Szczepionka Pfizera zabiła w Izraelu 40 razy więcej seniorów i 260 razy więcej młodych ludzi niż COVID-19!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wykorzystując dane udostępnione przez izraelskie Ministerstwo Zdrowia, naukowcy przeprowadzili analizę, której konkluzje są przerażające. Jak się okazuje, szczepionka firmy Pfizer na COVID-19 zabiła „około 40 razy więcej (starszych) ludzi, niż zabiłaby sama choroba” podczas ostatniego pięciotygodniowego okresu szczepień i 260 razy więcej osób młodszych (poniżej 65 roku życia), niż umarłoby z powodu wirusa!

Analizy dokonali dr Hervé Seligmann oraz inżynier Haim Yativ. Wynika z niej, że w ciągu trzech tygodni pomiędzy dawkami zmarło około 200 spośród 100 000 zaszczepionych seniorów. Uwzględniając oficjalnie dostępne dane, to 40 razy więcej niż zmarłoby na sam COVID-19.

W trakcie pięciotygodniowego okresu szczepień zmarło też „0,05%, czyli 50 ze 100 000 zaszczepionych osób poniżej 65-ego roku życia. Według naukowców z powodu szczepionek zmarło więc 260 razy więcej młodych, niż zmarłoby z powodu choroby wywołanej nowym koronawirusem.

Warto podkreślić, że obliczenia nie uwzględniają komplikacji, które mogą pojawić się w dłuższym okresie czasu. Uczeni wykorzystali wyłącznie dane o zgonach, które oficjalnie zostały spowodowane przez tzw. niepożądane odczyny poszczepienne.

Liczby te robią wrażenie i pokazują, że lekarstwo faktycznie może być gorsze od choroby.

 

Źródło: http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=270812&s=The_uncovering_of_the_vaccination_data_in_Israel__reveals_a_frightening_picture

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Gdyby skutkiem działania tych

Gdyby skutkiem działania tych szczepionek , wszelkiej maści : debile , idioci , kretyni , tumany , krętacze , łajdacy , głupcy itd. itp. etc. zeszli z tego świata to sam bym dołożył parę groszy by ich nie zabrakło ! Obawiam się jednak , że aż tak wybiórczo to ona nie zadziała ... ale pomarzyć można.

Portret użytkownika PulsarX

To, że szczepionka jest od

To, że szczepionka jest od Pfizera, wcale nie oznacza, iż ona jest z Niemiec. Pfizer ma też swoje laboratoria i mega fabrykę w Chinach w mieście Wuhan (niedaleko targu). Jak ktoś nie wierzy niech poszuka na oficjalnej strony na chińskim internecie. 

 

 

Portret użytkownika inzynier magister

Władze Austrii zdecydowały o

Władze Austrii zdecydowały o wstrzymaniu szczepień preparatem brytyjsko-szwedzkiego koncernu AstraZeneca, po tym jak 49-kobieta zmarła, a u innej wystąpił zator płuc.
 

Jak poinformował federalny urząd ds. bezpieczeństwa w opiece zdrowotnej (BASG), kobieta zmarła w wyniku zaburzeń krzepnięcia krwi, zaś druga, 35-latka, nabawiła się zatoru płuc, spowodowanego zakrzepem. Oba przypadki wystąpiły w miejscowości Zwettl w Dolnej Austrii; kobiety otrzymały zastrzyki z tej samej partii szczepionki AstraZeneca.

 

Mimo braku jednoznacznych dowodów na to, że śmierć spowodowało bezpośrednio podanie szczepionki przeciw COVID-19, zdecydowano o zaprzestaniu szczepień do czasu wyjaśnienia przyczyn zgonu. Podczas badań klinicznych nad preparatem nie stwierdzono objawu w postaci zaburzenia krzepliwości krwi...

Jak się robi Polaków i ludzkość na "genetycznego wnuczka" - Kod Żródłowy...

https://youtu.be/wSveUxTJF_s?t=91

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj