnikiem informacji genetycznej instruującej komórki do produkcji określonych białek. Zespół z MRC odkrył, że kiedy mechanizm dekodujący w komórkach napotyka powtarzające się modyfikacje chemiczne w lekach mRNA, dochodzi do błędów w produkcji białek, wywołując niezamierzone reakcje immunologiczne.

 

Szczepionki mRNA odgrywały kluczową rolę w walce z pandemią Covid-19 i są obecnie badane pod kątem potencjalnego leczenia chorób nowotworowych, sercowo-naczyniowych, oddechowych i immunologicznych. Pionierska praca biochemika Cataliny Carico i immunologa Drew Weissmana, laureatów Nagrody Nobla w 2023 roku, przyczyniła się do tego przełomu.

 

Dalsze prace biochemiczki prof. Anne Willis i immunologa dr. Jamesa Thaventhirana z MRC doprowadziły do znaczących postępów w kierunku bezpiecznych terapii mRNA. Ich badania, opublikowane w Nature, ujawniły, że za błędy w sekwencji mRNA odpowiada specyficzna modyfikacja chemiczna – N1-metylopseudourydyna.

 

Współpraca zespołu MRC z badaczami z uniwersytetów w Kent, Oksfordzie i Liverpoolu zaowocowała badaniami na osobach zaszczepionych szczepionką mRNA firmy Pfizer przeciwko Covid-19. Wyniki wykazały, że u jednej trzeciej zaszczepionych pacjentów wystąpiła niezamierzona odpowiedź immunologiczna, jednak bez poważnych skutków ubocznych.

 

Na podstawie tych ustaleń naukowcy zmodyfikowali sekwencje mRNA, eliminując błędy prowadzące do niepożądanych reakcji. Poprawione sekwencje pozwoliły na produkcję pożądanych białek bez wywoływania niepożądanych reakcji immunologicznych. Te zmiany projektowe można zastosować w przyszłych szczepionkach mRNA, zapewniając ich skuteczność i bezpieczeństwo.

 

To odkrycie ma ogromne znaczenie dla dalszego rozwoju terapii mRNA. Pozwala na zapobieganie niezamierzonym reakcjom immunologicznym, otwierając drogę do opracowania bezpieczniejszych i skuteczniejszych leków. Z każdym postępem w tej dziedzinie, potencjał leczenia szerokiego zakresu chorób przy użyciu technologii mRNA rośnie, co daje nadzieję na nowe, rewolucyjne metody leczenia.

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika keri

Ściągam gówno admina, którym

Ściągam gówno admina, którym oblepił badania naukowców.

Zmodyfikowane mRNA tworzy nieoczekiwane nowe białka u 25-30% biorców, powodując reakcje autoimmunologiczne.

Badanie można porównać do bomby atomowej, która zatopi flotę Pfizera.

We wspomnianym badaniu odkryto, że dodanie pseudourydyny do szczepionki może zakłócić zwykły proces produkcji białek w naszych komórkach, i zamiast produkować “zamierzone” białko kolca, otrzymujemy zniekształcone białko o nieznanych właściwościach. Badanie wykazało, że 1 na 4 osoby, którym wstrzyknięto mRNA Pfizera, doświadczyło tej “niezamierzonej odpowiedzi immunologicznej”.

Twierdzenie “NIE MA żadnych negatywnych skutków” jest czymś zupełnie innym niż powiedzenie “NIE WIEMY, jakie negatywne skutki może to spowodować”.Badanie pozornie idzie z głównym nurtem naukowym i medialnym.
Kurwa dyrektor MRC Toxicology Unit, stwierdziła, że odnalezienie problemu w wyniku badania stwarza “bardzo ekscytującą okazję” dla twórców szczepionek, żeby go rozwiązać, co “znacznie zmniejszy ryzyko stosowania tej platformy w przyszłości”. 

Wygląda na to, że naukowcy zaczynają się posługiwać orwellowską nowomową, żeby oddać prawdziwe znaczenie – bo jeśli naprawienie problemu “znacznie obniży ryzyko platformy (mRNA)” to oznacza to, że ISTNIEJE OGROMNE RYZYKO, KTÓRE NALEŻY NAPRAWIĆ.

https://www.dakowski.pl/bomba-mrna-w-jednej-trzeciej-przypadkow-psuje-translacje-rna-zamiast-tworzyc-zamierzone-bialko-kolca-a-te-drobne-bledy-transla...

Portret użytkownika axell69

Straszny  artykuł  , naprawdę

Straszny  artykuł  , naprawdę  straszny   gdyż   użydo w nim  słowa  "może"     i nie użyto słów  kto  wam zapakował   pod skórę   ten  zestaw ludobójczy -  kolejne   mydlenie oczu   plus    koment pochwalny od  psa szydowskiego     woźnego  vel inschtalatora   kłamcy   i zapchajgłowy waszej byleczym - ważne że zawsze  u  tego tępego uja jest  " prośmy  matkę  , bocha  lub jezusa"  a co oni są     jacyś  cudotwórcy ?!?!   Sami widzicie   że  życie wasze   spełnia się     tak jak wybraliście , spełnia się ono  tak jak pragną  wybrani  przez  was    , tak ci których nikt  nie wybierał   dyktują  sposób  i jakość życia   waszego  - nie ojciec  czy matka  , nie dzieci    nic  i  nikt  - zawsze   za każdą ustawą   przepisem  stoją ci sami   plus  kościółek   szydokatolicki    ale  jak  było  na początku tak będzie na końcu -  miałem nadzieję    że te słowa są lub będą prawdziwe   i spełnią się ,   właśnie  zrozumiałem że to też jest  tak prawdziwe jak cała oprawa  w komżę ubrana   gdyż  te  brednie    biorą się  z  jakieś  księgi   kłamst  i zwodzenia   pokuszenia  straszenia   i    wiecznym życiem - to jest nie  realne . Realne są  wasze   dziesięciny    przerodzone cudotwórczo  w  piędziesiąciny  plus   ZUS  i VAT oczywiście 

Wszystko   to co dzieje się  teraz w Polsce  jest  winą  katoli  i ich  kapłanów  =  to prawda jedyna   słuszna  ale nie zbawienna  , zbawienie  odezła nadzejdzie  gdy  wypierdoli się   z naszego Kraju  obłudnych podstępnych  i żądnych   wszelkiej forsy   oligarchów w Sutannach  wraz  z  ludem zachłanno odsetkowym  , to takie proste  

 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika euㅤklides

Wyniki wykazały, że u jednej

Wyniki wykazały, że u jednej trzeciej zaszczepionych pacjentów wystąpiła niezamierzona odpowiedź immunologiczna, jednak bez poważnych skutków ubocznych

Dziękujemy covidiotom za wyręczenie króliczków, myszek, szczurków z niewdzięcznej roli byca zwierzątkiem doświadczalnym.

Portret użytkownika inzynier magister

"doprowadziły do znaczących

"doprowadziły do znaczących postępów w kierunku bezpiecznych terapii mRNA." - no proszę naukowcy MENGELE wytlumaczyli że mikstura MENGELE jest już "dobra i bezpieczna" ! no ale MENGELE to MENGELE ! nie ma bezpiecznych mRNA tylko genetycznie modyfikujące ciałą biedaków którzy sobie je wstrzyknęli !!! zobaczcie te szokujące informacje w temacie śmiercionek diabła 666!

 

Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk.

Obrazowanie termograficzne pokazuje masywne skrzepliny krwi u bezobjawowych zaszczepionych

Zbrodnie Big Pharmy przeciwko ludzkości trwają

Termografia lub obrazowanie termiczne może wykryć nieprawidłową wewnętrzną temperaturę ciała. Pozwalając na podkreślenie obszarów zapalnych i słabego krążenia krwi. Jest to najskuteczniejszy nieinwazyjny sposób wykrywania DVT, czyli zakrzepicy żył głębokich. Inaczej znanej jako skrzepliny krwi. 

Biolog Felipe Reitz z Brazylii ma własny zestaw sprzętu do obrazowania termograficznego i zaczął diagnozować swoich zaszczepionych pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyki przeciw covid. Odkrył rozległe krzepnięcie krwi w całym układzie naczyniowym u bezobjawowych osób, które otrzymały zastrzyk.

To zdjęcie zostało zrobione na 23-letnim sportowcu. Ciemne linie to skrzepliny krwi. Ten 23-latek przyjął zastrzyk, ale nie ma żadnych objawów.

Felipe Reitz przeprowadził również analizę żywej krwi. I tak jak słyszeliśmy od kilku innych badaczy, Reitz donosi o obecności obcych struktur nabierających kształtu we krwi zaszczepionych. I pokazał, jak komórki krwi zlepiają się w wyniku otrzymania zastrzyku.

W zeszłym tygodniu doktor Richard Fleming opublikował film o tym, co dzieje się, gdy szczepionki genetyczne są dodawane bezpośrednio do ludzkiej krwi. Po dodaniu szczepionki Janssen do zdrowej próbki krwi, można zobaczyć w powiększeniu jak krew zaczyna się zbijać i zlepiać.

W badaniach przeprowadzonych przez Natural News stwierdzono, że te tak zwane skrzepliny są prawie całkowicie pozbawione kluczowych elementów markerowych, które byłyby obecne w ludzkiej krwi, ale wykazują znacznie wyższe stężenia pierwiastków stosowanych w elektronice i obwodach elektrycznych.

Tymczasem dyrektor generalny Moderny, firmy, która wyszlamowała swoich klientów na 500 procent za śmiercionośny zastrzyk, otrzymał 50-procentową podwyżkę po spieniężeniu akcji o wartości 400 milionów dolarów.

Im dłużej żyjemy bez sprawiedliwości, tym bardziej jest to do zaakceptowania. Moderna inwestuje teraz w przyszłość mRNA.

tutaj zródło: https://www.bibula.com/?p=140383

Obrazy jakie widzimy to istny horror ! Coś się tworzyło u każdego kto dostał dawkę "zupy pomidorowej" ! Struktura krwi u większości ulegała całkowitej przemianie, ludzie byli poddani doświadczeniom z rodzaju mengele. Jednak to nie jest głównym tematem tego wpisu, chodzi o to, że istoty które tego dokonały to „humanoid określany mianem „choirous”, to w nich mieszkają prawdziwi obcy, czyli nieznane nikomu inteligencje duchowe. Temat ten poruszany jest od wielu już lat przez wszelakich okultystów, egzorcystów, ufologów i badaczy starożytności, to też jest badane przez chrześcijan od dwóch tysięcy lat, kiedy Jezus oficjalnie mówił o istotach duchowych, które wyrzucał z opętanych, w tym o "Księciu tego świata".

https://innemedium.pl/bezcenzury/wyprodukowano-film-o-prawdziwych-obcych-usadowionych-w-ludzkich-cialach

Wielka Narodowa modlitwa o rozpad unii europejskiej LUCYFERIAN rozpoczęta ! - Ks. Natanek - świeca !

https://youtu.be/KeAtKlGk5iU?si=XL8KaLlrS6PuMrhZ

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 777

To jednak prawda z tymi

To jednak prawda z tymi danymi o tym ze smiercionki reaguja na 5G !!! to system sterowania smiercia w populacji... u tych co se to wstrzykneli !

 skrzepliny są prawie całkowicie pozbawione kluczowych elementów markerowych, które byłyby obecne w ludzkiej krwi, ale wykazują znacznie wyższe stężenia pierwiastków stosowanych w elektronice i obwodach elektrycznych.

Skomentuj